Kup DMT online – Efekty, Doświadczenia, Dawkowanie

Tak, można kupić DMT na kilka sposobów, najlepiej z tego miejsca – czasami sprzedaż jest legalna, czasem półlegalna, a czasem nielegalna. Ten artykuł powie Ci wszystko, co musisz wiedzieć na temat kupowania i spożywania N,N-dimetylo-trypptaminy, prawdopodobnie najsilniejszego leku ludzkości, a czasami nazywanego także "molekułą Boga".

kup 4-aco-dmtNa przykład, jaki jest najlepszy sklep do zamówienia DMT. Lub jak palić i spożywać doustnie, z jakim skutkiem w jakiej dawce. Ale również to, jakie są różne doświadczenia i wiele więcej jak instrukcje do ekstrakcji.

(Uwaga: Ten artykuł został napisany przez osoby nie będące rodzimymi użytkownikami języka, więc proszę wybaczyć wszelkie możliwe błędy językowe. Niemniej jednak informacje te zostały szeroko zbadane na podstawie źródeł naukowych i starannie spisane. Przez długi czas pracowaliśmy, aby zebrać całą niezbędną wiedzę na ten temat w jednym artykule!)

Jeśli chcesz kupić DMT, dostępne są w zasadzie 4 możliwości:

 1. DMT kupujesz w postaci ayahuascy (2 składniki jak Mimosa h. & Peganum h. ), gotujesz i pijesz go tradycyjnie jako napar
  ==> Powoduje najsilniejszy możliwy i najdłuższy efekt (8 godzin) z powodu spożycia doustnego. Polecany dla początkujących konsumentów, ponieważ jest łatwy w obsłudze (kup tutaj)
 2. Kupujesz syntetycznie wyprodukowany 4-AcO-DMT jako "legalny haj" do natychmiastowej konsumpcji z bardzo podobnymi efektami, bez konieczności samodzielnej produkcji
  ==> Czas trwania efektu to 6 godzin, również bardzo odpowiedni dla początkujących (kup tutaj)
 3. Kupujesz rośliny zawierające DMT do palenia lub wędzenia, ale czas ich działania nie zbliża się do ayahuascy lub Legal High (musisz je również wcześniej wydobywać, zobacz instrukcje poniżej)
  ==> Nadal ma bardzo silny efekt, który trwa tylko od 10 do 20 minut, ale daje się odczuć po kilku sekundach (kup tutaj)
 4. Opcją 4 byłby zakup czystego DMT lub "Changa" w Darknet
  ==> Skomplikowane i złożone technicznie, nie jest konieczne ze względu na lepsze warianty 1-3

W dalszej części chcemy przedstawić wszystkie 4 możliwości w sposób bardziej szczegółowy.

Jednak najlepsze źródło dostaw jest już wcześniej ujawnione:

kup dmtNajlepszym sklepem, w którym można kupić prawdziwy DMT i zamówić go w domu jako materiał roślinny jest holenderski Smartshop "AVALON". Od ponad 10 lat jest niekwestionowanym liderem rynku w całej Europie w zakresie wszystkich leków biogennych legalnych w Holandii. Tysiące zadowolonych klientów robi tam zakupy, ponieważ dostarczają profesjonalnie i dyskretnie do prawie każdego kraju na świecie.

Sami z powodzeniem przetestowaliśmy ten sklep niezliczoną ilość razy, sklasyfikowaliśmy go jako niezwykle godny zaufania w rozsądnych cenach i możemy polecić go Państwu jako poważne źródło zaopatrzenia!

Kup DMT – porównanie cen

Zakup DMT, najsilniejszego znanego w historii ludzkości halucynogenu, jest możliwy bez żadnych problemów. Istnieją 3 możliwości, które szczegółowo wyjaśniamy poniżej. W skrócie: jako ayahuasca, jako syntetyczny lek projektanta lub jako pojedyncza roślina.

Dla niecierpliwych zaczynamy już jednak od porównania cen najpopularniejszych leków DMT do zakupu online, co ułatwi niecierpliwym wybór:

Ilustracja DMT Opis i efekt Cena Kup to
Vorschaubild Ayahuasca kaufen Kit 1 Ayahuasca Najbardziej intensywny efekt (ok. 8 godzin) DMT uzyskuje się, wytwarzając magiczny napój ayahuasca szamanów amazońskich. Oprócz Mimosa hostilis, 2. roślina taka jak Peganum harmala jest do tego potrzebna, tak, że organizm może również wchłaniać substancję czynną doustnie podczas picia przez inhibitory MAO:
50g Mimosa Hostilis (DMT) 12,50 € Kup MH tutaj
25g Peganum Harmala (inhibitor MAO) 6,95 € Kup PH tutaj
Vorschaubild 4 aco dmt kaufen 4-AcO-DMT 2 tabletki syntetycznej pochodnej DMT na dłuższą i intensywniejszą podróż (6 godzin). Najłatwiejszy sposób na poznanie tej substancji bez większego wysiłku – bardzo odpowiedni dla początkujących. 27,95 € Kup tutaj
Mimosa Hostilis
(wewnętrzna kora korzeniowa)
Jeśli chcesz palić DMT, najlepiej jest użyć tej rośliny. 50 gramów zawiera jedno opakowanie i trwa wiecznie. Mimosa hostilis jest najlepszym sposobem na ekstrakcję DMT i dymu po zabiegu. Ale bądź ostrożny i zacznij od małych – to bardzo silna substancja! Wewnętrzna kora korzeniowa zawiera do 2% DMT. 12,50 € Kup tutaj
Nasiona Yopo
(zawiera również 5-MeO-DMT)
Nasiona Yopo są odpowiednie dla DMT i 5-Meo-DMT wędzenia lub konsumpcji nosa (krótka podróż). 5-Meo-DMT jest bardzo podobny, tylko mniej halucynogenny i kolorowy, ale bardziej psychodeliczny i duchowy, można powiedzieć. Wymaga również wcześniejszego ekstrakcji lub przygotowania. 5,95 € Kup tutaj
Inne popularne psychodelie:
Vorschaubild 1p-lsd kaufen als Legal Highs LSD Dwie podróże LSD. Składnikiem aktywnym jest 1P-LSD, który jest metabolizowany w organizmie w celu utworzenia prawdziwego LSD i dlatego działa dokładnie tak samo jak oryginał. TOP BESTSELLER! 23,90 € Kup tutaj
vorschaubild allgemein für mushroom growkit pilz growbox 15g grzybów magicznych Grzyby magiczne mają podobne działanie, są mniej halucynogenne i dużo łagodniejsze – idealne dla początkujących! 9,50 € Kup tutaj
buy cannabis online as minipic 3g konopi indyjskich Syntetyczne kannabinoidy powodują niezwykle silny pośpiech konopi indyjskich, którego najlepsza kawiarnia z chwastami nie może dostać w swoje ręce. 28,90 € Kup tutaj
Ceny: mogą się nieznacznie różnić od czasu do czasu

Szczerze mówiąc, zamawianie czystego DMT to bardzo beznadziejne przedsięwzięcie. Ponieważ dimetylotrypptamina jest zakazana i podlega ustawie o środkach odurzających, DMT nie może być legalnie zakupiony w czystej postaci nigdzie indziej. A może kiedykolwiek widziałeś go w ofercie od dealera? Dokładnie! Nawet w aptece dimetylotrypptamina nie jest dostępna na receptę u lekarza. Ale czym byłby Internet, gdyby nie oferował środka zaradczego?

Kup Changa w Darknet

Stosunkowo czysta dimetylotrypptamina (DMT, zwana również Changa) mogła być kupiona online tylko w Darknet. Niektórzy nazywają Changa czystym chlorowodorkiem dimetylo-tryptmaminy. Jednak zdecydowana większość ludzi woli Changa od ziół, na które rozpylono syntetyczną dimetylotrypptaminę, tak więc zawartość aktywnego składnika wynosi około 50%.

Jeśli znasz odpowiednie adresy Darknet, możesz kupić wszystkie rodzaje narkotyków, takie jak LSD, marihuana, ecstasy, kokaina i tak dalej. Czystość jest znacznie wyższa niż na zwykłym czarnym rynku, a jednocześnie ceny są co najmniej o połowę niższe. Wszyscy pośrednicy handlowi, którzy w przeciwnym razie podniosą cenę i obniżą jakość dzięki rozciągliwym materiałom, nie są już potrzebni.

Jak pokazuje poniższy rzut ekranu, skoncentrowany DMT alias Changa in Darknet kosztuje około 50 euro za gram w zależności od zakupionej kwoty:buy dmt darknet

Aby kupić Changa w Darknet, wielu konsumentów postępuje w następujący sposób:

1.) Otwórz konto w Virwox.com

2.) Pod "Deposit" kliknij na "Generuj adres Bitcoin" (jest to długi kod cyfr i liter)

3.) Wpłać prawdziwe pieniądze w Virwox (np. przez Paysafecard, Paypal, kartę kredytową, przelew bankowy, itp.)

4.) Teraz otrzymasz "Linden-Dollar" (SLL) i kliknij na "BTC/SLL" w lewym menu pod "Change". Tutaj wymieniasz pożądaną kwotę w Bitcoin i tym samym posiadasz bardzo anonimowo kupione Bitcoins!

5.) Zainstaluj teraz przeglądarkę TOR-Browser (tylko z tą anonimową przeglądarką możesz dostać się do Darknet)

6.) Uruchom przeglądarkę TOR-Browser i kliknij na najlepszy i największy rynek leków

7.) Google "darknet markets" (nie łączymy się z Darknetem, przepraszamy!)

8.) Zarejestruj się tam i przenieś wymagane Bitcoiny z konta Virwox na adres Bitcoin Twojego konta Darknet (czyli na nowy ekskluzywny adres Bitcoin składający się z cyfr i liter, które otrzymasz po rejestracji w portalu Darknet).

9.) Idziesz tam. Teraz można było kupić Changa na największym portalu darknet i dostać go do domu pocztą. Ale uważaj: Nie dopuszczaj się żadnych bezprawnych czynów i postępuj tylko w zgodzie z prawem – więc wcześniej poinformuj się o sytuacji prawnej w Twoim kraju!

Jednak użycie ciemnej sieci do zakupu DMT w postaci Changa nie jest wcale konieczne. Można go nabyć w normalnym internetowym sklepie internetowym z zagranicy w UE w postaci roślin. Dlaczego więc stres i kupić Changa w Darknet?

Kup DMT jako ayahuascę

Zakup czystych farmaceutycznych DMT prawdopodobnie działałby tylko z wystarczającym połączeniem z asystentami laboratoriów chemicznych lub instytutami badawczymi przemysłu farmaceutycznego. I który z nas mógłby powiedzieć to samo? Może masz szczęście w Darknet, ale nawet tam nie będzie w czystej formie. Istnieje jednak znacznie łatwiejszy i bardziej tradycyjny sposób kupowania i przyjmowania DMT: szamański napój zwany "ayahuascą":

kup ayahuascaDimethyltryptamine, zdecydowanie najbardziej nieporównywalny narkotyk, jest stosowany przez Indian amazońskich od tysięcy lat. Rdzenne plemiona Ameryki Łacińskiej używają ich do celów rytualnych, ceremonialnych. Ich szamanie produkują napar zwany "ayahuasca"
za pomocą 2 różnych roślin z dżungli, co wywołuje wizje, przepowiednie i spontaniczne uzdrowienia przez zawarty w leku DMT. W rzeczywistości, w naszych badaniach znaleźliśmy nawet referencje, w których ktoś twierdzi, że został wyleczony ze swojego raka!

Ale kupno DMT przez ayahuascę nie okazuje się łatwe. Nie można przyjmować tej substancji spontanicznie doustnie i mieć nadzieję na efekt. Ponieważ organizm nie mógł skutecznie wchłonąć dimetylo-tryptrymaminy bez dodatkowego inhibitora MAO, nigdy nie odczuwałoby się bajecznego efektu bez dalszego działania (chyba że ktoś pali lub tabaki przez nos, ale wtedy wydaje się to tylko bardzo krótkie, ale bardzo wyraźne – więcej poniżej). Dlatego też, w celu "prawidłowego" spożycia, najsilniejszym możliwym wariantem doustnym jest roślina, korzeń lub kora zawierające aktywny składnik DMT. Z drugiej strony należy zakupić drugą roślinę, która jako inhibitor MAO umożliwia skuteczne działanie dimetylo-tryptyloaminy w organizmie. Tylko wtedy, gdy te dwa elementy są połączone, ayahuasca i po wypiciu dają długotrwałą podróż o bardzo głębokim doświadczeniu.

Tutaj masz do wyboru kilka części roślin. Ponieważ istnieją różne naturalnie występujące materiały, które zawierają lek dimetylotrypptaminowy, a także kilka odpowiednich inhibitorów MAO do jego uwalniania. W Smartshopie możesz kupić wszystkie niezbędne składniki w rozsądnej cenie.

Istnieją 3 wspólne kompozycje dla ayahuascy (przepisy można znaleźć w naszym artykule "Kupno ayahuascy"):

 • Klasyczna ayahuasca szamanów amazońskich: Psychotria viridis (DMT) i Banisteriopsis caapi (inhibitor MAO)
 • Najłatwiej przygotować ayahuascę: Mimosa hostilis (DMT) i Peganum harmala (inhibitor MAO)
 • Inny oryginalny wariant ayahuascy z amazońskiej dżungli: Diplopterys cabrerana lub Chaliponga (DMT) Banisteriopsis caapi (inhibitor MAO)

=> Wszystkie te składniki można tu tanio kupić (minimalna ilość zamówienia wystarcza średnio na przygotowanie 5 porcji ayahuascy)

W zależności od zamówionych składników, musi być przygotowany według innej receptury ayahuasca. W zasadzie jednak procedura jest zawsze taka sama: materiał roślinny DMT jest umieszczany w garnku do gotowania z materiałem roślinnym z inhibitorami MAO. W nim gotuje się go z dodatkiem soku cytrynowego lub octu (kwas powoduje lepsze oddzielenie substancji czynnej od materiału wyjściowego) i dużo wody przez wiele godzin na niskim płomieniu. Dokładne instrukcje dla każdego przepisu można znaleźć w naszym szczegółowym traktacie ayahuasca, który połączyliśmy powyżej.

ayahuascaZdjęcie: Tradycyjna produkcja ayahuascy

Więc widzisz, jeśli chcesz kupić DMT, musisz ponieść pewne obciążenia i podjąć pewne przygotowania na siebie. Przynajmniej w postaci ayahuascy nie można "po prostu wrzucić" narkotyku i wypić się nim spontanicznie. Ta święta substancja wymaga nawet dni przygotowania w postaci słynnej diety ayahuascowej. Aby umożliwić jak najlepsze działanie dimetylo-tryptylaminy, należy powstrzymać się od stosowania jakichkolwiek używek przez 5 do 14 dni. Oznacza to, że nie wolno spożywać nikotyny, alkoholu ani innych narkotyków, kawy, soli i cukru itp. Można spożywać tylko niektóre środki spożywcze. Kilka dni przed podróżą konsument nawet całkowicie pości. Według szamanów jest to jedyny sposób, aby doświadczyć pełnego efektu oczyszczającego.

Jeśli teraz chcesz kupić DMT jako osoba zsocjalizowana z Zachodu i zdecydowałeś się kupić ayahuascę, taka dieta będzie trudna dla wielu osób. Ale pusty żołądek jest ważny dla uzyskania optymalnego efektu! Przynajmniej w dniu konsumpcji nie należy nic jeść.

Chociaż dimetylo-tryptyloamina została zaklasyfikowana przez prawodawców jako nielegalny narkotyk i dlatego nie może być legalnie kupiona w czystej postaci, samo posiadanie składników ayahuascy zazwyczaj nie jest zabronione (w zależności od kraju). Tylko wtedy, gdy zakupione substancje są zbierane i gotowane w celu zatrucia, staje się to nielegalne.

Czy szamański napar ayahuasca jest w ogóle klasycznym narkotykiem w hedonistycznym sensie można wątpić. Konsumenci jednogłośnie informują o niesamowitym doświadczeniu. Często mieli najbardziej intensywne, niezapomniane doświadczenie całego swojego życia z DMT! Wystarczy przeczytać wszystkie referencje ayahuasca. Tam konsumenci informują częściowo nawet o potencjale uwolnienia ludzkości od jej zła i uzdrowienia za jej pomocą! Ta boska, bezwarunkowa miłość do wszystkich jest kluczem do szczęścia, jest tym, co wielu użytkowników mówi po tym "pośpiesznym doświadczeniu" i uważa za kluczowy wgląd. Zakupiona ayahuasca z pewnością nie będzie miała tak intensywnego doświadczenia jak dieta szamanów amazońskich i trwająca kilka dni. Jednak ścieżka ta jest jedyną możliwością dla osób spoza lasu deszczowego.

Zanim skończyliśmy tę sekcję, wspomnijmy o jeszcze jednym znaczeniu: ayahuasca bardzo często prowadzi do wymiotów. Nie jest to jednak uważane za naganne, ale wręcz przeciwnie – za oczyszczanie. Z lekiem DMT, ciało odpycha wszystko, co negatywne i pukes go do środowiska, według szamanów. Użytkownicy raportują, jak dosłownie zauważyli, że złe myśli i wzorce zachowań zmaterializowały się, aby być wyprowadzone z ciała przez wymioty. Szamanie używają tej własności, aby leczyć swoich pacjentów i uwolnić ich od ciężkich chorób.

Nie byłoby nieskończenie więcej do napisania o ayahuasce – oprócz dimetylotryptoaminy napój zawiera również inne alkaloidy, które są odpowiedzialne za prawdopodobnie najbardziej brutalne doświadczenie, jakie dana osoba może mieć.

Kup alternatywny DMT jako "Legal High" (4-AcO-DMT)

Oprócz naturalnej ścieżki ayahuascy, DMT można również kupić syntetycznie jako 4-AcO-DMT, tak zwany "legal high":kup 4-aco-dmt

Legal Highs to designerskie narkotyki, które są chemicznie oparte na klasycznych narkotykach, takich jak marihuana ("mieszanka tytoniowa"), narkotyki partyjne, takie jak ecstasy pills (MDMA) i amfetamina ("sole kąpielowe") lub psychodeliczne substancje psychoaktywne (np. 1P-LSD, AL-LAD, ETH-LAD, 2C-E, np.

Z punktu widzenia strukturalno-chemicznego takie chemikalia badawcze (RC) są jednak traktowane jako substancje niezależne i dlatego muszą być najpierw nabywane w sposób zasadniczo zgodny z prawem, aż do momentu, gdy są one wyraźnie objęte i zabronione przez prawo. Po syntetycznych kannabinoidach, zaradni chemicy również cynkowali z możliwością zakupu leku DMT i produkcji dimetylo-tryptyloaminy jako "Legal High RC". W rezultacie powstał Research Chemical o naukowej nazwie "4-AcO-DMT", który już w nazwie nosi lek DMT i ma podobny efekt. Zapisuje się raport terenowy:

"W medytacyjnej ciszy, wraz z moim towarzyszem, byłem zanurzony w głębi, której nigdy wcześniej nie doświadczyłem. I jestem dosyć doświadczony". więcej raportów z podróży tej substancji można znaleźć w artykule poniżej]

W połączonym Smartshopie można kupić ten lek jako syntetyczny DMT w postaci 2 tabletek. Jednak w chwili obecnej może nie być możliwe zamówienie go w wybranym przez Ciebie kraju.

Poza ayahuascą jest to jedyny sposób na doustne spożycie dimetylotryptoaminy. Nawet jeśli nie zbliża się do oryginału, oczywiście, masz dobry wgląd w efekt. Przeczytaj raporty z doświadczeń w sklepie internetowym pod produktem – klienci są bardzo entuzjastycznie nastawieni. Dlatego też substancja ta należy do 3 najlepszych bestsellerów halucynogennego "Legal Highs"!

Kup rośliny zawierające DMT

W większości krajów istnieją różne rośliny zawierające DMT, które można legalnie kupić w większości krajów – pod warunkiem, że nie są one przeznaczone do użytku jako doświadczenie związane z dymem. Jednak lek dimetylotrypptamina z samej tylko takiej rośliny nie jest jeszcze w pełni skuteczny. Tylko poprzez dodanie innej rośliny jako inhibitora MAO takie rośliny mogą rozwinąć swój pełny potencjał poprzez doustne spożycie.kup dmt

Mogą być one jednak palone indywidualnie lub spożywane przez nos. Do tego celu nie jest potrzebna żadna dodatkowa instalacja! Również i tutaj zatrucie NN-Dimetylo-trypptaminą jest bardzo gwałtowne i przekracza wszystko, co do tej pory jest normą. Trwa jednak tylko około 15 minut (podczas palenia) do 60 minut (podczas palenia w nosie), zamiast 8 godzin lub dłużej jak w przypadku ayahuascy. Choć brzmi to prosto, nie jest to najszybszy sposób na zakup DMT i poznanie go. Ponieważ przed paleniem lub wąchaniem trzeba wydobyć substancję czynną z rośliny. Jest to dość proste (patrz instrukcje poniżej) i musi być zrobione wcześniej. Rośliny zawierają zbyt mało dimetylotryptoaminy, aby można było palić czysty materiał roślinny. Stąd konieczność ekstrakcji składnika aktywnego.

Mimosa hostilis jest najpopularniejszą rośliną ze względu na korzystną i wysoką zawartość składników aktywnych. Dlatego: Jeśli DMT dymu, to tylko Mimosa lub Yopo nasion, które muszą być przygotowane przed!

Poniżej znajduje się jasny wykaz wszystkich znanych zakładów DMT do zakupu online w porównaniu cen:

Ilustracja Instalacje zawierające DMT Usatysfakcjonowany Cena Kup to
Vorschaubild mimosa hostilis kaufen Mimosa Hostilis 50 g 12,50 € Kup tutaj
Vorschaubild yopo samen kaufen mit 5-meo-dmt Nasiona Yopo
(zawiera również partię 5-MEO-DMT)
10 g 5,95 € Kup tutaj
Vorschaubild psychotria viridis kaufen Psychotria Viridis 50 g 12,50 € Kup tutaj
Vorschaubild virola kaufen Kora Viroli 50 g 8,90 € Kup tutaj
Vorschaubild chaliponga kaufen Diplopterys Cabrerana 50 g 12,50 € Kup tutaj
Poniżej znajduje się przegląd wszystkich instalacji zawierających DMT

Jak spożywać lek dla każdego gatunku rośliny jest szczegółowo opisane w linku sklepu na stronie danego produktu. Informacje o dawkowaniu są dołączone do zamówienia lub można je również uzyskać w dziale obsługi klienta. Zazwyczaj jednak są one stosowane albo jako składnik ayahuascy, albo jako podstawa ekstraktu. Ze względu na indywidualną zawartość substancji czynnej (jak zwykle w przypadku leków naturalnych), należy podejść do tego efektu samodzielnie, zaczynając od małych dawek.

Kup 5-MeO-DMT

Jeśli chcesz również kupić chemicznie ściśle związane tryptaminę 5-MeO-DMT, najlepiej jest to zrobić z nasion Yopo rośliny zwanej Anadenanthera peregrina. Nasiona Yopo kosztują tylko kilka euro:kup 5-meo-dmt yopo

W zależności od pożądanej intensywności efektu wystarcza 1 do 4 nasion na osobę. Ta ilość 5-MeOO-DMT powoduje silne zatrucie halucynogenne i odpowiada zwykłej dawce (jest mniej widoczna niż dimetylotryptynamina i ma bardziej psychiczno-pshedeliczne działanie). Zwykłą formą konsumpcji jest wędzenie, tj. nosowa forma aplikacji, ale można ją również wędzić. Nasiona Yopo muszą być również specjalnie przygotowane przed spożyciem.

Substancja 5-MeO-DMT znajduje się również w ropuchę agrarnej, dlatego niektórzy ludzie usuwają śluz tego zwierzęcia, pozwalają mu wyschnąć, a następnie go palić. To okrucieństwo wobec zwierząt należy zdecydowanie potępić, ponieważ nasiona Yopo zawierają wystarczająco dużo 5-MeO-DMT, aby zatruć i są dość łatwe do zamówienia online. Ich działanie jest zupełnie inne niż w przypadku dimetylotryptoaminy. Niektórzy konsumenci opisują to jako "intelektualne", jako zmieniające perspektywę w porównaniu. W każdym razie bardzo popularny, jeśli mniej znany halucynogen. Tak więc konsumenci 5-MeO-DMT zwykle kupują nasiona Yopo od Yopo, które następnie poddają specjalnej obróbce przed spożyciem. W przeciwnym razie powodują mdłości i wydają się mniej dotkliwe.

Tworzenie i wydobywanie DMT (samouczek)

Aby samodzielnie produkować czysty farmaceutycznie DMT graniczy z szaleństwem – jeśli nie jesteś chemikiem lub asystentem laboratorium z doświadczeniem, nie możesz nawet zbliżyć się do surowców, nie mówiąc już o obsłudze sprzętu laboratoryjnego.

Ale próba ekstrakcji leku DMT z części roślin zawierających dimetyloryptaminę o stosunkowo wysokim stopniu czystości jest stosunkowo łatwa. Zazwyczaj jako materiał wyjściowy używany jest hostilis Mimosa. W ten sposób można ją palić. Ponieważ do wędzenia potrzebowałbyś zbyt dużej ilości roślin, musisz pobrać DMT z rośliny, jeśli chcesz ją palić – nie ma innego sposobu!

Postępując zgodnie z prostym przewodnikiem do DMT odsysania dymu:

Ekstrakt DMT: Prosty przewodnik

Lek DMT (dimetylotrypptamina)

Gdzie kupić DMT w którym sklepie i zamówić go online byłoby dla nas jasne. Jednak przed zakupem i konsumpcją proszę zawsze przestrzegać przepisów obowiązujących w Państwa kraju!

W kolejnych rozdziałach zajmujemy się lekiem DMT alias "dimetylo-trypptamina" i chemicznie poprawne nawet "N,N-dimetylo-tryptmamina" i jego inne aspekty. Na przykład pod względem efektu, form konsumpcji, raportów z doświadczeń, wydobycia itd.

dmt structureRysunek: Wzór budowy chemicznej dimetylotryptoaminy

Farmakologicznie lek DMT należy do grupy alkaloidów tryptaminowych i występuje w przyrodzie u niektórych roślin i zwierząt, jak również u ludzi w organizmie. Może być również spożywane jako lek dostarczany z zewnątrz, na przykład poprzez wciąganie go nosem przez nos (nasiona jopa), wstrzykiwanie go do żył (jako fumaran, sól kwasu fumarynowego), palenie tytoniu jako wolna baza (lub materiał roślinny) lub po prostu przyjmowanie go doustnie jako ayahuasca, na przykład. Ponieważ lek ten bardzo szybko ulega degradacji przez organizm, długotrwały wypływ dimetylotryptoaminy jest możliwy tylko po zastosowaniu dodatkowego inhibitora MAO. Inne formy konsumpcji prowadzą do dość krótkotrwałego stanu zatrucia, który jednak charakteryzuje się niewiarygodną intensywnością.

Poniżej znajduje się bardzo pouczający film wideo o tej niezwykłej substancji:

Wpływ DMT

Efekt DMT jest niespotykany w świecie leków, ale utrzymuje się tylko przez krótki czas bez inhibitorów MAO spożywanych w tym samym czasie lub w ogóle nie wywołuje żadnego efektu podczas spożywania doustnie. Żaden znany lek nie przypomina w żaden sposób halucynogennej, duchowej głębi dimetylotryptoaminy. Efekt ten można jeszcze opisać w jakiś sposób za pomocą magicznych grzybów lub LSD, które zostały wzięte razem z Salvia divinorum. Ale jest to tylko słabe, ledwo dostrzegalne porównanie.

Efektu DMT nie można tak naprawdę opisać słowami. Jest to jedno z najbardziej intensywnych doświadczeń, jakie człowiek może kiedykolwiek mieć! Dlatego też z pewnością nie jest to lek partyjny lub odpowiedni do szybkiego zatrucia w międzyczasie.

dmt effectSzczególnie w ayahuasce dimetylotrypptamina rozwija swój niemal niewiarygodny efekt w największej potencji, ponieważ inne tryptaminy działają jak bliscy krewni, a efekt utrzymuje się przez wiele godzin. Jeśli psychocybina w grzybach psychoaktywnych reprezentuje schody ruchome do ekspansji świadomości ludzkiego ducha, to efektem działania leku DMT byłaby rakieta ścigająca się niemal z prędkością światła! W zależności od zestawu i ustawienia, maszyna ta działa i rozwija się albo w przyjemnym kierunku i może prowadzić osobę testowaną w rajską sferę istot niebieskich, umożliwiając nawet komunikację ze zmarłymi krewnymi. Albo piekielne urządzenie zmierza bezpośrednio w kierunku czyśćca i konfrontuje konsumenta z straszliwymi istotami o kształcie demonicznym.

Ten ostatni efekt jest rzadki, ale ten rodzaj horroru należy szczerze rozważyć jako możliwy składnik efektu. Dlatego ten lek jest przeznaczony tylko dla doświadczonych psychonautów. Ktoś, kto nigdy nie zażywał psychodelii, jak grzyby halucynogenne lub nasiona LSA w swoim życiu, po prostu wybije efekt dimetylotryptoaminy – i niekoniecznie w pozytywnym znaczeniu tego słowa, jeśli dawka jest zbyt wysoka!

Fizyczny efekt DMT, spożywany doustnie jako ayahuasca, często przejawia się w wymiotach, nudnościach i czasami biegunce. Jednak szamanie z Amazonii uważają to za bardzo pożyteczne i korzystne, ponieważ interpretują to jako sygnał do opróżnienia ciała z wszelkiego rodzaju przeciwności. Dlatego ten sposób działania jest częściowo świadomie wprowadzany przez nich w skład naparu.

Jeśli nadal chcesz umieścić efekt DMT w słowach, otrzymasz następujący obrazek:

 • Najsilniejsze halucynacje wszystkich kolorów -> pojawiają się mityczne stworzenia i rozmawiają z tobą, przedmioty mówią lub stają się zwierzętami, środowisko jest doświadczane jako świat fantazji, morfingu i zmiany rzeczy, …. (bardziej żywy niż efekt LSD)
 • Ogólne zanurzenie w dziwacznych światach poza lokalną wyobraźnią
 • Szczęście i euforia (ale nie gwarantowane jak w przypadku efektu MDMA)
 • Astral Journey -> duch lub dusza odrywa się od ciała i unosi się w nieznane wymiary.
 • doświadczenie bliskie śmierci (podobne do podróży astralnych) i komunikacja z duszami zmarłych krewnych
 • Doświadczanie głębokich duchowych prawd o byciu i kosmosie, filozoficzne spostrzeżenia
 • Dogłębny wgląd w przyczyny własnych problemów i chorób
 • Leczenie problemów psychicznych wielu lat, częściowo także cierpienia fizycznego
 • Pełne rozwiązanie ego
 • Efekt entheogeniczny (poczucie, że wszystko jest jedno i że jedno jest również częścią tej jedności Boga)
 • "Poznaj Boga" i poczuj boskość
 • Widząc aurę ludzi
 • Efekt fizyczny: wzrost tętna i ciśnienia krwi, rozszerzenie źrenic, wymioty i nudności w celu oczyszczenia wewnętrznego.
 • Możliwe negatywne skutki (raczej rzadkie): niepokój i panika aż do potyczki grozy

Statystyki pokazują również, że złe doświadczenia są wyjątkiem:dmt statistic

Interesujące jest to, że lek DMT zaskakująco nie rozwija tolerancji jak psylocybina (psylocyna), meskalina, ibogaina, konopie indyjskie i inne leki psychodeliczne! Dlaczego tak się dzieje, nie zostało to jeszcze ustalone naukowo. Podobny efekt można zaobserwować również w przypadku efektu LSD, który według dr Shulgin’a nie powinien budować żadnej znaczącej tolerancji.

Ponadto: Dimethyltryptamine powinna być spożywana wyłącznie przez doświadczonych psychonautów lub osoby o ustalonej pozycji ze względu na jej silne działanie. Niestabilne postacie z trudnościami psychicznymi lepiej zostawiają to samo bez szamańskiego akompaniamentu. Zaleca się również, aby być obecnym z Tripsitter. Powinno to być oczywiście trzeźwe, aby móc interweniować, jeśli to konieczne, lub aby móc dobrze rozmawiać. Ostatecznie efekt DMT jest prawdopodobnie najwyższym szczeblem na drabinie doświadczeń psychoaktywnych.

Dym DMT

Poza doustnym przyjmowaniem ayahuascy, palenie DMT jest jednym z najczęstszych zastosowań dimetylotryptoaminy. Efekt jest dość szybki, ale trwa tylko przez krótki czas. Efekt palenia zaczyna się już po kilku sekundach! Czas trwania działania wynosi jednak tylko około 10 do 20 minut. Normalna dawka w tym przypadku wynosi 10mg. Wąchając przez nos dimetylotrypptaminę, będzie ona działać przez 40 do 60 minut.

Jeśli chcesz palić lek DMT, należy kupić Mimosa hostilis i wydobyć go. W Smartshopie kosztuje to tylko kilka centów na jednostkę konsumencką, a zamówienie wystarcza na wiele podróży.

Duża wada palenia: Roślina nie może być wędzona sama, ale aktywny składnik musi być wcześniej wyekstrahowany (patrz instrukcja powyżej)! W przeciwnym razie nie będzie działać, ponieważ w przeciwnym razie nie będzie wchłaniana wystarczająca ilość substancji czynnej. Potrzebna jest również waga, która może ważyć dokładnie w zakresie miligramów, ponieważ dawka do wędzenia mieści się w tym zakresie (od 5 do 50 miligramów).

Do palenia bierzemy bong lub fioletową fajkę. Aby zapobiec wypadnięciu przez sito, napełnij rurę miski popiołem i umieść na niej DMT. Ważnym aspektem tej formy konsumpcji jest to, że gorący płomień zapalniczki jest tak bardzo zbliżony do DMT, że się topi. W ten sposób rozpuszczająca się para wodna jest następnie wdychana. W przeciwnym razie ciepło płomienia niszczy cząsteczkę, ponieważ ma bardzo niską temperaturę topnienia. Dlatego palenie wymaga praktyki. Do tego celu najlepiej nadaje się parownik o temperaturze od 150 do 180 stopni Celsjusza.

Lek bardzo szybko przedostaje się do krwioobiegu poprzez palenie tytoniu i w ciągu kilku sekund atakuje konsumenta za pomocą gwałtownej podróży, której efekt jest jednak krótkotrwały. Intensywność tego doświadczenia reprezentuje jeden z najbardziej gwałtownych stanów umysłu, które człowiek może doświadczyć tylko….dmt-report-experience

Ostatnio, według doniesień mediów, w USA obserwuje się rosnącą tendencję do usuwania dimetylotrypptaminy nawet z psychoaktywnej agawy i palenia jej ze względu na jej silne działanie! Twoja błona śluzowa wytwarza 5-MeO-DMT jako wysoce skuteczną truciznę obronną, obok innych substancji. Podobno nawet całe gospodarstwa rolne, w których Aga toads były hodowane na narkotyki, mogły być znalezione przez policję. Konsumenci zeskrobać z Changa zawierające wydzielinę "ropucha leku", pozwól mu wyschnąć, a następnie palić DMT jako lek w rurze. Całkowicie bezsensowne okrucieństwo wobec zwierząt i niestety doskonały powód, aby władze mogły zakazać złego dimetylotryptylaminy z dobrymi argumentami.

Dozowanie DMT

Dozowanie DMT jest dość trudne, ponieważ przede wszystkim odbywa się tylko w zakresie miligramów i dlatego potrzebna jest dodatkowa waga. Po drugie, określenie dokładnej dawki byłoby możliwe tylko przy użyciu czystego materiału wyjściowego lub tylko wtedy, gdyby wiedziano, jak wysoki jest stopień czystości spożywanej substancji. Tak jest w przypadku wszystkich leków naturalnych.

Ogólne dozowanie DMT jest następujące:

 • Palenie: Tutaj źródła różnią się między sobą. Większość źródeł (np. Erowid) mówi od 5 do 10mg dla dawki światła, od 20 do 40mg dla dawki normalnej, a ponad 40 do 60mg dla transgresji wymiarów.
 • Wąchanie (spożycie do nosa): 20 do 50mg (normalna dawka), wszystko powyżej tego ma bardzo silny efekt.
 • Spożycie doustne: 30 do 150 mg

W przypadku leku 5-MEO-DMT zwykła dawka jest znacznie niższa:

 • Palenie: 6 do 20 mg
 • Coryza: 6 do 12mg
 • Dożylne (iniekcja): 2 do 3mg

Określenie dawki:

Ponieważ nie znamy dokładnej zawartości substancji czynnej w ekstrakcie z własnej produkcji, musimy bardzo uważnie podejść do optymalnej dawki. Dlatego w każdym przypadku potrzebna jest skala miligramów. Waży kilka miligramów i pali. W ten sposób można stopniowo lepiej ocenić siłę działania ekstraktu.

Doświadczenia DMT i raporty z podróży

Dla wielu użytkowników doświadczenie DMT często stanowi fundamentalny przełom w ich własnym myśleniu i doświadczeniu. Według licznych doniesień, długo działająca ayahuasca leku w szczególności powoduje skutki graniczące z cudownymi lekami. Poniżej zebraliśmy kilka doświadczeń jako raporty z podróży DMT i raporty z doświadczeń i przedstawiliśmy je Państwu. Ze względu na zwykle gigantyczną długość tekstu raportu z podróży, skróciliśmy go do rdzenia, aby przedstawić go w sposób spiczasty. Wskazywały na to nawiasy kwadratowe [….], jak również wszelkie uwagi własne w sprawozdaniach z doświadczeń.

Przede wszystkim galeria zdjęć konsumentów, którzy próbowali opisać efekt:

Doświadczenia DMT z ayahuascą

Najintensywniejsze doświadczenie DMT leku dimetylotrypptamina może być wykonane tylko przy pomocy szamańskiego napoju "Ayahuasca". Według dr Wolfganga Himmelbauera jest to jeden z największych nauczycieli na świecie:

"Ayahuasca nie jest lekiem. To nie jest uzależniające. W regionie Amazonki już teraz biorą jako lekarstwo małe dzieci. Ale w nim jest ogromny potencjał dla uzdrowienia i świadomości. “

Poniżej znajdują się dwa raporty z doświadczeń w tym zakresie:

Pierwszy raport DMT z doświadczeń z ayahuascą:

[…]

Po tym jak każdy z uczestników udławił szklankę tej herbaty (nie, to nie było pyszne, ale jeśli chcesz jechać, musisz cierpieć), tańczyłeś i śpiewałeś w oczekiwaniu na fascynujący efekt. Powoli, efekt faktycznie osadzony, ale dość słabo. Kapłani również zdawało się to zauważać, wkrótce pozwolono zgromadzeniu złapać następną butelkę tej zlewki, aby w końcu poczuć coś w rodzaju pośpiechu.

To odurzenie, a następnie ustawić w dość szybko, jeden czuje szczęście i zadowolenie z MDMA, ta herbata napełniła mnie najgłębszym uczuciem spokoju, jakiego kiedykolwiek doświadczyłem w całym moim życiu! Nagle nie przejmowałem się nawet religijnym zamieszaniem, tak że mogłem się w pełni skoncentrować na sobie i muzyce. Około 20 obecnych ludzi połączyło się w całość i zanurzyło w tym szalonym poczuciu pokoju i jedności, kontynuując śpiew i taniec.

Kilka godzin później obudziłem się jakby ze snu (z bólem nóg) i do dziś pamiętam tę podróż bardzo dużo, chociaż jestem pewien, że dawka była znacznie niższa od tego, co było możliwe (kapłani dawali sobie około trzy razy tyle, ile wolno było przyjmować ludziom ignorantom).

 1. DMT Experience Report with ayahuasca:

[….]
Mój wniosek [z doświadczenia z dimetylotrypptaminą]:

Myślę, że to dobrze dla mnie, że odważyłem się i odbyłem tę podróż do siebie.

[…]

Sam spokój odnalazłem w sobie wyjątkowo pozytywny, piękny, oderwany od wszystkiego i jednocześnie związany ze wszystkim: z naturą, moimi marzeniami i pragnieniami, z moim wewnętrznym "zwierzęciem mocy", z moją starą duszą, moją przeszłością i przyszłością. Oderwane od czasu i przestrzeni.

Konsument uczestniczył w ceremonii ayahuasca w Peru].

Rytuał palenia tytoniu, samo warzenie ayahuascy i chęć mojego ciała do pozbycia się wszystkich złych rzeczy w nim zawartych była również najbardziej brutalną rzeczą, jakiej kiedykolwiek doświadczyłem w ten sposób. Jednak fizycznemu opróżnieniu ciała powinno również towarzyszyć opróżnienie umysłu.
[…]

Raporty z podróży DMT z 4-AcO-DMT

Lek DMT można również kupić jako syntetyczną pochodną o nazwie 4-AcO-DMT o podobnym działaniu. Poniżej zebraliśmy krótkie raporty z podróży nabywców ze sklepu:

 1. Gorąco polecam. Początkujący powinni zdecydowanie zacząć od połowy.
  Zaawansowani gracze mogą pewnie sięgnąć po całą. Ale zwróć uwagę na klauzulę Świętego Mikołaja: Nigdy więcej niż dwóch pustelników!
  W ciągu pierwszych 30 minut bardzo intensywna muzyka i postrzeganie kolorów.
  Po około godzinie i intensywnym ukierunkowaniu myśli kontakt w inny świat, oddychające ściany, forma mandali, wymiana energii, zmiana światła, jednostki i absolutne, krystalicznie czyste filozoficzne spostrzeżenia.
 2. W medytacyjnej ciszy, wraz z moim towarzyszem, byłem zanurzony w głębi, której nigdy wcześniej nie doświadczyłem. I jestem całkiem doświadczony!
 3. Dzieci, nie naśladuj ich! Mam pewne doświadczenie z grzybami, ale to Sh*t tutaj, wow, są one naprawdę silne! Spośród grzybów miałem z Hawajczykami najpiękniejsze i najbardziej intensywne chwile, ale te pigułki robią to ponownie do góry. Absolutnie brutto. Na koncercie metalowym dwa tabletki [….] i potem odeszły, ale jak, ale jak! Panie Kaleun, właśnie wtedy wszystkie zamki zostały otwarte. Optyka bez końca, gdzie grzyby są raczej miękkie, tam tabletki są jeszcze dodatkowo z kolorowym wzmacniaczem i prędkość jest crass.
 4. No cóż, zamówiłem sześć w ciągu minuty. I dwa zużyte na raz, przy czym 20mg powinno być już wyraźnie widoczne. Zaczęło działać po godzinie, a po krótkim, nieco gwałtownym obciążeniu ciała nastąpił proces mycia, który był tak genialny. Czułeś się tak dobrze, miałeś mind fuck i bardzo ładną optykę, którą do tej pory miałem tylko z 1P-LSD.

Raporty z podróży DMT z palenia

W tym raporcie DMT z podróży, człowiek raportujący pali ten lek:

"Chciałem naprawdę mocnej podróży, więc lekkomyślnie włożyłem 180mg DMT do rury dymnej – po południu to zrobiłem, ale wtedy miałem tylko słabe zapalniczki i odłożyłem to na wieczór.

Następnie wieczorem usiadłem z całym ładunkiem i wziąłem naprawdę gęsty oddech, zostawiony w środku i nie było już widocznej pary wydmuchiwanej na zewnątrz. Potem zacząłem drugi oddech i to już się zaczęło, morfowanie i mruganie wszędzie, a nagle głos, który powiedział dwa razy "jak gdyby teraz jeszcze dobrze zrobił….", potem kolejny paskudny śmiech (oznaczało to drugi oddech na fajce), a potem mruganie stało się po prostu przytłaczające i nagle rzeczywistość zniknęła lub "ja" straciłem z nią kontakt, wszędzie był to po prostu czysty beżowy.

Nie było nic do rozróżnienia, nie miałem indywidualnych zmysłów, to był tylko czysty beż (mój termin na to, że to była jedyna rzecz, którą mogłem dostrzec "tam").
Wtedy nagle ponownie znałem podstawowe pojęcia, mogłem zdefiniować i nazwać pojęcia indywidualne i znowu byłem w migającym, kolorowym morzu, które wciąż całkowicie nakładało się na moją percepcję.

Po prostu miałem tę pilną potrzebę zaspokojenia się obiektem w pobliżu, który był moim głównym priorytetem (było pragnienie, a ja szukałem butelki), więc po prostu machałem rękami ślepo w kolorowym chaosie, a kiedy je złapałem, to było to jak kotwica do tyłu.
Mogłem zobaczyć butelkę na raz (przed nie), a następnie również rurkę dymną w drugiej ręce, nie było uziemione na razie jest ponownie.
[….]
Potem przez 20-30 minut doświadczyłem nasilenia kolorów, które pęczniało i zanikało, podczas gdy ja mówiłem o tym innym ludziom w sieci, głęboko pod wrażeniem tego, czego właśnie doświadczyłem. Dla
informacji: podstawa DMT pochodzi z kory korzeniowej hostilis Mimosa. “

Pierwszy raz Dimethyltryptamine – Raport z doświadczeń:

Teraz raport terenowy DMT, w którym konsument po raz pierwszy zażywał dimetylotrypptaminę. Palił go jako narkotyk syntetyczny.

"Był to materiał czysto syntetyczny (wyglądał trochę jak dobra amfetamina) i facet ostrzegł mnie imponująco. Powiedział, że jest tylko jedno życie przed i jedno życie po. I był z tego powodu cholernie cholerny.
[….] Paliliśmy
w małej butelce z wodą, najpierw ja, potem on.
Pociągnąłem za rurę, poczułem dym w płucach. Potem było cięcie i byłem zanurzony w świecie pełnym najbardziej brutalnych halucynacji i złudzeń zmysłowych – czy to z zamkniętymi czy otwartymi oczami.

To było około 20 minut, niereagujące, całkowicie nie w porządku. Nie masz poczucia czasu lub innych wrażeń w tym czasie, tylko te ultra-rutalne halucynacje. Jak mi powiedziano, drżałem, drżałem, trzepotałem oczami i mniej lub bardziej "trzaskałem". Kiedy wróciłem do siebie najgorsze było ponad głową, ale głowa mojego kumpla jest stopiony z tkaniny wiszące za nim na ścianie. Ciemne czerwone kropki w ruchu – wszędzie.
[…]

Wniosek osobisty: Oczywiście boję się poważnych i bolesnych chorób. Ale na samym końcu wszyscy zasypiają w niesamowitym błysku. Nie boję się już śmierci! “

Doświadczenie DMT jako horror podróży:

Doświadczenie tego leku można również postrzegać całkowicie negatywnie, nie chcemy niczego zatykać ani gloryfikować! Podobnie jak w przypadku LSD jako horror trip, dimetylotryptmamina może również otworzyć nieprzyjemne horyzonty doświadczeń z złymi ustawieniami i ustawieniami. Poniższy raport z podróży DMT jest o przeżyciu bliskim śmierci, które osoba dotknięta chorobą postrzegana jest jako niezwykle niepokojące – klasyczna podróż DMT horror:

"Usiadłem więc na łóżku i wdychałem 20 mg [po raz pierwszy w życiu] z bong, jak mi powiedziano, że jestem trzymany w płucach, a następnie wydychany. Pierwszy milisekundę myślałem, że to jeszcze nie działa, potem pozwoliłem sobie na upadek i to się zaczęło.

Pierwszą rzeczą, którą widziałem, był chybotliwy, wirujący wzór psychodeliczny. Z małych zielonych zielonych białych czarnych wzorów, które były w geometrycznym układzie, ale były w ruchu.

[…]

Nagle zdałem sobie sprawę, że zostałem uwięziony. Zimna, jasna inteligencja powiedziała mi bez słów, coś w rodzaju "Teraz jest już za późno, jesteś uwięziony na zawsze, w wiecznym cyklu, zwarcie w mózgu".

Zdałem sobie sprawę, że wziąłem coś, czego nie mogłem cofnąć, a co mnie uwięziło w wiecznym powtórzeniu, była to sytuacja taka jak 12 małp, Matrix, Incepcja lub jakakolwiek science fiction horror.

[…]

Już nie byłem sobą, nie wiedziałem kim jestem i że żyję, że żyję, że jestem, że jestem, że jestem, nic więcej. Uwięziony na cały czas w chłodni. Jak szczur w laboratorium.

[…]

Panikowałem, byłem zdesperowany jak nigdy dotąd w moim życiu, byłem zdesperowany, byłem zdesperowany, byłem zdesperowany.

[…]

W pewnym momencie, kiedy nie mogłem zmierzyć czasu, efekt musiał ustąpić i zdałem sobie sprawę, że próbowałem DMT, że pochodzi z niego. “

Komentarz na ten temat: Wydaje się, że działanie tego leku w formie wędzonej ma tendencję raczej do negatywnych doświadczeń niż Ayawaska. Dimethyltryptamine również powodzi bardzo szybko podczas palenia, nie masz czasu na dostosowanie się do niego. Podróż mija szybko, ale również uderza niespodziewanie mocno.

Uzupełnienie: Wydaje się, że ocena ta nie potwierdza dowodów naukowych. W badaniu na dużą skalę ponad 70% respondentów stwierdziło, że nigdy nie odbyli podróży w wannie podczas palenia DMT:

dmt statistic

Zamów DMT bezpiecznie

Zamówienie DMT o wysokiej czystości nie jest tak naprawdę możliwe, ponieważ jest on produkowany tylko w laboratoriach i nie jest dostępny u klasycznego dealera leków. Albo czy kiedykolwiek widziałeś ten lek na swoim kleszczu w asortymencie do zakupu? Najczęściej można go znaleźć w Darknet. Zamiast tego można go kupić jak opisano powyżej w formie wspomnianej ayahuascy lub jako Legal Highs w formie pigułki prawie identycznej działającej pochodnej.

Każdy, kto chce zamówić DMT jako ayahuascę i tak nie popełnia przestępstwa w większości krajów – więc ta opcja jest bezpieczna. Tylko wtedy, gdy części zestawu zawierające dimetylo-tryptyloaminę są zmieszane ze sobą w garnku do gotowania do celów konsumpcyjnych, podlegałoby to ściganiu (to samo dotyczy mezkaliny, głównego leku w "kaktusie narkotyków").

Ponieważ jednak żaden pies policyjny nie jest w stanie wyczuć zapachu leku DMT w urzędzie celnym, można go bezpiecznie zamówić bez względu na sytuację prawną. A ze względu na Unię Europejską i jej wolność handlu nie ma już granic, tak że nawet zamówione paczki nie są kontrolowane ponad granicami. Maksymalnie małe próbki za pomocą psżw odbywają się, ktżre nie rozpoczyna się jednak jak wspomniano, ponieważ nigdy w tym pociągu narkotyków.

Tysiące klientów zamawiają swoje DMT i inne naturalne leki, takie jak grzyby magiczne (trufle magiczne, trufle magiczne, grzyby magiczne), kanna (jako ekstrakt), kora korzenia iboga, kava kava kava, gaz rozweselający w internetowym smartfonie, Salvia divinorum (legendarna szałwia aztecka), olej CBD, nasiona konopi, hawajskie drewno młodociane, wciągarka lejkowa, marihuanilla (jako substytut trawy), sałata trująca i tym podobne są już od 15 lat regularne i zawsze są bardzo zadowoleni.

Jeśli nadal jesteś paranoikiem, możesz użyć następujących środków bezpieczeństwa, aby bezpiecznie kupić DMT:

 1. Fanatycy bezpieczeństwa nie zamawiają go pod swój własny adres domowy. Zamiast tego grzecznie i przyjaźnie proszą godnego zaufania kumpla, który dba o zamówienie dimetylotryptmaminy dla nich. W ten sposób ich dane nie trafiają do żadnej bazy danych, chociaż dane klientów w liberalnym kraju narkotykowym Holandii są oczywiście z zasady bardzo bezpieczne.
 2. Ponadto, nie zamówić DMT sami, ale zlecenie powiedział kumpel, aby zamówić go ponownie. Następnie kupuje narkotyk i sam za niego płaci za pośrednictwem bankowości internetowej. Opcjonalnie można również zapłacić za zamówioną Dimethyltryptaminę gotówką w kopercie, wysyłając pieniądze do sklepu pocztą. Metoda ta wymaga wcześniejszej konsultacji z Magic Mushrooms Shop ! Możliwy jest również anonimowy zakup przez Bitcoin.
 3. Przecież po złożeniu zamówienia należy trzymać stopy jeszcze przez cały czas, a tym bardziej po złożeniu zamówienia! Tylko dlatego, że wiesz, gdzie można kupić DMT, nie oznacza to, że informacja ta powinna być trąbiona w historii świata! Nawet w gronie przyjaciół lepiej się przykrywa. Kto jest twoim przyjacielem dzisiaj może być twoim wrogiem jutro i powiedzieć o tobie jako narkomanie.
 4. Najlepszą rzeczą jest oczywiście to, aby nie konsumować niczego w pierwszej kolejności! Z jednej strony zniechęcamy do wszelkiego zażywania narkotyków i tak czy owak, promujemy czyste życie. Z drugiej strony, dimetylo-tryptyloamina jest zakazana w większości krajów, a jej nabywanie byłoby nielegalne w zależności od prawodawstwa. Dlatego zdecydowanie odradzamy zamawianie DMT. Byłoby zabronione i oburzające łamanie prawa i niestosowanie się do niego! Kto to robi? Lepiej samemu sprawdzić, które przepisy prawne są przedmiotem tego leku w Twoim kraju i działać tylko tak, jak nakazuje prawo! Wyraźnie nie zachęcamy nikogo do łamania prawa.

Legal Dimethyltryptamine kupić i zamówić?

Czy to naprawdę legalne, aby chcieć kupić i zamówić dimetylotrypptaminę? Tak i nie. Zakup syntetycznie produkowanego leku DMT w czystej postaci byłby nielegalny w większości krajów, ponieważ dimetylo-tryptyloamina podlega ustawie o narkotykach. Dlatego nie można zamówić również po prostu razy tak po prostu w Internecie, gdzieś indziej tej wysoce skutecznej substancji, z wyjątkiem naturalnie w Darknet.

Z prawnego punktu widzenia wygląda to inaczej w przypadku zakupu dimetylo-tryptylaminy przez ayahuascę (przynajmniej w większości krajów). Poszczególne części roślinne składników należących do naparu ayahuasca można legalnie kupić. Tylko wtedy, gdy są wymieszane i ugotowane, popełniany jest czyn zabroniony. Dlatego można było legalnie zamówić dimetylotrypptaminę jako kompletny pakiet ayahuasca, jak opisano powyżej. Inne rośliny, w tym ta potężna substancja, również podlegają temu mechanizmowi. Są one legalne, o ile nie są nadużywane do konsumpcji.

Chcielibyśmy jednak jeszcze raz podkreślić, że nie zachęcamy ani nie zachęcamy nikogo do kupowania, zamawiania czy nawet przyjmowania dimetylotryptoaminy! Proszę zwrócić należytą uwagę na ustawodawstwo Państwa kraju i nie łamać prawa. Osobiście bada aktualną sytuację prawną (często zmiany w kwestiach narkotykowych). W najlepszym przypadku, prowadzić życie wolne od narkotyków i szukać terapii uzależnień, jeśli nie masz pod kontrolą swoje spożycie. Nawiasem mówiąc, korzeń ibogi ma przynieść prawdziwe cudowne leki dla narkomanów i wszystkie inne problemy psychiczne. Zapraszamy do lektury na ten temat.

Streszczenie: Kup DMT, Efekty, Doświadczenia

Na koniec chcielibyśmy podsumować najważniejszą część tego artykułu na temat "Kupowania DMT" i jeszcze raz wyjaśnić, że zdecydowanie odradzamy zamawianie i dostarczanie leku DMT. Jeśli chcesz to zrobić, większość ludzi robi to z ayahuasca, Mimosa hostilis, nasiona Yopo lub wspomniany Legal High. Zawsze musi być przygotowana jako napój jak z ayahuascą lub jako wyciąg do wędzenia. Tylko wariant Legal High w postaci 4-AcO-DMT nadaje się do natychmiastowego spożycia.

Tylko dlatego, że można legalnie kupić dimetylo-trypptaminę, na przykład z szamańskim naparem, nie oznacza, że można ją legalnie spożywać! Ich konsumpcja jest i pozostaje nielegalna w prawie wszystkich krajach świata, chociaż w teorii można legalnie zamówić dimetylo-tryptyloaminę jako zakład. Może się to wydawać paradoksalne, ale taka jest sytuacja.

W każdy możliwy sposób apelujemy, aby nie kupować DMT i na pewno nie konsumować go! Dimetylotryprypryptyna może powodować poważne zaburzenia psychotyczne i uciążliwości psychiczne, gdy jest podatna na zaburzenia psychiczne, jeśli konsument nie jest jeszcze gotowy na efekt DMT. Poza tym jest to w zasadzie narkotyk nielegalny. Proszę w żadnym wypadku nie łamać praw obowiązujących w Państwa kraju zamieszkania i nie badać ich z wyprzedzeniem w celu poznania aktualnego stanu prawnego! A jeśli nie można trzymać go z dala od rąk, przynajmniej badania, w którym kraju byłoby to legalne i spożywać go tam pod nadzorem szamana.

Nawet doświadczeni konsumenci nieśmiali się tego leku, ponieważ nie jest to lek partyjny ze względu na jego intensywność lub dlatego, że byłby on nieszkodliwy. Każdy, kto chce palić DMT doświadcza tego efektu tym intensywniej, że pojawia się on natychmiast, nawet jeśli tylko na krótko. Bezpieczniejsze stosowanie oznacza odpowiedzialne przyjmowanie leku dimetylo-tryptyloaminy. Tylko w przyjemniejszej atmosferze, z właściwymi ludźmi i niezakłóceni szkodliwymi wpływami środowiska. Podróż powinna zawsze towarzyszyć opiekunka do spraw podróży.

Ostatecznie każda żyjąca istota musi sama decydować o swoim losie i kondycji. Nie moralizujemy ani nie gloryfikujemy tego leku. Informujemy tak neutralnie jak to tylko możliwe i radzimy w przypadku wątpliwości absolutnie nie spożywać dimetylotryptoaminy i innych środków odurzających (w tym alkoholu i tytoniu!). Jeśli nie chcesz się do tego zastosować: Przed spożyciem i zakupem DMT, prosimy przynajmniej zapoznać się z obowiązującymi przepisami prawa w Państwa kraju i nie naruszać ich.

Dalsze linki:

Oval@3x 2 Tak, można kupić DMT na kilka sposobów, najlepiej z tego miejsca - czasami sprzedaż jest legalna, czasem półlegalna, a czasem nielegalna. Ten artykuł powie Ci wszystko, co musisz wiedzieć na temat kupowania i spożywania N,N-dimetylo-trypptaminy, prawdopodobnie najsilniejszego leku ludzkości, a czasami nazywanego także "molekułą Boga".

Verpassen Sie keine Artikel!

We don’t spam! Read our privacy policy for more info.