Kup LSD online – Porównanie cen

Prawdopodobnie najważniejsza rzecz: Tutaj możesz kupić najlepsze legalne LSD! Działa równie silnie jak oryginał, ponieważ jest metabolizowany w organizmie do prawdziwego LSD.

kup lsdUwaga: Ten artykuł jest tłumaczeniem przez osoby nie będące rodzimymi użytkownikami języka. Dlatego przepraszamy za wszelkie błędy językowe. Zawartość jest jednak niezależnie od tego poprawna i dokładnie zbadana. Tekst oferuje dużą wartość dodaną i powinien odpowiadać na wszystkie otwarte pytania. Pracujemy nad tym już od dłuższego czasu!

Jeśli chcesz kupić dzisiaj LSD (dietyloamid kwasu lizergowego), dostępne są w zasadzie 3 opcje. Ten artykuł wyjaśnia czym one są i jak można zamówić LSD, szczególnie w Internecie. Podstawą do tego jest przede wszystkim ocena licznych doniesień prasowych, jak również nasze własne doświadczenia i szeroko zakrojone badania.

Wspomniane 3 opcje nabycia leku, znanego również jako ACID, są następujące:

1.) Tutaj można kupić bardzo silny zamiennik LSD jako tzw. "LEGAL HIGH" w wiarygodnym sklepie internetowym (100% legalny i bardzo prosty – najbardziej popularny i najlepszy wariant).

2.) Zamów oryginalne LSD w Darknet (wymaga wiedzy technicznej i jest dość skomplikowane)

3.) Kup LSD u dilera narkotyków lub na ulicy (wariant klasyczny lub spontaniczny i bardzo drogi)

W szczególności dwie pierwsze metody zostały wystarczająco objaśnione poniżej. Chcielibyśmy jednak podkreślić, że w żadnym momencie nie wzywamy ani nie zachęcamy ludzi do zakupu lub konsumpcji nielegalnych narkotyków! Proszę przestrzegać prawa w kraju zamieszkania i samodzielnie je badać.

Kup LSD – porównanie cen

Zamawiając online, zdecydowana większość konsumentów coraz częściej decyduje się na zakup identycznie wyglądającego zamiennika LSD. Taki zamiennik LSD jest dostępny jako tzw. designerski lek (zwany również "LEGAL HIGHS") i osiąga praktycznie taki sam efekt jak oryginał. Inteligentni chemicy dokonali jedynie niewielkich zmian w dietyloamidzie kwasu lizergicznego, dając im równoważną alternatywę w postaci 1P-LSD, która jest legalnym zakupem i metabolizuje do prawdziwego LSD w organizmie.

Takie zamienne dyski LSD można kupić od europejskiego lidera rynku w poważny i bezpieczny sposób i zamówić je niezawodnie przed drzwiami. Ale ten Smartshop oferuje również inne substancje halucynogenne na sprzedaż. Poniżej znajduje się wyraźne porównanie cen najpopularniejszych produktów:

Ilustracja LSD Opis i efekt Cena Kup to
Vorschaubild 1p-lsd kaufen als Legal Highs 2x Hofman LSD Wygląda niemal identycznie jak oryginalne LSD, ale chemicznie różni się tylko marginalnie. Najpopularniejszy halucynogen w sklepie. Użytkownicy są entuzjastycznie nastawieni! Idealny również dla początkujących. Wiele godzin gwarantowanej kolorowej podróży. TOP BESTSELLER! 23,90 € Kup tutaj
2x STRONG-LSD Bardzo silne LSD, nie dla niedoświadczonych (lub wziąć pół porcji). Intensywne, kolorowe doświadczenia jak nie z tego świata! Podróż przez wszechświat z rakietą duszy 🙂 24,90 € Kup tutaj
Vorschaubild diverse legal highs halluzinogene kaufen im sparpaket Inne warianty LSD Tutaj można znaleźć więcej wariantów LSD do zakupu online w przeglądzie. Jest to szczególnie ważne, gdy inni z tego miejsca są wyprzedawani ze względu na ich dużą popularność. 21,90 € Kup tutaj
vorschaubild allgemein für mushroom growkit pilz growbox Grzyby magiczne Grzyby magiczne wyglądają dość podobnie, ale nie tak intensywnie i halucynogennie. Bardzo dobre dla początkujących, którzy mają niewielkie doświadczenie z takimi narkotykami. Twoją podróż można dość dobrze sterować i nie trwa tak długo. 13,00 € Kup tutaj
Vorschaubild hawaiianische holzrose kaufen Nasiona LSA Substancja czynna LSA jest chemicznie bardzo podobna do LSD i jest legalna. Efekt jest porównywalny do działania grzybów magicznych. W centrum uwagi znajduje się komponent psychodeliczny. 5,00 € Kup tutaj
buy cannabis online as minipic 3g konopi indyjskich LEGAL-HIGH: odpowiednik konopi zastępczych, oparty na syntetycznych cannabinoidach, a czasem nawet mocniejszy od oryginału! 28,90€ Kup tutaj
Vorschaubild 4-fa 4fmp kaufen als Legal Highs 4 Tabletki Ecstasy Pills (MDMA) LEGAL-HIGH: Wyglądają jak prawdziwa ekstaza i są idealne do zabawy i świętowania! Bardzo euforyczny i energetyzujący. 29,90 € Kup tutaj
Vorschaubild ethylphenidat kaufen als Legal Highs 1 g amfetaminy LEGAL-HIGH: Działa jak prawdziwa amfetamina. Sprawia, że budzisz się, wzmacnia Twoją koncentrację i daje Ci dużo energii. Pakiet trwa bardzo długo. 28,90 € Kup tutaj
Status informacji:  w międzyczasie możliwe są niewielkie zmiany

Ważne: Proszę zadać sobie pytanie przed zakupem, czy ta substancja jest nadal legalnie dostępna w Państwa kraju! Sytuacja prawna może z czasem ulec zmianie. Proszę nie dopuszczać się żadnych bezprawnych czynów i przestrzegać prawa!

buy cannabis onlineW tym słynnym sklepie internetowym można kupić gwarantowaną wysoką jakość alternatywnego LSD. Nie bez powodu Smartshop ten stał się europejskim liderem rynku w dziedzinie leków psychoaktywnych. Oferuje on wszystkie legalne w Holandii leki do wysyłki na całym świecie. Nasze doświadczenie pokazuje również, że leki tam zamawiane docierają do klientów szybko i łatwo. Możesz więc całkowicie zaufać temu sklepowi LSD. W żadnym wypadku nie polecamy Państwu wątpliwego sklepu internetowego z lekami, którego sami nigdy nie przetestowaliśmy.

Wystarczy spojrzeć na niezliczone, konsekwentnie pozytywne recenzje i komentarze użytkowników na stronach produktów i zewnętrznych portalach recenzyjnych. Niezliczone, prawie w 100% pozytywne recenzje dowodzą pomysłowości tego sklepu i jego produktów! Z raportów terenowych wynika również, że ta zamiana jest myląco podobna do oryginalnego Lysergäurediethylamid. Więc jeśli chcesz kupić dobre LSD, nie możesz tutaj nic złego zrobić. Często ten alternatywny ACID przewyższa nawet zwykłą tekturę, ponieważ dealer sprzedaje zazwyczaj znacznie niższe dawki niż w tym przypadku. Uważajcie więc: efekt LSD, który wielu konsumentów zna z podróży, jest tu często nawet przekroczony. Wystarczy połowa biletu na bibułę, abyś mógł zacząć. Efekt jest w przybliżeniu porównywalny z efektem grzybów magicznych i ich aktywnego składnika – psilocybiny. W zależności od dawki, jednak zazwyczaj będzie ona jeszcze bardziej dotkliwa, szczególnie w odniesieniu do halucynacji optycznych i gry kolorów.

Małe ostrzeżenie jest nadal dozwolone. Ponieważ tylko dlatego, że można kupić takie LSD bardzo łatwo, zużycie nie staje się przez to bardziej nieszkodliwe! Osoby niestabilne psychicznie również nie powinny angażować się emocjonalnie w ten legalny 1P-LSD. Zdrowi konsumenci powinni również powstrzymać się od konsumpcji, jeżeli nie są dostępne niezbędne warunki wstępne, takie jak optymalny zestaw i ustawienie. Więc bierz to tylko wtedy, gdy czujesz się dobrze, a okoliczności obiecują dobrą podróż (ludzie i środowisko muszą mieć rację). Nie można oszukać z przerażającą podróżą. Nawet jeśli zdarza się to bardzo rzadko i jest najpóźniej po spaniu następnego dnia, nie chce się doświadczać takich doświadczeń psychodelicznych po raz drugi. Zasadniczo jednak, doświadczenie LSD jest opisywane jako przeważnie pozytywne w zdecydowanej większości przypadków i również naukowo rozważane, ten halucynogen jest uważany za dość nieszkodliwy lek (ląduje na trzecim miejscu na końcu!):

statistic drugs harm ranking by david nutt

Statystyki: W tym badaniu przeprowadzonym przez badacza dr Davida Nutta, LSD zajmuje trzecie ostatnie (!) miejsce pod względem niebezpieczeństwa związanego z narkotykami (media mainstreamowe lubią mówić o tym w drugą stronę).

Zamów bezpiecznie to LSD

Wystarczy zamówić ten zamienny dysk LSD tak samo jak w zwykłym sklepie internetowym. W przeszłości możliwe było nawet uporządkowanie wszystkich wysokich stawek prawnych w pełnej zgodności z prawem. Kiedy państwo zidentyfikowało taki designerski lek i zakazało jego stosowania, natychmiast na rynek weszły nowe. W przypadku tych leków, zwanych również chemikaliami badawczymi, podstawowa struktura chemiczna została tylko nieznacznie zmieniona. W rezultacie powstało nowe, legalne LSD o takim samym skutku jak zwykle, które można było swobodnie kupić. Ta substancja 1P-LSD stanowi prekursor w biosyntezie dietyloamidu kwasu lizergicznego w organizmie, tzn. odpowiada tylko tej samej substancji w różnym stanie procesu metabolicznego. Psychonauten nie zauważa żadnych różnic w działaniu!

Czasy te niestety się skończyły w odniesieniu do mieszanek ziołowych i leków na sól kąpielową, ponieważ rządy wprowadziły niedawno "Ustawę o zwalczaniu nowych substancji psychoaktywnych", w której po raz pierwszy całe klasy substancji czynnych podlegały prawu o narkotykach. Dotychczas zaatakowano tylko kilka leków zastępczych. Jednak halucynogenne designerskie leki, takie jak 1P-LSD, ETH-LAD, AL-LAD i co- są nadal w pełni legalne do zakupu (od 2018 roku). Nawiasem mówiąc, nasiona róży drzewnej z podobnie działającą i brzmiącą substancją czynną LSA byłyby dla niej naturalną alternatywą, która również liczy się w 100% do legalnych leków. W związku z tym można bez problemu zamawiać zamienniki LSD w wyżej wymienionym internetowym sklepie z lekami. Doświadczenie pokazało, że praktycznie każde opakowanie zawsze dociera do klienta bez problemów.

A ponieważ Unia Europejska nie prowadzi już standardowych kontroli celnych w duchu neoliberalnym, nawet nielegalne narkotyki są wwożone do kraju pocztą (patrz rozdział "Zakup LSD w Darknet"). Na szczęście, nawet przy kilku wyrywkowych kontrolach policyjnych i celnych, takie narkotyki zastępcze i inne "badawcze substancje chemiczne" nie mogą być wykryte przez psy (ponieważ psy narkotykowe nigdy nie były na nich szkolone).

Jeśli mimo to nadal chcesz kupić zamienny dysk LSD z maksymalną możliwą anonimowością, po prostu wykonaj następujące czynności:

 • Przede wszystkim zamyka usta na ten temat! Nikt inny nie musi dbać o to, abyś kupił i wrzucił takie alternatywne leki jak te. Nie można sobie nawet wyobrazić, którzy dobrze myślący dziś ludzie mogliby jutro kołysać kopertą. Dlatego lepiej jest milczeć!
 • Wyraźnie z alternatywnym LSD zamawiając jeden próbuje wygrać bliskiego kumpla w celu zapewnienia bezpieczeństwa. Kupuje lek LSD w Twoim miejscu w sklepie internetowym i zamawia go pod swój adres domowy. Opcjonalnie może być również dostarczony do Packstation. Ale to kosztuje i jest drogie.
 • Ponadto, powiedział, że kumpel musiałby również przejąć płatność rachunku. W najlepszym przypadku zapłać natychmiast przez Bitcoin. W ten sposób pozostaje się maksymalnie anonimowym. Jeśli wszystko nie jest konieczne, ale niektórzy psychonauci mogą spać lepiej.

buy lsd - here with varities on the picture

Zdjęcie: 48 różnych kartonów LSD – ich aktywny składnik jest zawsze taki sam, tylko wygląd jest różny. Dawkowanie nie może być jednak nigdy z całą pewnością znane przy zakupie na czarnym rynku.

Kup LSD i zamów online w Darknet

Zakup i zamawianie "prawdziwego" LSD w Internecie jest możliwe tylko za pomocą Darknet. Mimo że w normalnym Internecie istnieją również domniemane sklepy ze środkami odurzającymi (tj. strony wymienione w Google), są one prawie zawsze podrobione i również niebezpieczne. Więcej na ten temat poniżej. Tam wyjaśniamy dokładnie jak działa Darknet. Ale jest to znacznie bardziej skomplikowane niż zakupy w zwykłym sklepie internetowym.

– – – – –

Tutaj w wszystko zwięzłość czysto teoretyczne podsumowanie dla niecierpliwych wśród ciebie:

1.) Otwórz konto w Virwox.com

2.) Pod "Deposit" kliknij na "Generuj adres Bitcoin" (jest to długi kod cyfr i liter)

3.) Wpłać prawdziwe pieniądze w Virwox (np. przez Paysafecard, Paypal, kartę kredytową, przelew bankowy, itp.

4.) Teraz otrzymasz "Linden-Dollar" (SLL) i kliknij na "BTC/SLL" w lewym menu pod "Change". Tutaj wymieniasz pożądaną kwotę w Bitcoin, a następnie posiadasz bardzo anonimowo kupione Bitcoins!

5.) Zainstaluj teraz przeglądarkę TOR-Browser (tylko z tą anonimową przeglądarką możesz dostać się do Darknet)

6.) Uruchom przeglądarkę TOR i zadzwoń do najlepszego i największego rynku leków: "DREAMMARKET".

7.) Google "darknet markets" (nie łączymy się z Darknet, przepraszamy)

8.) Zarejestruj się tam i przenieś wymagane Bitcoiny z konta Virwox na adres Bitcoin Twojego konta Darknet (czyli na nowy ekskluzywny adres Bitcoin składający się z cyfr i liter, które otrzymasz po rejestracji w portalu Darknet).

9.) Idziesz tam. Teraz możesz kupić LSD na największym portalu Darknet i otrzymać je pocztą do domu. Ale bądź ostrożny: Proszę nie dopuszczać się żadnych nielegalnych czynów i postępować tylko zgodnie z prawem!

– – – – –

Zamawianie przez LSD leku ACID w Darknet jest niestety znacznie bardziej skomplikowane niż zakup alternatywnej i równoważnej wersji w Smartshopie – ale także o co najmniej 50% tańsze niż u dilera narkotyków. Ważne jest, aby wiedzieć, że Darknet nie jest publicznie widoczną częścią Internetu. Darknet jest raczej rodzajem ukrytej sieci. Tylko za pomocą specjalnego oprogramowania można nazwać rynek narkotykowy w Darknet. Normalne przeglądarki nie mogą nawet uzyskać do niego dostępu i dlatego nie mogą być przechwycone przez Google! Zapewnia to na przykład najwyższy możliwy poziom anonimowości przy zakupie LSD. Ogólnie można powiedzieć, że wszystkie leki w Darknet są znacznie tańsze w zakupie, a jednocześnie o wiele czystsze. Co się z Tobą dzieje? Ponieważ wszyscy pośrednicy są eliminowani, a towar dociera do klienta od producenta lub hurtownika bez żadnych objazdów.

buy lsd on darknet screenshotProblem przy zamawianiu LSD w Darknetshopie jest szczególnie istotny dla niepotrzebnych użytkowników Internetu w wykrywaniu oszustw na stronach internetowych. W jaki sposób mają oni ocenić, czy ta lub ta strona z lekiem jest podrobiona lub użyteczna? Przed zakupem należy zatem odpowiednio zbadać reputację dealera lub portalu. Na górze krótkiego podsumowania znajdziesz najlepszy obecnie dostępny portal leków Darknet. Ale nawet przy funkcjonującym czarnym rynku Amazon mogą wystąpić komplikacje. Ponieważ prędzej czy później wszystkie rynki leków w Darknet znikną. Czy to dlatego, że podobnie jak "Silkroad", są one zdejmowane przez policję, czy po prostu dlatego, że admini znikają z pieniędzmi użytkowników. Chociaż zamawianie LSD i kupowanie innych leków zazwyczaj działa, takie rzeczy zdarzają się regularnie na scenie. Należy tego przestrzegać za wszelką cenę. Prawdopodobieństwo stania się ofiarą takich machinacji jest niewielkie, ale istniejące. Więc nie masz żadnych bitcoins leżących na portalu, ale zawsze przechowuj je na swoim koncie Virwox, jeśli ich nie potrzebujesz! W wspomnianym na początku sklepie internetowym mamy już lepsze karty, nawet jeśli nie sprzedają one oryginalnego ACID.

Jak można zamówić LSD w Darknet? Nie dostarczymy tutaj zdecydowanej instrukcji zamawiania leków w Darknet, ale można to w przybliżeniu zrozumieć powyżej. Ogólną procedurę zakupu LSD w Darknet można przedstawić w następujący sposób

 1. Pierwszym krokiem jest ustanowienie bezpieczeństwa danych. Musisz zainstalować przeglądarkę TOR-Browser. Tylko w ten sposób można wywołać i wyświetlić strony Darknet.
 2. Następnie wyszukujesz anonimowo odpowiedni Darknet Marketplace do zakupu leków za pomocą tej przeglądarki. Powyższa lista pomoże.
 3. Po znalezieniu takiego leku Amazon (w rzeczywistości działa jak Amazon, tylko z nielegalnych towarów), można porównać ceny i opinie klientów różnych dealerów narkotyków online.
 4. Teraz następuje najtrudniejszy, a mianowicie kupno i płacenie w anonimowych Bitcoins. W tym celu zamieniasz prawdziwe Euro na Bitcoins (patrz instrukcje powyżej). Z tego portfela można następnie zapłacić za pożądane towary.
 5. Dostawa odbywa się albo pod Twój własny adres albo alternatywnie do anonimowej stacji pakowania.

Jak pokrótce wspomniano powyżej, nigdy nie należy zamawiać LSD w domniemanym sklepie z lekami w normalnym Internecie. Prawie wszystkie takie sklepy internetowe poza Darknetem to nic innego, jak tylko oszustwa i oszustwa! Niestety, naiwni ludzie padają na to znowu i znowu i dają jej ciężko zarobione pieniądze szarlatanom, nigdy nie otrzymując niczego w zamian. Jeśli chcesz kupić LSD, możesz zamówić je w Smartshopie lub w Darknet. Przy odrobinie szczęścia można nawet znaleźć tam tabletki LSD – rzadkość na rynku narkotykowym i zwykle dość wysokie dawki.

Kup LSD od dealera narkotyków (na ulicy)

Tradycyjnym sposobem zakupu LSD jest udanie się do zwykłego dealera i zakupienie go tam. Jednak stężenie leku kwasu lizergicznego dietyloamidu u dealera nie jest tak wysokie jak np. w Darknet lub jako substytut w Smartshopie. W Darknet istnieją przynajmniej konkretne dane na temat zawartości substancji czynnej, podczas gdy offline nawet dealer narkotyków nie wie o tym. W związku z tym bardzo trudno jest przeprowadzić dozowanie i ze względów bezpieczeństwa lepiej jest zacząć od połowy jednostki zużycia.

Jeśli chcesz kupić LSD spontanicznie i nie możesz dotrzeć do dealera, czasami możesz spróbować go z powodzeniem na ulicy. Przez większość czasu znasz dobrze znane miejsca, w których pracuje się z narkotykami w jego mieście. Nawet jeśli ACID jest rzadziej sprzedawany tam jako substancja uzależniająca jak Crystal Meths, można spróbować szczęścia. Takie miejsca, w których sprzedawane są leki, można teraz znaleźć w co drugiej gazecie! Dlatego do wyszukiwarki Google należy wpisać tylko następujące dane: "kupuj leki" i nazwę miasta. Jeśli wyniki nie są wystarczające, można alternatywnie wyszukać "scenę narkotykową" lub "centrum dystrybucji leków" zamiast "kupować leki" (i oczywiście dodać nazwę miasta). W każdym większym mieście na świecie można w ten sposób znaleźć klasyczne miejsca spotkań, o czym regularnie informują przynajmniej lokalne gazety. Często jest to dworzec główny i party mile.

Ale nie zapominaj, że jest to zdecydowanie najmniej bezpieczny sposób na zakup LSD! Wkracza się do środowiska przestępczego, które jest często obserwowane przez policję cywilną. Nie można mieć również pewności co do jakości, którą można tam znaleźć.

Cena LSD

Cena LSD różni się przede wszystkim ilością aktywnego składnika kwasu lizergicznego dietyloamidu kwasu lizergicznego nakładanego na płyty LSD. Zazwyczaj waha się to od 100 do 180 mikrogramów. Normalny jest 100 do 120 mikrogramów leku ACID. Cena LSD takiego "biletu" wynosi średnio 10 euro za sztukę.

Jednak każdy, kto woli kupować leki przez Internet i ośmiela się zamawiać leki w Darknet, płaci znacznie niższą cenę. Normalne ceny to 5 Euro za "TICKET". Jeśli kupujesz większe ilości LSD, otrzymujesz tańsze ceny tylko za 2 lub 3 euro za ACID-Trip! Ponieważ są one dozowane wyżej niż na czarnym rynku u dealera, rzeczywista cena ponownie spada. Powód, dla którego ceny LSD w Darknet są tak niskie, jest oczywisty: nie ma już potrzeby przemytu pośredników, co oznaczałoby zwiększenie premii cenowej. W ten sposób produkt jest często dostarczany bezpośrednio od producenta do konsumenta końcowego po korzystnej cenie.

Efekt LSD

Zanim kupisz LSD, powinieneś przyjrzeć się jego efektom. Daje to wyobrażenie o tym, czego można się spodziewać i postępować odpowiedzialnie. Zasadniczo efekt LSD przejawia się w zmienionej percepcji środowiska, jak również w rozszerzeniu świadomości. Efekt jest bardzo podobny do efektu grzybów magicznych, ale trwa dłużej niż w przypadku grzybów psylocybinowych i jest bardziej intensywny z większą ilością halucynacji i mrozów w kolorze. Średni czas trwania działania wynosi od 8 do 10 godzin. Najbardziej znanym efektem LSD z różnych filmów i serii są halucynacje optyczne. Jednak większość takich reprezentacji jest całkowicie przesadzona, a jeśli tak, to można je doświadczyć tylko przy bardzo wysokich dawkach. Dzieje się tak na przykład, gdy kupujesz LSD nie wiedząc ile zawiera mikrogram i otrzymujesz odpowiednio wysoką dawkę.

lsd effect simpsons

Ogólny wpływ LSD na psychikę i umysł można opisać w następujący sposób, ale zawsze zależy on od dawkowania, jak również od ustawień i ustawień (więcej poniżej):

 • Halucynacje i zmiana percepcji świata we wszystkich 5 zmysłach (głównie optycznych, ale także akustycznych itp.
 • Ogólnie rzecz biorąc, dużo intensywniejsze doświadczenie wszystkich wrażeń i myśli ("Wow, jest to drzewo piękne!" lub ")
 • Wolne postrzeganie czasu (kilkuminutowe wydarzenie jest postrzegane jako godziny temu; 10 minut temu czuje się jak wiele godzin temu)
 • Rozszerzenie świadomości i zmiana sposobu myślenia -> głęboka wiedza o sobie i innych, przywiązanie do Boga, filozoficzne myślenie o pozornie nieistotnych procesach
 • Efekt entheogeniczny -> poczucie jedności wszystkiego ("Wszystko jest jedno i połączone")
 • Zwiększona kreatywność i żywa wyobraźnia
 • Synestezja (mieszanie faktycznie oddzielnych obszarów percepcji narządów zmysłów)
  -> kolory są degustowane, dźwięki są widoczne i odczuwalne, słychać temperaturę, itp.
 • Efekt psychodeliczny -> efekt, który otwiera duszę, dzięki któremu mogą pojawić się długo tłumione wspomnienia (ACID jest również przypisywany potencjał psychoterapeutyczny nie tylko z tego powodu)
 • I-rozstrzygnięcie w bardzo wysokich dawkach -> wysoce duchowe doświadczenie, konsument traci swoje ego ("ego") i nie może już zrozumieć pojęcia "ja", zniesienie podziału podmiot-przedmiot
 • Zadowolenie i dobre samopoczucie z ataków euforii i śmiechu
 • Ale nawet przy złym zestawie i ustawienia, niepokój, paranoidalna panika aż do horroru (więc: kupuj i bierz LSD tylko wtedy, gdy jesteś psychologicznie stabilny!)

Poniżej opiszemy konkretne doświadczenia i wrażenia z działania na nasze sześć narządów zmysłów. Każdy, kto kupuje dobre LSD, zauważy te objawy:

Oczy: Optycznie zmieniona percepcja jest najbardziej widocznym i często najbardziej pożądanym efektem. Kolory są postrzegane intensywniej – świecą jak prawdziwe światło. Przedmioty lub rzeczy wydają się morfować – zmieniają kształt, ściany wydają się oddychać lub podłoga wydaje się pęcherzyknąć. Obiekty zmieniają wielkość i są przestrzennie rozmieszczone gdzie indziej. Wzory i gra kolorów z zamkniętymi oczami, ale częściowo również postrzegane w pomieszczeniu. Przy wyższych dawkach, takich halucynacji nie da się już odróżnić od rzeczywistości – pojawiają się dziwne stwory, mityczne postacie lecą i siadają, przedmioty już nie morfują, ale biegną wokół itp. Większość konsumentów kupuje LSD z powodu tego zapierającego dech w piersiach efektu halucynogennego.

Uszy: Zmienia się również percepcja akustyczna, w większości przypadków nasilona, ale czasami towarzyszą jej halucynacje. Pieśni postrzegane są jako niezwykle harmonijne lub wręcz przeciwnie, jako kakofoniczne. Lepsze słyszenie – nawet najmniejsze odgłosy słychać wyraźnie na raz. Przy wysokich dawkach możliwe są również halucynacje akustyczne – przedmioty zaczynają mówić, dziwne istoty komunikują się, zewnętrzne głosy w głowie.

Nos: Zapachy są postrzegane intensywniej. Czasami wydają się nawet smakować w dół na języku. Mogą tu również wystąpić halucynacje. Na przykład, gdy komputer zaczyna otaczać całe pomieszczenie swoim mechanicznym zapachem. Lub gdy uderzające zapachy, takie jak perfumy lub odchody, nie chcą już znikać, nawet jeśli od dawna jesteś w innym środowisku.

Usta: Efekt LSD jest niewątpliwie odzwierciedlony w jedzeniu i piciu. Jak eksplozja smaku, jedzenie i napoje wydają się rozprzestrzeniać na najmniejszą część duszy. Efekt ten znany jest również pod nazwą konopi indyjskich. Ogólnie rzecz biorąc, zmysł smaku jest znacznie wzmocniony. W wysokich dawkach możliwe są tu również halucynacje, na przykład gdy myślimy o metalu, metalicznym smaku w ustach i postrzeganiu smaków o charakterze pozytywnym lub negatywnym, które nigdy wcześniej nie były znane.

Dotyk: Również percepcja sensoryczna za pośrednictwem dotyku jest silnie zintensyfikowana. To często prowadzi do zwiększenia wrażenia zimna lub ciepła. Konsumenci następnie zamarzają, chociaż słońce świeci w środku lata lub potu i rozebrać się, chociaż otoczone śniegiem. Na przykład powierzchnie przedmiotów są również postrzegane jako szczególnie miękkie lub elastyczne. Zanurzenie ciała w wodzie jest opisane jako niezapomniane doświadczenie.

Ale najważniejszą rzeczą jest to, że nie kupuj LSD w ciemno! Zanim zaczniesz spożywać ten lek, poradzisz sobie z nim. Bo kupowanie to jedno – bycie odurzonym to coś zupełnie innego.

Właściwe dozowanie

Poniżej znajduje się tabela dawkowania LSD oraz informacje o tym, jaka dawka powoduje jaki efekt. Chociaż wartości te odnoszą się do osoby ważącej 75 kilogramów, można je w przybliżeniu uogólnić. Dane te mogą być jednak również przeliczane na inne masy ciała z zastosowaniem zasady trzech:

 • 25 do 50 mikrogramów LSD: najniższa dawka niezbędna do osiągnięcia zauważalnego efektu.
 • 50 do 100 mikrogramów LSD: Zwykła dawka dla stron z efektem lekkim do średniego.
 • 100 do 300 mikrogramów LSD: 100 do 180µg to standardowa dawka na czarnym rynku. Silne działanie zauważalne, początkujący nie powinni przekraczać 180µg. Wynalazca Albert Hofmann zażywał dawkę 250µg przy pierwszym celowym zatruciu i jak sam mówi, przeżył horroralną podróż.
 • 300 do 500 mikrogramów LSD: Stąd dawkowanie zaczyna się otwierać światy, do których nie powinni wkraczać niedoświadczeni psychonauci. Gwarantowane są ciężkie halucynacje i długi czas trwania podróży.
 • 500 do 1000 mikrogramów LSD: Tak wysokie dawki mogą stanowić duże obciążenie dla umysłu i są stosowane głównie w psycholizy (psychoterapia z wykorzystaniem substancji psychodelicznych). Rezolucja jest praktycznie gwarantowana.

Na początek kupuje się więc tylko niewielką ilość i/lub zużywa się najpierw tylko połowę jednostki zużycia!

Czas trwania działania LSD

Czas trwania efektu wynosi od 6 do 12 godzin przy średniej dawce (24 godziny przy wysokiej dawce), przy czym najwyższe natężenie osiąga się około 1 do 2 godzin po spożyciu, trwające kilka godzin i stopniowo malejące w ostatnich godzinach. Odurzenie LSD rozpoczyna się 20 do 60 minut po połknięciu i początkowo staje się zauważalne jako mrowienie lub uczucie queasy.

lsd during trip time durange of the effect

Kup LSD – powiązania wewnętrzne i zewnętrzne

Wiele informacji na temat kupowania LSD można znaleźć na odpowiednich blogach. Ale również w gazetach internetowych od czasu do czasu można znaleźć przydatne informacje.

Oto kilka wewnętrznych linków do tematu:

A teraz linki zewnętrzne do tematu "Kup LSD i zamów online":

Oval@3x 2 Prawdopodobnie najważniejsza rzecz: Tutaj możesz kupić najlepsze legalne LSD! Działa równie silnie jak oryginał, ponieważ jest metabolizowany w organizmie do prawdziwego LSD.

Verpassen Sie keine Artikel!

We don’t spam! Read our privacy policy for more info.