Kup Iboga – Dawkowanie, Skuteczność i Referencje

kup ibogaW jednym z prawdopodobnie najbardziej obszernych artykułów w Internecie na temat Ibogainapokazujemy przede wszystkim, w którym to sklepie można kupić wysokiej jakości Iboga i złożyć zamówienie online jako root kora Poland oraz w innych krajach (tj. here).

Uwaga: Ten artykuł jest tłumaczeniem przez osoby nie będące rodzimymi użytkownikami języka. Dlatego przepraszamy za wszelkie błędy językowe. Zawartość jest jednak niezależnie od tego poprawna i dokładnie zbadana. Tekst oferuje dużą wartość dodaną i powinien odpowiadać na wszystkie otwarte pytania. Pracujemy nad tym już od dłuższego czasu!

Ponadto, poświęcamy się w sposób bardzo szczegółowy ważnemu tematowi dawkowania, korzystając z wielu źródeł naukowych. Szczegółowo omówiono również inne aspekty zakładu Tabernanthe Iboga, takie jak efekt, czas trwania działania, konsumpcja, doniesienia z do¶wiadczeń, stosowanie w celu złagodzenia wycofywania heroiny oraz jako cudownego lekarstwa na uzależnienie od narkotyków.

Firma Ibogainajest uważana za wskazówkę dla osób mających dostęp do informacji poufnych, służącą przezwyciężaniu problemów osobistych, takich jak wszelkiego rodzaju uzależnienia, lęki i ograniczenia, trauma, depresja, zaburzenia psychiczne i wiele innych. Częstość nawrotów u pacjentów leczonych jboga terapią jest fenomenalnie niska i wynosi 20% – konwencjonalna terapia farmakologiczna wynosi od 90 do 95%!

Niestety, nie przeprowadzono wielu badań nad tą substancją, dlatego też zaleca się bezpieczną obsługę (bezpieczniejsze stosowanie). Chociaż jest ona legalnie dostępna w wielu krajach, niewiele klinik uzależnień oferuje terapię jonizacyjną w celu wycofania się z nałogu i ponownego przemyślenia (co kosztuje kilka tysięcy euro w przeciwieństwie do zakupu). Dlatego też większość ludzi kupuje i konsumuje go samodzielnie i ma spektakularne doświadczenia z nim! Więcej na ten temat w odpowiednim rozdziale.

Ważne: W przypadku pytań lub doświadczeń związanych z tym niezwykle skutecznym lekiem szamańskim, prosimy o kontakt w obszarze komentarzy poniżej.

Kup Iboga – porównanie cen

Zakup iboga jest legalny w większości krajów świata (szczegóły w następnej sekcji). Jednym z naszych sprawdzonych i godnych zaufania dostawców produktów Iboga root jest austriacki sklep internetowy o nazwie "Querbeet". To nawet jedyne źródło tego cudownego korzenia w całej Europie! Tutaj przez wiele lat można zamawiać absolutnie dyskretnie, ufnie i z szacunkiem również wszelkiego rodzaju inne naturalne leki w zawsze wysokiej jakości.

iboga dostępna jest w postaci wysokiej jakości kory korzeniowej z około 5-6% zawartością składników aktywnych. W zależności od zamówionej ilości, otrzymasz ogromne rabaty cenowe (następujące informacje o cenach za zakup Ibogaina w cenie za gram):

Oprawka Iboga rozgraniczenie Cena/g kupno
Ibogainakaufen kleines vorschaubild - iboga in der schale als Wurzelrinden Pulver 1g Kora korzenia iboga Oferowany tutaj produkt jbogenowy jest zawsze tej samej jakości i zawiera korę korzeniową (z ok. 5-6% zawartością składników aktywnych). 11,90 € Kup tutaj
Ibogainakaufen kleines vorschaubild - iboga in der schale als Wurzelrinden Pulver od 5g Kora korzenia iboga Rabat ilościowy w wysokości 16 % 10,00 € Kup tutaj
Ibogainakaufen kleines vorschaubild - iboga in der schale als Wurzelrinden Pulver od 10g Kora korzenia iboga 25% dyskonto ilościowe 9,00 € Kup tutaj
Ibogainakaufen kleines vorschaubild - iboga in der schale als Wurzelrinden Pulver od 50g Kora korzenia iboga Zniżka ilościowa w wysokości 33 % 8,00 € Kup tutaj
Vorschaubild leerkapseln 100 pustych kapsułek żelatynowych Jest to bardzo rekomendowane! Jeśli nie chcesz ponownie bezużytecznie wymiotować drogiego proszku, zawsze powinieneś uzupełniać go w kapsułkach do spożycia! 4,95 € Kup tutaj
Vorschaubild digitalwaage zur dosierung Boston Cyfrowa" równowaga precyzyjna
(0,1 – 600 g)
Nic tu nie działa bez wag. Niezbędna dla prawidłowego dozowania! 8,50 € Kup tutaj

Uwaga: Uzależnienie lub problem leczenia korzenia iboga wydaje się być dość dużo z około 200 do 300 euro za odpowiednio wysoką dawkę, ponieważ średnio, w zależności od masy ciała, 20 do 50 gramów wyżej wymienionej kory korzeniowej są wymagane przy 5% zawartości substancji czynnej (patrz rozdział dotyczący dawkowania poniżej). Ale ile pieniędzy warte jest dla ciebie życie bez uzależnień lub zniesienie psychicznego cierpienia? Trzy godziny psychoterapii kosztują tyle samo i przynoszą znacznie mniej. Nie wspominając już o miesięcznych kosztach konsumpcji (w tym papierosów), które można w ten sposób zaoszczędzić.

– – – – – –

Niewielka aktualizacja dozowania i niezbędnej ilości w tabeli:

Przed zakupem iboga, ludzie wciąż pytają, jak wysoka dawka będzie i ile będą musieli zamówić, aby uzyskać najlepszy efekt. Każdy, kto przeczytał cały artykuł, powinien o tym wiedzieć. Aby jednak uniknąć nieporozumień, poniżej podano tabelę dozowania i małe podsumowanie najważniejszych informacji. Odnosi się to wyłącznie do kory korzeniowej sklepu internetowego "Querbeet" link tutaj i opiera się na 20mg aktywnego składnika jebogina na kilogram masy ciała (jest to również jedyny produkt zawierający jboginę w sklepie, cena zmienia się tylko w zależności od zamówionej ilości)!

Więc jeśli zamówisz przez to, trzeba kupić i spożywać następujące ilości iboga, aby osiągnąć jak najlepszy efekt:

sztanga Ilość kory korzeniowej
55 kilogramów 22 gramy
60 kilogramów 24 gramy
65 kilogramów 26 gramów
70 kilogramów 28 gramów
75 kilogramów 30 gramów
80 kilogramów 32 gramy
85 kilogramów 34 gramy
90 kilogramów 36 gramów
95 kilogramów 38 gramów
100 kilogramów 40 gramów
105 kilogramów 42 gramy
110 kilogramów 44 gramy
115 kilogramów 46 gramów
120 kilogramów 48 gramów
i tak dalej i tak dalej

Podstawa obliczeń: Na podstawie 5% zawartości składników aktywnych w korze korzeniowej (1 gram kory korzeniowej zawiera 50 mg składnika aktywnego) przy optymalnej dawce 20 mg jebogina na kilogram masy ciała. 20mg/kg powinno być już dla bezpiecznego osiągnięcia efektu uwolnienia, dlatego wartość ta służy jako podstawa do obliczeń! Ponieważ po tym doświadczeniu może być fizycznie i psychicznie dość wyczerpujące, jeden byłby zirytowany zielony i niebieski, gdyby był skąpy z dawką i dlatego nie osiągnąć oczekiwanego efektu. Należy również przestrzegać poniższych informacji dotyczących zdrowia osób chorych fizycznie.

Ważne: Używaj pustych kapsułek lub "bomb" (np. owiniętych w bibułę papierosową) i dołącz do nich proszek do iboga, ponieważ smakuje on bardzo gorzko i może wymiotować krótko po połknięciu. Oznaczałoby to utratę wielu pieniędzy. Ponadto zbyt wczesne wymioty mogą nie przynieść pożądanych efektów w postaci zmniejszenia uzależnienia lub cierpienia psychicznego (np. depresja), ponieważ organizm wchłonął w ten sposób zbyt mało substancji czynnej. Dlatego ZAWSZE pakuj w kapsułki (najlepsze rozwiązanie, dostępne również w Amazon lub here) lub przynajmniej papierosy (złe rozwiązanie i drogie). Kapsułki nie są automatycznie dodawane, ale należy je zakupić oddzielnie i napełnić proszkiem.

Przechowywanie: iboga powinna być przechowywana w chłodnym i ciemnym miejscu, najlepiej w lodówce (nie w zamrażarce!). Powinna tam trwać latami.

Konsumpcja: Ludzie wciąż pytają, jak to wszystko działa, czy należy przyjmować regularnie itd. Dlatego należy raz jeszcze wyjaśnić, że przyjmujesz własną dawkę (która zależy od masy ciała, patrz wyżej) w jednym kawałku i nie rozkładasz jej na kilka dni. Kapsułki połyka się jogą, a następnie samouzdrawiającymi się wizjami i spostrzeżeniami. Zgłaszają to niezliczeni użytkownicy, więc to prawda. Szamani zachodnioafrykańscy z powodzeniem używają tego otrzymanego od Boga lekarstwa od tysięcy lat. Więc: Biorąc osobiście obliczoną dawkę na raz, a następnie pozostać w łóżku na godziny i być leczony. Następnie należy pozostawić 2 do 3 dni wolne, aby przetworzyć całość i wyleczyć wyczerpanie fizyczne. To już jest. Nowa konsumpcja po leczeniu jogą powinna przy okazji mieć miejsce najwcześniej po 3 miesiącach, ponieważ do tego czasu widoczne są efekty szczątkowe i dopiero wtedy pełen zakres doświadczeń staje się znów dostępny.

Nudności: Wymioty są częścią wewnętrznego oczyszczania i występują u większości ludzi. Można ją jednak w pewnym stopniu zwalczyć zażywając tabletki antynarkotykowe. Aktywny składnik tych tabletek nazywany jest dimenhydrynatem. Można je kupić w aptekach bez recepty (np. pod nazwą "Vomex A").

– – – – – –

Zakup Tabernanthe Iboga najlepiej jest dokonywać jako root, root kora, HCL lub jako Total Alkaloid Extractract. Dwa ostatnie produkty nie są oferowane w Europie lub są szybko wyprzedawane, a i tak bardzo trudno jest je nabyć. Jednakże, można łatwo wyprodukować wyciąg z Iboga Total Alkaloid z powyższej kory korzeniowej z odrobiną octu, zamiast kupować go (patrz instrukcje poniżej). Jako Europejczyk nie ma nic innego, jak tylko kupić korzeń kory Kwartetu, ponieważ jest to jedyne źródło naszego kontynentu!

Ponadto, zwłaszcza zakup wyciągu z iboga będzie dość kosztowna sprawa. Kora korzeniowa już kosztuje dużo, ale czasami nie można zamówić ekstraktu za mniej niż 100 euro za gram (70 do 100 euro byłoby normalne). To samo odnosi się do HCL, chlorowodorku jonowego – tj. czystego jonogenu. Jeśli w ogóle go dostaniesz, płacisz 210 euro i więcej za jeden gram! Ceny te odnoszą się do odpowiadającego im sklepu z Wielkiej Brytanii, który jednak nie sprzedaje się już od dłuższego czasu, a także pozostawia e-maile itp. bez odpowiedzi. Poniżej znajdują się również instrukcje, jak łatwo produkować własny wyciąg z alkaloidów.

Jeśli chcesz kupić Ibogainaw austriackim sklepie Querbeet Shop, nie możesz się nie udać. Zawsze mamy do czynienia z najwyższej klasy produktami o doskonałej jakości. Sami nie polecilibyśmy tego sklepu z jogą, gdybyśmy nie przetestowali go kilka razy z powodzeniem. Jeśli wyciąg z iboga jest wyprzedany lub nie jest dostępny w tej chwili, możesz również przełączyć się na inne produkty (Aktualizuj: w międzyczasie istnieje tylko normalna kora korzeniowa w Europie). Efekt jest taki sam, wystarczy podać wyższą dawkę. Jednak skomentujemy to szczegółowo w dolnej części artykułu. Ponadto ekstrakt z alkaloidów ogółem jest bardzo łatwy w produkcji. Wystarczy tylko biały ocet (patrz instrukcje poniżej).

Zamiast kupować iboga, można też udać się do kliniki specjalizującej się w wycofywaniu opiatów, takich jak heroina czy metadon. Koszt ten jest jednak wielokrotnie wyższy i może być zrealizowany tylko w kilku miejscach w Europie (np. w Holandii lub Belgradzie, w celu uzyskania dalszych informacji patrz rozdział poniżej).

English: Buy Iboga
Español: Comprar Iboga
Français: Acheter Iboga
Nederlands: Iboga kopen
Italiano: Acquista Iboga
Polski: Kup Iboga
Deutsch: Iboga

Czy kupno Ibogainajest legalne?

kup ibogaTo, czy kupno Ibogain jest legalne, zależy w dużej mierze od jego przeznaczenia oraz oczywiście od miejsca w kraju, do którego chce się go wprowadzić. Na przykład w Europie cud – Ibogaina- podlega prawu narkotykowemu tylko w kilku krajach i dlatego jest legalny prawie wszędzie. Wówczas jednak byłaby ona objęta przepisami ustawy o lekach, gdy tylko firma Ibogainazostanie zakupiona do użytku na "zwierzętach lub ludziach".

Dlatego też obywatele Europy porządkują korzenie ibogi wyłącznie jako korę lub ekstrakt do celów badań etnobotanicznych. Tak więc są one całkowicie w ramach prawnych, podobnie jak ayahuasca, DMT czy meskalina.

W których krajach można jeszcze legalnie kupić iboga? Zgodnie z obowiązującymi przepisami (2018 r.) jest on na przykład legalnie dostępny w następujących krajach:

 • Holandia
 • Hiszpania
 • Włochy
 • Niemcy
 • Austria
 • Kanada
 • Meksyk
 • Wielka Brytania
 • Brazylia
 • Nowa Zelandia (jedyne państwo na świecie, które reguluje Ibogainamedycznie, gdzie jest on przepisywany)
 • I o wiele więcej

Jednakże w niektórych stanach zakazane są również substancje czynne z Tabernanthe Iboga. W związku z tym zamówienie firmy Ibogainaw następujących krajach nie jest możliwe z prawnego punktu widzenia:

 • Francja (choć i tak nie mogą jej znaleźć obyczaje, bo żaden pies nie jest do tego trenowany – więc nie martw się)
 • Szwajcaria
 • USA
 • Belgia
 • Polska (ale nie ma problemu z kupnem siebie jako Polaka Ibogi). Dzięki UE praktycznie nie ma już kontroli celnych między państwami UE).
 • Szwecja
 • Norwegia

Efekt iboga

Efektu Ibogain nie da się szczegółowo opisać, ale można go doświadczyć tylko dlatego, że jest zawsze bardzo osobisty. Niewielkie ilości stymulują (do 5mg/kg), większe dawki są psychodeliczno-halucynogenne.

Jak można przeczytać szczegółowo poniżej, korzeń iboga przynosi głębokie zrozumienie i zrozumienie prawdziwych przyczyn nieodłącznie związanych z podstawowymi problemami ludzi. To nie tylko uwolniło wielu narkomanów od nałogu, pacjentów z urazami i osób chorych psychicznie, ale także doprowadziło do spontanicznego wyleczenia. Zapobiega również objawom odstawienia podczas odstawienia heroiny lub minimalizuje je. Wszystko to jest szczegółowo udokumentowane poniżej wraz ze źródłami i raportami z doświadczeń. Tak głębokie doświadczenie udaje się jednak tylko wtedy, gdy poda się odpowiednio dużą dawkę (co najmniej 15 mg, lepiej 20 mg na kg masy ciała – patrz poniżej).

Ogólnie rzecz biorąc, działanie jobogainy można opisać w następujący sposób:

 • Centralny efekt stymulujący
 • Wrażenia z zamkniętymi oczami (ważne wydarzenia życiowe z najgłębszego dzieciństwa lub po niektórych relacjach prawdopodobnie również z życia przeszłego bawią się w odniesieniu do obecnego problemu, jak w filmie) WAŻNE: tylko z zamkniętymi oczami dostaje się pożądane wizje! Po otwarciu są przerywane, co pozwala niektórym użytkownikom na przeskakiwanie do nieprzyjemnych sytuacji.
 • Głębokie spostrzeżenia i spostrzeżenia na temat przyczyn i powiązań własnych problemów -> epifania (= nagła znajomość wielkiej prawdy) i uzdrowienie psychiczne poprzez nią!
 • Uczucie religijne, duchowe, mistyczne
 • Powoduje dobre samopoczucie i wewnętrzne ciepło zwłaszcza podczas odstawienia opioidów (prawdopodobnie konsekwencją zwiększonego stężenia serotoniny i dopaminy; często dopiero po doświadczeniu, ale trwa tygodniami!
 • męczący dla ciała i umysłu (w zależności od dawki, wiotkość fizyczna może trwać dłużej niż 24 godziny -> więc wziąć następne 2 dni wolne!
 • halucynacje (mniej lub prawie bez otwartych oczu, ale także inne zmysły, zwłaszcza dotyczące słuchu)
 • marzenia
 • Wgląd w podświadomość
 • Leczenie ran wewnętrznych
 • Wzmocnienie wiary we własne siły
 • Ograniczenie do zawieszenia objawów odstawienia opioidów
 • Zmniejszenie głodu (potrzeba narkotyków) aż do przezwyciężenia uzależnienia
 • radzenie sobie z traumatycznymi doświadczeniami i zaburzeniami
 • Możliwe leczenie psychoz i zaburzeń psychicznych
 • Ożywienie wyobraźni
 • Udostępnianie wczesnych wspomnień dzieciństwa
 • Efekt antydepresyjny (często trwa miesiącami)
 • Małe dawki: podnoszący nastrój, pobudzający, stymulujący seksualnie

Jednakże możliwe są również skutki uboczne (zazwyczaj przy niewłaściwym użyciu, takim jak przedawkowanie lub konsumpcja mieszana, lub pomimo wcześniejszych chorób organicznych). Takimi ewentualnymi negatywnymi skutkami byłyby:

 • zawroty głowy i mdłości
 • Wymioty (występują maksymalnie w 30% i trwają tylko krótko, ale mogą prowadzić do braku pożądanego efektu poznawczego, ponieważ organizm zaabsorbował zbyt mało substancji czynnej).
 • Aktywność fizyczna jest czasowo ograniczona podczas silnej fazy wysiłku fizycznego (dlatego najlepiej położyć się).
 • Redukuje ciśnienie krwi i aktywność trawienną.
 • Zmniejsza apetyt (inne źródła wykazują wzrost apetytu i trawienia).
 • Fizyczna i psychiczna dyskietka w następujących po sobie godzinach
 • Może powodować reakcje alergiczne (dlatego przed spożyciem należy przetestować niewielką ilość produktu, jeśli reaguje się alergicznie na jebogain).
 • Czasami niepokój (masz do czynienia z najgłębszymi problemami, co nie zawsze jest przyjemne)
 • Bezsenność po udanej podróży, która może trwać kilka dni (bo dużo myślą o tym, co przeżyli); przynajmniej w tym samym dniu spanie jest dla większości niemożliwe.
 • Czasami ogromny niepokój fizyczny, który może trwać kilka dni (czujesz się słaby i wyczerpany -> więc trzymaj co najmniej 2 dni wolne od konsumpcji, dla osób pracujących piątek jest odpowiedni jako dzień konsumpcji zaraz po pracy, bez jedzenia czegokolwiek dziennie).
 • Skurcze i porażenie
 • arytmia serca
 • Śmierć z powodu zatrzymania oddechu (przedawkowanie, patrz poniżej dawka LD50 – bardzo rzadko, udokumentowano 20 zgonów)
 • NIGDY nie spożywać razem z opiatami / opiodami! Nawet kilka dni po wypiciu iboga, zobacz poniżej.

czas trwania działania

Czas trwania iboga zależy od dawki i oczywiście od nastawienia i nastawienia (stan emocjonalny i warunki zewnętrzne). Bezpośredni efekt odurzający podany jest w źródłach po 6-8 lub 12 godzinach.

Efekty uboczne i przetwarzanie doświadczeń może nadal występować 20 do 36 godzin po spożyciu, w rzadkich przypadkach (5%) nawet dłużej. W przypadku spożywania HCL Ibogainaczas działania powinien wynosić od 4 do 8 godzin, czyli nieco krócej niż w przypadku kory korzeniowej. Jednakże czysty HCL nie zawiera "uczciwego składnika" w przeciwieństwie do naturalnego leku i wszystkich jego alkaloidów.

Rozpoczęcie działania następuje między 20 a 45 minutami po połknięciu. Wskazuje na to często brzęczenie w uchu. Następnie podążaj za rosnącymi wizjami i osobistymi obrazami w duchu. Po 3-5 godzinach marzenia o przebudzeniu powinny stracić na intensywności i rozpoczyna się proces autorefleksji i przetwarzania.

Jednak większość konsumentów iboga nadal nie jest w stanie prowadzić regularnego życia dzień po zażyciu. Dlatego należy trzymać się co najmniej jeden dzień po spożyciu jbogi!

Przeciwwskazania: Kiedy nie należy spożywać iboga i na co należy uważać?

Nawet jeśli w literaturze zgłoszono "tylko" 20 zgonów, które wydają się być niewielkie w obliczu tysięcy uzdrowicieli, ryzyko to nadal istnieje. Poniżej omówimy bardziej szczegółowo, gdzie można znaleźć główne przyczyny takiego stanu rzeczy.

Większość zgonów związanych ze spożyciem jobogi lub jebogenu jest związanych z poważnymi chorobami fizycznymi, zwłaszcza serca. Po drugie, konsumenci iboga zmarli na skutek przedawkowania opioidów. Jak to wyjaśnić? Obecnie osoby, które spożywały iboga raz i jednocześnie były konsumentami opioidów lub opiatów, zauważą, że ten cudowny naturalny lek natychmiast znika ze wszystkich typowych dla opiatów objawów odstawienia zaledwie godzinę po spożyciu. Efekt ten utrzymuje się przez kilka dni do tygodni! Nawet jeśli wymiotujesz wcześnie (jak osobiście doświadczyłem) i dlatego brakuje Ci wzrokowego działania poznawczego, receptory opioidowe są nadal tak silnie zajęte, że nie masz żadnych objawów odstawienia w ciągu następnych dni, a ponadto opiaty żadnego rodzaju nie osiągają żadnego lub prawie żadnego efektu nawet w najwyższych dawkach!

Ten ostatni fakt jest ogromnie ważny, ponieważ prawdopodobnie nie tylko nieliczne zgony spowodowane są nieudanymi doświadczeniami iboga: Uzależnieni od opiatów nie mieli nadziei na przełom w wiedzy, ale raczej na fizyczne skutki uboczne, takie jak nuda i brak energii. Następnie spożywali opioidy (heroinę, metadon, opium, oksykodon, kodeinę itp.) i zastanawiali się, dlaczego nie działają. W rezultacie mogli błędnie pomyśleć, że ich narkotyk (zwłaszcza heroina) nie zawiera wystarczającej ilości substancji czynnej. W rezultacie ponownie konsumują i wciąż zastanawiają się, dlaczego nie odczuwają żadnego efektu. Jak łatwo się domyślić, narażasz się na ryzyko nieświadomego przedawkowania się, zwłaszcza, że zwiększa się również fizyczny efekt opiatów! Sam tego doświadczyłem z kratomem (opioidem roślinnym): Nawet 2-3 dni po spożyciu jobogi, kratom nie ma zauważalnego efektu!

Ponadto wszelkie leki psychotropowe, takie jak leki przeciwdepresyjne, SSRI i podobne, powinny być przyjmowane za wszelką cenę, tak aby ostatnie spożycie miało miejsce dawno 2 tygodnie temu. W przeciwnym razie mogą wystąpić komplikacje. Co więcej, Iboga daje Ci wyjątkową szansę na życie w przyszłości bez takich leków! Jeśli jednak masz problemy z sercem lub wątrobą (np. zapalenie wątroby lub tłuste wątroby itp.) oraz inne poważne upośledzenia o charakterze fizycznym lub psychicznym (np. schizofrenia), powinieneś najpierw skontaktować się z kliniką iboga (patrz poniżej) w celu uzyskania porady drogą mailową lub telefoniczną. Wkrótce możesz się przedstawić jako zainteresowany pacjent.

Zawartość jonizującego korzenia, kory korzeniowej, ekstraktu alkaloidalnego ogółem, HCL i liści

tabernanthe iboga pflanze wurzel samen blätterAby określić optymalną dawkę, NIE WYRAŻA SIĘ uzyskania dokładnych informacji na temat zamawianego produktu i być tego świadomym. W razie potrzeby należy skontaktować się ze sklepem. Jeśli chcesz kupić Ibogainai złożyć zamówienie przez Internet, zazwyczaj oferowane są następujące opcje (wskazanie zawartości składników aktywnych w oparciu o średnie wartości):

 • Korzeń: zwykle zawiera od 1,1 do 1,33%, czasami do 2,6% (inne imiona i nazwiska): korzeń, korzeń iboga, tabernanthe radix, bocca korzeń, tabernanthe korzeń)
 • Kora korzeniowa: zawiera 5-6 % (inne nazwy: "Root Bark", "Tabernanthe root root kora", "Tabernanthe radicis cortex").
 • Całkowity ekstrakt alkaloidowy: zawiera wszystkie alkaloidy roślin przy 50-60 % zawartości substancji czynnej (zwany również "ekstraktem KW").
 • HCL: czysty chlorowodorek, idealnie zawiera 99,9 % jebogina jako czysty składnik aktywny bez dalszych alkaloidów.
 • Liście: bardzo rzadka konsumpcja, trudna do kupienia – zawierają 0,35 % (inne nazwy: Tabernanthe folium, Tabernantheblatt).

Źródło: Wyniki badań Delorme-Houde jako analiza różnych próbek w celu określenia średniej całkowitej zawartości alkaloidów. Inne średnie wartości z innych części rośliny, które znalazł są następujące (choć są one trudno dostępne):

 • Kora rozgałęziona: 1,96 %.
 • Oddziały: 0,26
 • Owoce: od 0,33 do 0,45.
 • Nasiona: 1,08 %.

Dawkowanie iboga

Dozowanie jbogina dla optymalnego efektu wynosi około 20mg na kilogram masy ciała i jest bardzo ważne dla efektu i dlatego jest tym ważniejsze niż w przypadku wielu innych leków, ponieważ determinuje pożądany efekt samowiedzy, jak również toksyczne przedawkowanie. Chociaż znanych jest bardzo niewiele przypadków śmierci z powodu jonizny (w źródłach dane liczbowe wahają się od 2 do 20 zgłoszonych zgonów), należy zachować najwyższą ostrożność (zob. powyżej informacje dotyczące przeciwwskazań).

Dlatego chcemy poświęcić się bardzo intensywnie dawkowaniu iboga i skonsultować się z licznymi źródłami z badań naukowych i raportów z doświadczeń konsumentów. Jest on dokładnie wyrażany w miligramach jebogenu na kilogram masy ciała:

 • Nie wywołuje skutków mniejszych niż 1mg/kg
 • Przy 3-5mg/kg pojawiają się pierwsze oznaki działania, które są raczej stymulujące w przyrodzie.
 • Od ponad 5mg/kg zaczyna się efekt psychodeliczny, halucynogenny.
 • Od 15-20mg/kg w górę, zmieniający życie wgląd i działanie lecznicze, takie jak wolność od nałogu itp.

(pierwsze 3 dane z Erowid, gdzie 5mg/kg nie wywoła pożądanych głębokich wrażeń)

Dr Christian Rätsch podaje dawkę jeboginy w mg/kg w swojej klasie w odniesieniu do żelaza markowego (1994, s. 892) w następujący sposób:

 • 2-10mg/kg powoduje pobudzenie ośrodkowego układu nerwowego
 • Przy 40 mg/kg receptory serotoniny są zajęte i wystąpiłoby działanie podobne do LSD.

Angielskojęzyczny esej techniczny podaje również 2 konkretne dane na temat doustnej dawki jeboginy w mg na kg masy ciała:

 • Holenderskie badanie wykazało dobre doświadczenia z użytkownikami heroiny przy dawce 20-25 mg/kg.
 • Obecnie 10-20 mg/kg jest standardem w terapiach farmakologicznych jebogainem.

Nasze badania wykazały, że konsumenci generalnie spożywają od 15 do 25 mg/kg "dawki pełnopłynnej" w celu uzyskania optymalnie silnego efektu jobogi.

Jednakże: Dozowanie terapeutyczne nie jest zgłaszane przez kliniki, więc może być znacznie wyższe niż w przypadku tubylców Afryki Środkowo-Zachodniej (patrz poniżej) i jest zwykle określane jako "40 mg/kg" w innej dokumentacji, tak jak w przypadku Rätsch. Na podstawie w przybliżeniu znanych wartości procentowych jeboginu w korzeniach, korze korzeniowej, całkowitej zawartości alkaloidów lub HCL można obliczyć dawkę własną (zob. przykład obliczeniowy poniżej).

Dr Rätsch pisze również o ogólnej dawce proszku korzeniowego w gramach:

 • Łyżka proszku korzenia z łyżeczką (ok. 1-2 g) ma działanie euforyczne i pobudzające (przypominające działanie amfetaminy).
 • 6 do 10 gramów proszku korzeniowego tworzy doświadczenia wzrokowe i psychodeliczne halucynacje.
 • tubylcy Bwiti używają w obrządku inicjacyjnym od 50 do 100, czasami również do 200 gramów proszku z korzenia Ibogi (stąd od czasu do czasu dochodziło już do śmierci).

Niestety, Rätsch pisze tutaj tylko o "proszku korzeniowym" i nie jest jasne, czy jest to wyłącznie kora korzeniowa, korzeń czy oba. W końcu zawartość substancji czynnej różniłaby się 5-krotnie!

Dane dotyczące średniej dawki śmiertelnej (LD 50) jeboginy w miligramach na kilogram masy ciała można uzyskać jedynie z badań na zwierzętach. Podawano ją doustnie (p.o.), dożylnie (wstrzykiwana do żyły, tj.), podskórnie (pod ręką, s.c.), dootrzewnowo (do jamy brzusznej, i.p.) lub dożylnie (do żołądka, np.). Oczywiście, uzyskanych z tego spostrzeżeń nie daje się przenieść 1 do 1 na ludzi, ale oferują one zgrubne znaki orientacyjne.

W doświadczeniach na zwierzętach stwierdzono następujące wartości LD 50 czystego jebogina:

 • 82 mg/kg krajowej świnki morskiej i.p.
 • 82 mg/kg Króliki s.c.
 • 27 mg/kg Mysz s.c.
 • 263 mg/kg Mysz, np.
 • Źródła:
  ncbi.nlm.nih.gov/
  ibeginagain.org/
  Popik et al in: Chemia i biologia

W wyżej wymienionej powiązanej dokumentacji zapisano również, że przez 4 dni badane zwierzęta zachodniokrólewskiego Morza Zielonego kat. 5-25 mg/kg p.o. (doustnie) i nie stwierdzono żadnych skutków toksycznych.

Dwie śmierci można było znaleźć w źródłach, w których występowały bardziej szczegółowe okoliczności, takie jak dawkowanie, wiek, płeć lub postać iboga (ekstrakt, kora itp.):

 • 1993 24-letnia kobieta umiera w Holandii 19 godzin po zażyciu 29 mg/kg.
 • W 2000 r. 40-letni pacjent z heroiną umiera po zażyciu 5 gramów "Całkowitego ekstraktu alkaloidowego". Zawierałaby ona 5 razy więcej niż kora korzeniowa. Całkowity wyciąg z alkaloidów Iboga zawiera zwykle co najmniej 50% czystego jeboginu. W tym przypadku odpowiadałoby to łącznie 2500 mg. Przy założonej wadze 70 kilogramów byłoby to około 35mg/kg
  .źródła: Jobogaina. Obrady pierwszej międzynarodowej konferencji, Alper et al.

Niektórzy autorzy piszą, że takie zgony są często związane z istniejącymi problemami serca lub tajnym używaniem opioidów podczas podróży jogą (ponieważ ibogaina zwiększa działanie opioidów). W tych dwóch szczególnych przypadkach nie znaleziono żadnych szczegółów. Mówi się, że w sumie odnotowano 20 zgonów. Nawet jeśli każdy z nich jest tragiczny, korzeń z pewnością już uratował lub warto żyć ponownie tysiące istnień ludzkich. Każdy musi sam ocenić, czy chce iść tą drogą.

Przykład obliczeń dla prawidłowego dozowania iboga

Poniżej znajduje się przykład obliczeń dla dozowania różnych form iboga. W naszym studium przypadku przyjmujemy osobę X o wadze 75 kg, która przyjmuje dawkę 15mg/kg* (łącznie 1125mg jeboginu jako składnika aktywnego). Podstawą obliczeń są powyższe wartości średnie. Przeliczenie na własną wagę jest bardzo proste i może być wykonane bez wysiłku.

 • Korzeń: Jeśli obliczymy zawartość jbogainy na poziomie 1,2%, X powinien spożywać 93 gramy korzenia iboga!
 • Kora korzeniowa: Jeżeli przyjmiemy, że zawartość aktywnego składnika wynosi 5% (standard), byłaby to dawka 22,5 grama kory korzenia Ibogi dla X. Tutaj w austriackim sklepie musiałbyś zamówić taką ilość iboga! Jest to jedyne europejskie źródło tego narkotyku (należy jednak uważać, aby nie wlewać go do pustych kapsułek przed spożyciem, w przeciwnym razie będzie to zbyt obrzydliwe!
 • Całkowity ekstrakt alkaloidowy: Przy 50 % zawartości składnika czynnego (standard) dawka dla X wynosi 2,25 g ekstraktu TA.
 • HCL: Przy pełnej czystości (prawie 100%), logicznie byłoby to 1,125 grama HCL.
 • Uwaga: podana tutaj dawka 15 mg/kg odpowiada raczej niskiej dawce dla uzyskania optymalnego efektu. Ze względów bezpieczeństwa lepiej obliczyć 20mg/kg!
 • Zobacz również tabelę powyżej w sekcji "Kupowanie iboga

Sprawozdania terenowe dotyczące dozowania

kup ibogaW internecie znaleźliśmy kilka raportów z doświadczeń, w których użytkownicy mówią o swoich dawkach Ibogain.

Ktoś pisze, że używana jest do wycofywania heroiny:

"W sumie zażyłem 1,4 g jonowego HCL, co odpowiada około 17,5 mg/kg masy ciała.

O dawce i doświadczeniu z korą korzeniową:

"70-75 kg [masy ciała] i pierwszą podróż z korą korzeniową zrobiłem z 25 g, to było wtedy również doświadczenie szamańskie".

Za pomocą dawki jonowej "Fulflod" (możliwie najsilniejsza):

"Dawka pełnoprądowa zaczyna się (w moim przypadku) od 15mg/kg masy ciała".

Bardzo wysokie dozowanie kory korzeniowej (wyciąg z 3-częściowego raportu z doświadczenia, patrz poniżej):

"zwłaszcza, że Headshop zalecił dawkę 5-15 g w ulotce dołączonej do opakowania i doszedłem do szacunkowej wartości 30-35 g".

Sprawozdanie na temat dawki ekstraktu kwasu winowego (ekstrakt alkaloidowy ogółem):

"Jako dawka miałem (m) na około 60 kg masy ciała 2g całkowitego ekstraktu z kory korzenia iboga z zawartością około 60% jbogainy. Odpowiada to 20mg/kg, tzn. dość dużym dawkom".

Zużycie i podawanie doustne

Ibogainajest zawsze spożywany i przyjmowany doustnie, jako korzeń, kora, ekstrakt lub HCL, i w najlepszym przypadku jest rozdrabniany w jak największym stopniu. Pije się ją albo jako herbatę, albo zmieszaną z wodą, albo nawet zjadaną. Ważne jest, aby połknąć cały materiał roślinny! Niektórzy twierdzą również, że dawka całkowita powinna być przyjmowana w 2 lub 3 krokach co 30-60 minut, a nie natychmiast. Ale można też połknąć wszystko na raz. Opinie różnią się w tym względzie – obie mają wpływ.

Ponieważ iboga smakuje dość gorzko i obrzydliwie, zaleca się zmieszać ją z odrobiną wody, a następnie szybko połknąć ją zamknięciem w nosie. Następnie spłukać niewielką ilością soku. Niektórzy używają go również jako "bomby", jak wiadomo z MDMA. W tym celu należy zawinąć rozdrobniony proszek w bibułę lub bibułę, a następnie połknąć wodą. W ten sposób unika się nieprzyjemnego smaku.

Wskazówka: Najlepiej przyjmować puste kapsułki żelatynowe jak ta. Nie ma obrzydliwego smaku i dlatego prawie nie ma niebezpieczeństwa, że wszystko ponownie wymiotuje.

Dalsze wskazówki dotyczące zużycia i bezpiecznego użytkowania:

 • MUSZĄ Państwo mieć pusty żołądek. Najlepiej nie jeść przez cały dzień.
 • Zaleca się położyć się spać i zamknąć oczy. Maska do spania i ciemne otoczenie. Dopiero po zamknięciu oczu pojawiają się pożądane wizje.
 • Terapia jogą w Meksyku również wiąże się z wcześniejszym poszczeniem. Jest to również znane z ayahuascy i służy z jednej strony jako przygotowanie do inhibitora Mao i unikanie odpowiedniego pokarmu (i leków!) oraz jako przygotowanie psychiczne. Post oznacza również zatrzymanie w tym czasie wszystkich legalnych narkotyków (w tym kawy, nikotyny, czekolady itp.).
 • Niewielką ilość należy wcześniej przetestować pod kątem tolerancji i reakcji alergicznej. Dopiero po 1 do 2 godzin zażyć ilość główną.
 • Nie zaleca się przyjmowania wszystkiego na raz. Jednak np. na początku tylko pierwsza połowa i po około 30-60 minutach druga połowa. Niektórzy zalecają nawet spożywanie dawki całkowitej w 3 krokach.
 • Nigdy nie spożywać samodzielnie. Jeśli kupisz Ibogain, powinieneś również pomyśleć o opiekunce na wycieczkę. Ta osoba zaufana może interweniować w razie komplikacji (zwłaszcza jeśli jest używana do wycofywania heroiny!).
 • Nigdy nie mieszać. To nie tylko zniekształca pożądany efekt, ale może być również śmiertelne i nieprzewidywalne. Na przykład alkaloid kory korzenia iboga zmniejsza tolerancję opioidów nawet po kilku dniach od połknięcia. Może to prowadzić do zgonu przedawkowania, jeśli opioidy są spożywane w zwykłym dawkowaniu. Zwróć więc szczególną uwagę na okres półtrwania jako potencjalny konsument opioidów i nie miej nic więcej w swoim organizmie!
 • NIE NALEŻY zażywać JAKICHkolwiek opiatów przez co najmniej 48 godzin po sesji iba, ponieważ nie mogą one mieć żadnego wpływu i w związku z tym grożą śmiertelnym przedawkowaniem!
 • Jobogain jest inhibitorem Mao. Dlatego nie należy spożywać jednocześnie odpowiedniej żywności i leków.
 • Kobiety w ciąży i osoby niepełnosprawne fizycznie (zwłaszcza osoby z chorobami serca) powinny powstrzymać się od picia ibogi.
 • w przypadku wątpliwości: Skontaktuj się z różnymi klinikami iboga pocztą elektroniczną (patrz linki poniżej) i zapytaj, czy będziesz w dobrych rękach z wrażliwością. Jeśli zwrócą się Państwo do lekarza rodzinnego, zaleci on oczywiście jego brak z powodu braku wiedzy.

Składniki i farmakologia

Części przetworzone przez roślinę ibogaczną (głównie korzenie i kora korzeniowa) zawierają różne alkaloidy. Najważniejszym z nich jest oczywiście firma Ibogain. Według dr Rätscha alkaloidy tej rośliny można podzielić na 3 grupy:

 1. Typ jonowy (jonowy, jonowy, tabernantynowy, jonoluteinowy, gaboński, jonowy i inne)
 2. Voacangintyp (Voacangin, Voacryptin, Catharanthin und andere)
 3. Typ Voafiliny (Voafilary)

Co ciekawe, jebogain alkaloidalny ma szczególne właściwości w porównaniu z innymi substancjami halucynogennymi, takimi jak mezkalina, psilocybin, psilocina, LSD, 1P-LSD, ETH-LAD, AL-LAD, 2C-C, 2C-D, 2C-E i inne. Wyjątek ten polega na specjalnej molekularnej strukturze pierścienia (iirc), która prawdopodobnie jest odpowiedzialna za wyjątkowość efektu. Dokładne informacje na ten temat pojawiły się w trakcie badań w angielskim artykule technicznym w Google Books, ale nie można było ich znaleźć ponownie w dalszych działaniach, jednak nie jako źródła. Jeśli czytelnik wie więcej na ten temat, daj nam znać w formie komentarza.

W organizmie człowieka jebogain jest metabolizowany przez cytochrom P450 2D6 w noribogainie (12-hydroksyibogaminie). NorIbogainajest bardzo silnym inhibitorem wychwytu zwrotnego serotoniny. Działa jako umiarkowany agonista receptorów opioidowych i słaby agonista receptorów opioidowych.

Historia i kultura Tabernanthe iboga

Krzew o nazwie Tabernanthe iboga, który ma wysokość od 1 do 2 metrów, rośnie przede wszystkim w Gabonie i Kongo. Tam szczególnie wysokie stężenie alkaloidalnego jebogina indole w korzeniach miejscowego kultu Bwiti plemion Fang i Mitsogo jest od tysięcy lat stosowane jako lek leczniczy i rytuał inicjacyjny. Młodzi mężczyźni jedzą niezwykle duże ilości korzenia krzewu Tabernanthe iboga, a tym samym przechodzą do statusu wojownika i myśliwego.

iboga zeremonie durch bwiti stammeskultur
Członkowie kultury Bwiti. Iboga jest używana przez kulturę plemienną od tysiącleci.

Kult Bwiti jest religią synkretyzmu składającą się z elementów proselytyzowanego chrześcijaństwa i starożytnej afrykańskiej kultury plemiennej. Roślina iboga jest tam uważana za prawdziwe drzewo wiedzy, które pochodzi bezpośrednio z Ogrodu Edenu. Przez Niego człowiek może rozpoznać świat i Boga w ich prawdziwej naturze.

Ten sakralny lek został odkryty przez Brytyjczyków w 1819 roku. Jego główny aktywny składnik, jebogain, został po raz pierwszy wyekstrahowany w 1901 r. przez Dybowskiego i Landrin oraz Hallera i Heckla z kory korzeniowej (zawiera najwyższe stężenie). Do 1967 r. był dostępny na rynku francuskim jako lek w raczej niskiej dawce o nazwie "Lambarene" i "Iperton". iboga jest zakazana w USA od tego roku.

Przełomowy efekt antyaddykacyjny odkrył przypadkowo 19-letni uzależniony od heroiny Howard Lotsof w 1962 roku, kiedy spożył korzeń Tabernanthe dla relaksu. Następnego dnia dowiedział się, że nie chce heroiny ani innych narkotyków. Od tamtej pory iboga terapia uzależnienia od narkotyków rozprzestrzeniła się na całym świecie i Lotsof zawsze był zaangażowany w upowszechnianie tej funkcji. Otrzymał również kilka patentów na medyczne zastosowanie jeboginu. Jednak stosunkowo niewiele klinik stosuje tę substancję.

W ciągu rosnącego popytu, cena za korzenie iboga wzrosła około dziesięciokrotnie w ciągu ostatnich 15 lat i była na skraju wymarcia! To nie tylko utrudnia i tak już i tak słabo uzależnionym dokonanie zakupu. Również dla samych plemion ich tradycyjna medycyna staje się bezcenna. Dlatego też uprawa roślin jebogi Tabernanthe jest obecnie intensyfikowana. Zbiory korzenia krzewu trwają przecież 7 lat. Dlatego tubylcy używają tylko części korzenia, tak aby roślina mogła żyć i ponownie kiełkować. Podczas badań można było jednak odczytać, że odkryto inną roślinę, która również produkuje jebogain – w mniejszych ilościach, ale o wiele łatwiej i szybciej rośnie. Niestety, nazwa tej naturalnej rośliny nie mogła już być znaleziona. Kto wie więcej na ten temat, jest serdecznie proszony o ogłoszenie tego w komentarzach!

Oto dobra dokumentacja wideo na temat Ibogi:

Wykonywanie wyciągu z Iboga TA (instrukcje)

Zaleca się stosowanie wyciągu z iboga TA (Alkaloid całkowity – zawiera wszystkie aktywne składniki korzenia), ponieważ jest on bardzo rzadko dostępny. A po drugie, zamiast np. 30 gramów kory korzeniowej wystarczy pobrać tylko 3 gramy ekstraktu z kauczuku TA. Po trzecie, cały proces jest dość prosty i nie wymaga sprzętu laboratoryjnego ani wiedzy chemicznej. Większość ludzi ma składniki w domu lub w najbliższym supermarkecie.

Poniżej znajduje się przewodnik po wyciągu z iboga:

 1. Materiałem wyjściowym powinna być kora korzeniowa iboga (kora korzeniowa). Jeśli nie został on jeszcze zakupiony, jest on przetwarzany na możliwie najlepszy proszek. Doskonale nadaje się do tego na przykład młynek do kawy.
 2. Wlać proszek do wysokiej szklanki i wlać tyle samo destylowanego białego octu (np. octu spirytusowego destylowanego, 5-8%), aż proszek zostanie pokryty octem o wysokości kilku centymetrów.
 3. Całość jest dobrze wstrząśnięta (oczywiście czymś przykryta) i pozostawiona w ciemności na 5 dni. Wstrząsać kilka razy dziennie. Mieszanina stanie się teraz ciemniejsza i ciemniejsza w miarę rozpuszczania alkaloidów iboga.
 4. Wlać ten roztwór przez bawełnianą szmatkę lub filtr kawowy i przechowywać ciecz w zamykanym pojemniku. Wskazówka: Dobrze nadają się do tego lejki i zamykane butelki.
 5. W celu ekstrakcji pozostałych alkaloidów włożyć z powrotem do szklanki proszek z kory korzeniowej z filtra i napełnić go dużą ilością octu. Wstrząsnąć i pozostawić w ciemności, jak zwykle i potrząsać kilka razy dziennie.
 6. Po 2 dniach kora ponownie włożyć do szklanki i napełnić octem. Po kolejnych 2 dniach filtrujemy alkaloidy po raz trzeci i ostatni. Kora korzeniowa, która została uwolniona od prawie wszystkich substancji czynnych, może być teraz usunięta.
 7. Teraz wystarczy tylko usunąć ocet z nagromadzonego roztworu. Wlej je do naczynia odpornego na działanie szkła (inne materiały również powinny działać) i włóż do piekarnika w temperaturze 90 stopni Celsjusza (już nie, w przeciwnym razie alkaloidy mogłyby się rozłożyć). Drzwiczki piekarnika muszą pozostać otwarte w celu odsysania oparów (np. również otwarte okna w kuchni!). Należy regularnie sprawdzać, czy wszystko działa prawidłowo i do jakiego stopnia ocet został już rozcieńczony.
 8. Kiedy wszystko jest suche, wyjmij go, aby ostygnąć. Po ostygnięciu usuń wyciąg z TA Iboga nożem. Do przechowywania zalecamy owinięcie w folię, a następnie przekazanie do zamrażarki.

Uwaga: nawet jeśli źródło wymienione poniżej nie wskazuje czystości, ekstrakt TA zwykle zawiera 50-60% jeboginu. Również w tym przypadku należy odpowiednio zaprojektować dozowanie.

Szybkie instrukcje dla osób bez czasu (ale oczywiście z gorszymi wynikami i niższą czystością):

 1. Przekształcanie kory korzeniowej w proszek
 2. Proszek włożyć do rondla i uzupełnić octem, tak aby był całkowicie przykryty, a najlepiej 1 cm więcej.
 3. gotować na wolnym ogniu przez 60-90 minut
 4. Następnie przefiltrować, pozostawić ciecz i doprowadzić proszek z powrotem do wrzenia z nowym octem.
 5. Powtórzyć 3 razy.
 6. Pozostawić cały roztwór do ponownego odparowania w piecu, aż do zaniku suchego ekstraktu.

Źródło przewodnika po całkowitym wyciągu z alkaloidów z iboga:
https://highexistence.com/g

iboga dla wycofania heroiny i przeciwdziałania narkomanii

Jebogain jest stosowany jako środek silnie łagodzący i całkowicie tłumiący odstawienie opioidów od heroiny, morfiny lub metadonu (m.in.), a także jako "narkotyk poznawczy przeciwko narkomanii". To ostatnie może wydawać się dość dziwne dla naiwnej osoby, uspołecznionej w społecznym kanale bigoterapeutycznej koncepcji narkotyków. Walka z uzależnieniem od narkotyków? Absurdalny, można by pomyśleć jak laik. W rzeczywistości korzeń rośliny Tabernanthe Iboga pomógł niezliczonym narkomanom przezwyciężyć ich uzależnienie. Jak pokazują poniższe raporty z doświadczeń, daje on osobom uzależnionym wgląd i zrozumienie przyczyn ich uzależnienia. Mogą to być głęboko ukryte lęki lub doświadczenia wczesnego dzieciństwa.

Jednakże inne uzależnienia, takie jak uzależnienie od nikotyny, uzależnienie od hazardu lub otyłość i zaburzenia psychiczne, takie jak depresja, lęk i zaburzenia obsesyjno-kompulsywne, jak również przezwyciężenie traumy, mogą być również możliwe przy pomocy ibogi. Dowodzi tego wiele doświadczeń z całego świata. Oczywiście warunkiem wstępnym do tego jest chęć rzeczywistego zatrzymania się. Ponadto bardzo pomocne okazały się towarzyszące środki psychoterapeutyczne i grupy samopomocy. Wskaźnik nawrotów u osób uzależnionych od heroiny leczonych joniną jest niewiarygodnie niski i wynosi 20-25% (źródło 1 i 2), natomiast w zwykłych terapiach narkotykowych wskaźnik nawrotów wynosi 90-95%.

kup ibogaTeraz możesz zadać sobie pytanie, dlaczego wciąż jest tak nieznane i nie możesz po prostu kupić Ibogainanigdzie lub przynajmniej dostać go na receptę. Krótko mówiąc, możliwy tok myślenia: Firmy farmaceutyczne zarabiają dużo pieniędzy, sprzedając leki substytucyjne dla uzależnień (metadon u osób uzależnionych od opioidów itp.) lub na choroby psychiczne. Jeżeli teraz zastąpi on nieopatentowany produkt naturalny pojedynczym zastosowaniem, znacznie zmniejszy zyski przemysłu farmaceutycznego. W ramach samoobrony nie byłyby tym zainteresowane i z pewnością nie finansowałyby żadnych badań naukowych.

Druga myśl: dorastamy z całkowicie zniekształconym obrazem "narkotyków". Na tym świecie psychodeliczne grzyby to narkotyki, podczas gdy najbardziej niebezpieczna substancja na świecie, alkohol, według dr Nutta, nigdy nie jest traktowany jako narkotyk w odbiorze społecznym. Wszystkie substancje psychoaktywne, których nie można kupić jako legalne leki lub w aptekach, są bez wyjątku uważane za złe i szkodliwe. Osłabienie tego bezsensownego kontrastu między dobrymi a złymi lekami następuje powoli. Konopie indyjskie są ponownie odkrywane przede wszystkim jako olej konopny przeciw rakowi, a badania medyczne znów uwidaczniają grzyby Magic i odkrywają ich potencjał leczniczy. W medycynie uzależnień prawdopodobnie unika się również jeboginu, ponieważ przełamuje on konserwatywnie narzucony schemat myślenia, zgodnie z którym domniemany lek nie może wyleczyć żadnej choroby wywołanej przez narkotyki. Ale jeśli spojrzeć na ibogę jak na lek, sytuacja jest zupełnie inna. Co więcej, firma Ibogainanie jest uzależniająca. Miliony uzależnionych nadal mają nadzieję, że nastąpi tu stopniowa zmiana świadomości.

Trzecia myśl: Z zasady, skutki uboczne i "niebezpieczeństwo" iboga są tutaj dyskutowane. Jest to główny powód, dla którego został on zakazany w USA, a w najbliższej przyszłości nie należy się spodziewać stosowania środków farmaceutycznych. Natomiast uzależnienie od heroiny to tylko śmierć tymczasowa. Zamiast nagle umierać, uzależnieni od heroiny umierają z dnia na dzień nieco więcej. Zanikają z biegiem lat. Gdyby szanowano ich wolną wolę i informowano ich o korzyściach i zagrożeniach związanych z substancją, prawie każdy prawdopodobnie zaangażowałby się w Ibogę, kupiłby ją i wziął. Zamiast tego "eksperci" z dala od uzależnienia wyobrażają sobie siebie w wieżach z kości słoniowej, aby móc podjąć taką decyzję w ich imieniu. W rzeczywistości, zgodnie z aktualnymi danymi, pozbawiają one miliony osób ciężko uzależnionych niezaprzeczalnie skutecznego narkotyku.

Jeśli tekst jest czytany przez lekarza, terapeutę uzależnień lub innego profesjonalistę: Ośmiel się podejść do tej sprawy i być pionierem w tej dziedzinie! Daj mu szansę i pozwól, aby wyniki mówiły zamiast uspołecznionych uprzedzeń.

Wycofanie opioidów w leczeniu jogą (heroina, metadon, oksykodon itd.).

Terapia jogą obejmuje nie tylko ogólną walkę z głęboko zakorzenionym uzależnieniem, ale jest również specjalnie zaprojektowana w celu złagodzenia wycofywania opioidów z heroiny, metadonu, morfiny, opium i tak dalej.

Nawet poważne uzależnienia od heroiny są redukowane do bardzo łagodnego poziomu przez jebogain podczas odstawienia. Jest to farmakologicznie wyjaśnione przez fakt, że substancja ta jest metabolizowana do noribogainu w organizmie. NorIbogainazwiększa poziom serotoniny i popaminy dla dobrego samopoczucia psychicznego i braku pragnienia heroiny. Badania nie pozwoliły jeszcze ustalić, dlaczego łagodzone są również fizyczne objawy odstawienne. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek informacje na ten temat, prosimy o komentarz.

Oczywiście nigdy nie należy składać takiego wniosku samodzielnie, ale zawsze pod nadzorem! Istnieją nawet specjalne kliniki wycofujące, które specjalizują się w odnawianiu heroiny za pomocą jeboginu. Meksyk i Kanada były pionierami w tej dziedzinie, ale taka możliwość istnieje również w Holandii czy Belgradzie. Cena wynosi około 1500 euro. Dla porównania: Tutaj w sklepie płaci się około 300 euro i można to zrobić pod nadzorem tylko w domu.

Jak już wspomniano powyżej, wskaźnik nawrotów powinien wynosić tylko około 20%. Pracownik uliczny pisze nawet na swojej stronie o firmie Ibogainapodczas wycofywania heroiny:

"Po 36 godzinach od 2 gramów heroiny dziennie do zera, bez objawów odstawienia. Tak, jest i jest ukryta. Znam około 15 osób, które zdetoksykowały się z jogą. (Jako lek IbogainaHCI z Omnichem) […] Jeszcze nie miałem nawrotu u pacjentów detoksykujących się z Ibogainem".

Ważne: Ibogainazmniejsza tolerancję na opioidy i zwiększa skuteczność działania. Aby uniknąć śmiertelnego przedawkowania, odczekaj co najmniej 7 dni po podaniu ostatniej dawki iboga przed ponownym wysiłkiem. W doniesieniu o doświadczeniach połączonym poniżej ktoś o tym nie wiedział, a po rzuceniu palenia palono właśnie kawałek heroiny przywiezionej z powrotem z martwych przez lekarza ratownika. Nawiasem mówiąc, osoba ta miała potem odrodzenie i wizje, które pojawiły się po pewnym czasie od terapii jogą. Dziś opisuje się jako uzależniający i leczony pomimo nawrotu choroby tuż po podróży Ibogain.

Inna wskazówka dla osób uzależnionych od opiatów: Jeśli chcesz przyjąć niższą dawkę, zalecamy przejście do legalnego ziołowego kratomu opioidowego. W artykule "BUY CRATOME" znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć. W ten sposób wielu uzależnionych od heroiny odeszło od diabelskiej heroiny w kierunku naturalnej rośliny.

Uwaga: Ibogainai metadon / Polamidon.

Według anglojęzycznych klinik uzależnień, każdy, kto jest zastępowany metadonem lub polamidonem, nie powinien był przyjmować tych leków co najmniej 10 dni przed spożyciem jbogi. Krótko mówiąc, tło farmakologiczne: Metadon i poliamidon są "długimi aktywnymi opioidami", co oznacza, że mają niewiarygodnie długi wpływ na organizm i odpowiednio długi okres półtrwania. Aby uniknąć bolesnych objawów odstawiennych kilka dni po doświadczeniu iboga, należy je wcześniej przerwać. Kliniki odstawienne zalecają stosowanie "krótkich aktywnych opioidów", takich jak oksykodon, w celu wyeliminowania tych 10 dni (w niektórych przypadkach do 30 dni). Erowid ma jednak raport z doświadczeń kogoś, kto zażywał metadon (20 do 60 mg) przez 20 lat. Rozpoczął doświadczenie Ibogi od zera do stu, nie zastępując go. Dopiero po tygodniu zauważył pierwsze lekkie objawy odstawienia, które wskazał z 5% siłą. Po 3 tygodniach wynosiły 15% od oczekiwanych 100%! Tutaj raport: erowid.org/experiences /exp.php?ID=41752.

Kliniki rehabilitacyjne oferujące terapię jebogainową:

Doświadczenia związane z jogą i sprawozdania z wycieczek

Nawet w krajach niemieckojęzycznych jest mnóstwo przeżyć związanych z jogą i relacji z wycieczek. Poniżej zamieścimy niektóre z nich w fragmentach odnoszących się do źródła. Pominięcia zaznaczone są kwadratowymi nawiasami. Ponadto zamieszczamy linki do kolejnych raportów z doświadczeń.

Ibogiczny raport terenowy byłego uzależnionego od heroiny:

"Blokuje wszystkie objawy odstawienia. Jest to jedyna rzecz, jaką znam, która robi narkotyki bez bólu. Wyleciałem za granicę na leczenie, a dwa dni później wróciłem do Nowego Jorku, leczyłem się! Nie potrzebuję już heroiny ani kokainy. To mnie nawet ukrywa".

Sprawozdanie terenowe 26-letniego byłego uzależnionego od heroiny i kokainy:

"Wyglądało to tak, jakby wszystkie zanieczyszczenia były wyjęte z mojego ciała. Było to bardzo oczyszczające doświadczenie. Później czułem się jak nowy, czysty i świeży". […] O Ibogaine," powiedział: "Mogłem cofnąć się, aby zobaczyć siebie takim, jakim jestem. Mogę oddychać ponownie i znów przybieram na wadze. Nie czuję już potrzeby zażywania narkotyków, mimo że często pojawiały się nowe możliwości. Ibogaina daje Ci możliwość dokonania wyboru. To cudowny narkotyk".

"Raport z podróży" poltoksykomana w celu przezwyciężenia uzależnienia:

"Fizycznie miałem najgorętsze uczucie dobrego samopoczucia podczas podróży, silniejsze od najlepszych opioidów na świecie, jakie kiedykolwiek mogły mi dać.

[…]

Moje oczekiwania zostały znacznie przekroczone:

Pragnienie narkotyków, o których mowa powyżej, praktycznie nie istnieje. Teraz znów jestem w stanie zrelaksować się całkowicie trzeźwo, moje ciało czuje się tak niezwykle "miękkie" ^^. Wcześniej byłam pod stałym stresem z powodu braku poczucia własnej wartości i pewności siebie w połączeniu z obawami społecznymi, które często nawet uniemożliwiały mi wyjście za drzwi.

[…]

Ale to nie jedyna rzecz, która się zmieniła. Przed wyjazdem jadłem nadmiar cukru i słodkiego jedzenia, cały czas siedziałem przed telewizorem i oglądałem kolejne seriale, ciągle surfując po narkotykowych forach. Nie mam już takiego pragnienia;

[…]

Mogę tylko gorąco polecić iboga każdemu, kto poważnie rozważa rozpad; to niesamowita okazja do narysowania tak grubego, tłustego i ciągłego".

Dalsze raporty i doświadczenia można znaleźć na przykład na stronie:

WAŻNE: Jeśli doświadczyłeś firmy Ibogain, napisz je poniżej w formie komentarza, a zostaną one uwzględnione w artykule!

Produkcja i synteza HCL do iboga

Podążanie za pracą studenta na ścieżce syntezy i produkcji jebogina jako czystego HCL (chlorowodorku). Jednak jest to raczej teoretyczne, bowiem żaden laik nie posiada takich urządzeń i wiedzy na ich temat. W przeciwieństwie do HCL, ekstrakt TA zawiera wszystkie składniki aktywne, które są ważne dla optymalnego efektu.

Raport jest pierwotnie dostępny tylko w postaci zeskanowanego pliku obrazu. Został on dla ciebie przepisany. Obrazy wzorów konstrukcyjnych i rysunki chemiczne znajdują się na poniższych rysunkach załączonych przed instrukcją syntezy:

Synteza i produkcja:

1.) przedmowa

Jobogain (12-metoksyibogamina) jest alkaloidem o podstawowej strukturze indleoazepiny, który występuje w roślinie Tabernathe Iboga. Jest on strukturalnie związany z serotoniną (5-HT; 5-hydroksytryptofamina) i 5-metoksy-dimetylotrptaminą (5-MeO-DMT, podobną do DMT), alkaloidem występującym na przykład w Psychotria viridis.

5-MeO-DMT jest stosowany w tubylczych Amazonkach ze względu na jego psychotomimetyczne działanie przez szamanów, którzy wierzą, że mogą komunikować się z duchami za pomocą Psychotria viridis. Ponieważ jest rozkładany przez enzymy monoaminoooksydazy (MAO) zanim zacznie działać, biorą również udział w preparacie Banisteriopsis Caapi, liany zawierającej inhibitor MAO harmin[1].

Jak sugeruje strukturalny związek z 5-MeO-DMT, Ibogainawywołuje również skutki psychotomimetyczne, takie jak (głównie optyczne) halucynacje, zaburzenia psychiczne, zaburzenia egoizmu i tym podobne. Jobogain wyróżnia się jednak tym, że według różnych doniesień z doświadczeń wydaje się pozytywnie wpływać na uzależnienie od opioidów u pacjenta, ponieważ może zmniejszyć lub nawet całkowicie wyeliminować objawy odstawienne wywołane przez opioidy[2].

Ta właściwość sprawia, że Ibogainajest potencjalnym lekiem przyszłości. Ponieważ jednak z etycznego punktu widzenia nie można oczekiwać psychotomimetycznych działań niepożądanych od pacjenta, jest to również możliwy materiał wyjściowy do opracowania leków przeciwko uzależnieniu od opioidów, które nie wywołują tych działań niepożądanych.

W pracy przedstawiono sposób produkcji jebogenu, a w szczególności indoloazepiny w pełni syntetyczne.

2.) podsumowanie

W 1967 roku Stephen I. Sallay przedstawił w Journal of the American Chemical Society[3] metodę całkowitej syntezy jbogaminy, za pomocą której 12-metoksyczną pochodną jebogina można otrzymać w postaci enancjomerycznie czystej.

Synteza opiera się na cis-endionie I. Jest on ketalizowany w C1, aby dać II przy zachowaniu konfiguracji cis. Jest ona wykorzystywana do produkcji cis-anty-oksymu III, który jest przekształcany poprzez zmianę układu Beckmanna z chlorkiem tosu w gorącej pirydynie na siedmioczęściowy cis-lactam-Ketal IV.

Podwójne wiązanie ze związkiem IV jest następnie epoksydowane do V kwasem nadtlenobenzoesowym i selektywnie redukowane do osiowego hydroksylaaktamu VI za pomocą wodorku glinu litowego.

W wyniku utleniania odczynnikiem saretto (CrO3 w pirydynie) powstaje C7ketone VII, przy czym grupa laktoamowa chroni atom azotu przed utlenianiem. Powstały tlen ketonowy jest następnie zastępowany pozostałością metylenową widoczną w VIII w reakcji Wittiga.

Hydroboratyzacja wytwarza równikową pochodną hydroksymetylu IX, która z kolei jest redukowana do aminoalkoholu X za pomocą wodorku glinu litowego w funkcji laktamatu. N-karbobenzoksylowany alkohol aminowy XI jest tosylowany do XII, a jego grupy ketaliczne i karbobenzoksylowe usuwa się za pomocą HBr i AcOH w celu otrzymania wodorobromku XIII. Związek ten spontanicznie jeździ na rowerze, eliminując HBr lub HOT do systemu rowerowego XIV.

Poprzez syntezę indeksu Fischer XIV jest przekształcany w jebogaminę XVI za pomocą iminy pośredniej XV. Wybierając odpowiedni odczynnik do produkcji Imin XV, można uzyskać jebogain przedstawiony na początku.

3.) analiza

W streszczeniach chemicznych znaleźliśmy streszczenie[4] na temat analizy firmy Ibogain, ale odpowiednia publikacja niestety nie była dostępna. Niektóre informacje można jednak zaczerpnąć z abstraktu.

Ibogainajest wykrywany jakościowo przez DC i wykrywany za pomocą następujących odczynników:

A: 15g FeCl3 * 6H20 w 100 ml 2% HCl

B: 15g Kl w 100 ml H20

Różne alkaloidy, do których odnosi się artykuł, ale których nie można było pobrać z abstraktu, po spryskaniu odczynnikiem A nadają kolor fioletowy, czerwony, zielony lub brązowy, który powstaje w wyniku utleniania lub chelatowania.

Po dodatkowym spryskaniu odczynnikiem B powstaje czerwonobrązowe zabarwienie, które można wzmocnić przez zwilżenie wodą.

Punkt 4 "Ważne mechanizmy reakcji" i punkt 5 "Literatura" znajdują się na zdjęciach.

Uwaga: Niektóre uwagi ujawniają jednostronne negatywne skojarzenia racjonalistów z narkotykami halucynogennymi. Autorka chciałaby wyprodukować substancję, która tylko odciąży od wycofania się bez "psychotomimetycznych skutków ubocznych". Jednak to właśnie ci, którzy (mogą) zwalczać narkomanię na dłuższą metę. Pokazuje to, że błędna socjalizacja narkotykowa trafiła nawet do mądrych ludzi.

Kupuj raporty Iboga + dawkowanie, efektów i doświadczeń – linki zewnętrzne i wewnętrzne

Teraz, gdy wyjaśniliśmy szczegółowo, jak wygląda efekt, dawkowanie, leczenie odwykowe, terapia uzależnienia od narkotyków, raporty z doświadczeń itp. Ibogi i oczywiście gdzie można kupić i legalnie zamówić Ibogain, wewnętrzne artykuły na temat innych leków są połączone w pierwszej kolejności. Następnie można znaleźć dalsze źródła do aktualnego tematu.

Połączenia wewnętrzne:

Linki zewnętrzne i inne źródła dotyczące Ibogi:

 

Oval@3x 2 W jednym z prawdopodobnie najbardziej obszernych artykułów w Internecie na temat Ibogainapokazujemy przede wszystkim, w którym to sklepie można kupić wysokiej jakości Iboga i złożyć zamówienie online jako root kora Poland oraz w innych krajach (tj. here).

Verpassen Sie keine Artikel!

We don’t spam! Read our privacy policy for more info.