Kup Ayahuasca – Efekt, Doświadczenie i Wszystkie Ważne Informacje

Tak, to nadal działa: możesz kupić ayahuasca (ajałaska) i zamówić ją online tutaj. Dzięki Internetowi sprzedaż ayahuascy poza granicami Holandii jest bardzo prosta.

W tym artykule można dowiedzieć się, na co trzeba zwrócić uwagę z tym unikalnym halucynogenem, dlaczego zawsze potrzebujesz 2 składników, który sklep sprzedaje najlepsze ayahuasca i jak prawidłowo przygotować Yagé jako herbatę.

(Uwaga: Ten bardzo obszerny tekst został napisany przez osoby nie będące rodzimymi użytkownikami języka. Przepraszamy za wszelkie nieścisłości w mowie. Zawartość została szczegółowo zbadana na podstawie źródeł naukowych i starannie spisana. To będzie wielka pomoc dla Ciebie! Przez długi czas pracowaliśmy, aby zebrać całą niezbędną wiedzę na ten temat w jednym artykule.)

Ponadto, zapewniamy również wyczerpujące informacje na temat odurzających i leczniczych skutków ayahuascy, wymieniamy różne referencje i pokazujemy, na co absolutnie trzeba zwrócić uwagę podczas spożywania (receptury słów kluczowych, przygotowanie, dawkowanie, dieta, rytuały, itp.).

Najważniejszą rzeczą dla wielu z nich jest wspomnienie w pierwszej kolejności:

W sklepie "Avalonmagicplants" można kupić składniki do ayahuascy w poważny, niezawodny i bardzo tani sposób. Niestety, nigdzie indziej nie można kupić kompletnych pakietów, jak w przeszłości. Dlatego musisz zamówić oba komponenty ayahuascy (DMT + inhibitor MAO) oddzielnie online.

Zalecamy zakup następujących 2 składników do ayahuascy:

 • 50g Mimosa Hostilis kora korzeniowa 12,50 € (jako DMT roślina, zawiera substancję czynną)
 • 25g Peganum Harmala nasiona 6,95 € (jako inhibitor MAO, pozwala organizmowi doustne spożycie DMT)
  => ta minimalna ilość zamówienia jest wystarczająca dla 5 osób, przepis na to jest bardzo prosty i można go znaleźć w dalszej części artykułu (to jest bardzo łatwe do przygotowania i najtańsze całkowite opakowanie)

Kup ayahuascę – porównanie cen

Zakup ayahuascy jest możliwy tylko dzięki naszemu wspaniałemu europejskiemu państwu członkowskiemu zwanemu Holandią. Ponieważ lokalne sklepy internetowe sprzedają składniki w prawie każdym kraju na świecie.

Nawet jeśli poszczególne składniki tego sakralnego leku są legalne niemal wszędzie, to jest to rodzaj "szarej strefy". Ayahuasca zawsze składa się z 2 komponentów (DMT + inhibitor MAO), które nie są już legalne, dopóki nie zostaną połączone przez gotowanie.

W poniższym zestawieniu wymieniliśmy te składniki ayahuasca dla wygodnych zakupów online jako przejrzystą tabelę porównawczą cen w formie 4 najbardziej popularnych przepisów. Informacja zawsze odnosi się do minimalnej ilości zamówienia, która jest wystarczająca dla kilku preparatów.

Kup ayahuascę tutaj:

Ilustracja Ayahuasca Zawartość i składniki Cena Zbycie
Vorschaubild psychotria viridis kaufen Klasyczna ayahuasca szamanów 50g Psychotria viridis (DMT) 12,50 € Kup tutaj
Vorschaubild banisteriopsis caapi kaufen 100g Banisteriopsis caapi (inhibitor MAO) 16,95 € Kup tutaj
Vorschaubild mimosa hostilis kaufen Najtańszy i najprostszy wariant ayahuascy 50g Mimosa hostilis (DMT) 12,50 € Kup tutaj
Vorschaubild steppenraute kaufen peganum harmala 25g Peganum harmala (inhibitor MAO) 6,95 € Kup tutaj
Vorschaubild chaliponga kaufen Również klasyczny wariant ayahuascy z dżungli 50g Diplopterys cabrerana alias Chaliponga (DMT) 12,50 € Kup tutaj
Vorschaubild banisteriopsis caapi kaufen 100g Banisteriopsis caapi (inhibitor MAO) 16,95 € Kup tutaj
Vorschaubild mimosa hostilis kaufen Wersja Mimosa w wersji klasycznej 50g Mimosa hostilis (DMT) 12,50 € Kup tutaj
Vorschaubild banisteriopsis caapi kaufen 100g Banisteriopsis caapi (inhibitor MAO) 16,95 € Kup tutaj
Vorschaubild digitalwaage zur dosierung skala cyfrowa
(0,1 – 500g)
Waga precyzyjna jest niezbędna do ważenia składników do grama! 14,70 € Kup tutaj
Vorschaubild 4-aco-dmt kaufen als Legal Highs Ayahuasca Alternatywa 2 tabletki ze składnikiem aktywnym 4-AcO-DMT; mają bardzo podobne działanie i są uważane za popularną alternatywę bez złożonych preparatów 28,90 € Kup tutaj
vorschaubild allgemein für mushroom growkit pilz growbox 15g grzybów magicznych Grzyby magiczne są również podobne w swoim działaniu, ale znacznie łagodniejsze. 9,50 € Kup tutaj
Vorschaubild 1p-lsd kaufen als Legal Highs 2x LSD Legalne LSD, które wygląda dokładnie tak samo jak oryginał z powodu niemal chemicznej jednorodności 23,90 € Kup tutaj
buy cannabis online as minipic 3g konopi indyjskich Syntetyczne kannabinoidy powodują zatrucie, które jest silniejsze od pierwotnego. 28,90 € Kup tutaj
Ceny sprzedaży: z czasem mogą wystąpić niewielkie zmiany.

Ayahuasca (zwana również "Yagé") zawsze składa się częściowo z części roślin, które zawierają alkaloidowe substancje czynne. Z drugiej strony, składa się z rośliny, która umożliwia działanie tych składników tylko w organizmie poprzez inhibitory MAO. I zawsze trzeba przygotować oba składniki świeże na piecu w garnku, aby go wypić. Nie można go kupić jako napój piwowarski do natychmiastowej konsumpcji. Kto twierdzi, że lub oferuje go na sprzedaż, kłamie!

W przeszłości, kupując ayahuascę, zalecano zamawiać gotowy zestaw. W tym wszystkie niezbędne części były dokładnie dozowane i musiały być tylko ugotowane. Niestety, sprzedaż tych zestawów nie jest już możliwa nawet w Holandii liberalno-farmaceutycznej. Dlatego teraz musisz zamówić oba komponenty oddzielnie online. Oczywiście potrzebna jest dobra skala, ponieważ składniki do kupienia wystarczą dla kilku osób, a Ty sam potrzebujesz tylko ich części. Jeśli więc nie masz jeszcze równowagi w domu, kup ją również w domu!

Ci, którzy kupują więcej składników w dużych ilościach, płacą znacznie mniej. Ayahuasca nie jest lekiem celebracyjnym, ale szamańskim lekarstwem, które zmienia naszą świadomość – poniżej w doniesieniach ludzie mówią nam nawet o leczeniu raka! Dlatego nie należy go spożywać pomiędzy, ale zawsze z ostrożnością.

Następujące składniki ayahuasca mogą być również spożywane indywidualnie z zauważalnym efektem – patrz opis produktu w odpowiednim linku. Również tutaj obowiązuje: zakup większych ilości oznacza zniżkę cenową. Istnieje wiele innych możliwych receptur i kombinacji, a my wymieniliśmy najbardziej powszechne z nich powyżej.

Kup więcej składników ayahuasca:

Ilustracja Składnik ayahuasca Usatysfakcjonowany Cena Zbycie
vorschaubild zum extrakt kaufen im shop querbeet Różne ekstrakty, nalewki, żywice, HCL, wolne bazy itp.
(B. caapi, P. harmala itp.)
od 6,95 EUR Kup tutaj
Vorschaubild virola kaufen Kora Viroli
(zawiera DMT i niektóre inhibitory MAO!)
50g 8,90 € Kup tutaj
Vorschaubild mimosa hostilis kaufen Mimosa Hostilis
(zawiera DMT)
50g 12,50 € Kup tutaj
Vorschaubild steppenraute kaufen peganum harmala Peganum Harmala Seed
(zawiera inhibitor MAO)
25g 6,95 € Kup tutaj
Vorschaubild psychotria viridis kaufen Psychotria Viridis
(zawiera DMT)
50g 12,50 € Kup tutaj
Vorschaubild banisteriopsis caapi kaufen Banisteriopsis Caapi
(zawiera inhibitor MAO)
100g 16,95 € Kup tutaj
Vorschaubild chaliponga kaufen Diplopterys Cabrerana
(zawiera DMT)
50g 12,50 € Kup tutaj
Dalsze składniki ayahuasca są dostępne do sprzedaży w sklepie z linkami.

Szczególnie różne ekstrakty i żywice roślinne będą bardzo interesujące dla zaawansowanych psychonautów. Umożliwiają one szybszą pracę podczas przygotowania i bezpieczną obsługę wysokich dawek. Początkujący mogą po prostu używać oryginalnych receptur bez ekstraktów i chlorowodorków, obsługa oryginalnych roślin jest uważana za bezpieczną.

W przypadku przedsiębiorstwa 4-AcO-DMT: zakup skutecznej alternatywy ayahuasca

Od pewnego czasu można było kupić alternatywę ayahuasca 4-AcO-DMT. Syntetyczna pochodna DMT jest porównywalna, ale nieco bardziej miękka. Pozwala to na poznanie efektu bez konieczności przygotowywania naparu.

Można go tu kupić tanio:

W większości krajów sprzedaż tej substancji halucynogennej jest nawet całkowicie legalna! Efekt leży w przybliżeniu pomiędzy magicznymi grzybami a DMT. Może być obsługiwany dość dobrze i jest szczególnie odpowiedni dla początkujących. Stan zatrucia jest stosunkowo dobrze kontrolowany i można go sklasyfikować jako łagodny. Nie posiada jednak oczyszczających, leczniczych właściwości ayahuascy. Również halucynacje nie są tak silne i intensywne. Już pierwsze doświadczenie w tej dziedzinie to doskonały wybór!

Rzeczy, które warto wiedzieć o kupnie i sprzedaży ayahuascy

Zakup ayahuascy na naszych szerokościach geograficznych jest możliwy tylko przez krótki czas. Przez tysiące lat yage był znany tylko południowoamerykańskim szamanom z regionu Amazonii jako napój odurzający (herbata), a jego produkcja była dobrze strzeżoną tajemnicą. W trakcie internetowej fali sukcesu wiedza ta trafiła również w szerokie masy kultury zachodniej. Tam jeden znaleźć szybko przyjemny przy the pojedynczy efekt i także w the zachodni Yage spotkanie trzymać. Przez internet można nawet kupić ayahuascę dzisiaj jako Europejczyk bez konieczności odbycia kosztownej podróży do Peru, aby zobaczyć szamana! Takie rytualne podróże kosztują od 800 do 1500 dolarów tygodniowo bez opłat lotniskowych. Można ją tu mieć również znacznie korzystniej lokalnie ; – )

Ale pamiętaj, że herbata ayahuasca nie jest lekiem rozrywkowym! Spożywanie jagód na imprezie byłoby dość naiwne i bardzo niedojrzałe. Wiele raportów z doświadczeń mówi o tym, że konsumentowi pozwolono doświadczyć "boskiego doświadczenia". Wydaje się, że jest to pewnego rodzaju duchowe połączenie z boskością. Yage jest w zasadzie oczyszczaniem ciała i umysłu, leczeniem napojów szamańskich. Po prostu zakup ayahuasca online, aby nadużywać go do celów hedonistycznych będzie prawie na pewno katastrofą! Drożdże muszą być poddane obróbce, przygotowane i pobrane z należytym szacunkiem. W najlepszym razie poszczekuje się również przed spożyciem herbaty – jest to tak zwana "dieta ayahuasca". Wszystko co ważne, ale wciąż w trakcie trwania artykułu (patrz poniżej).

Zdjęcie: Tradycyjna produkcja ayahuascy w lesie deszczowym

Niewielką przeszkodą w sprzedaży ayahuascy w prawie każdym kraju na świecie z wyjątkiem Holandii jest sytuacja prawna (niekoniecznie nielegalna, ale również nie legalna do zakupu – patrz poniżej). Niemniej jednak, można łatwo zamówić Ayahuascę online i zamówić jej dostawę do prawie każdego kraju na świecie. Jest to możliwe dzięki temu, że wspomniany powyżej holenderski smartshop i lider branży od wielu lat w bardzo wyrafinowany sposób wysyła takie biopaliwa. Wysyła Yage’a i inne narkotyki bardzo niepozornie i dyskretnie, jak również energicznie przez kilka kanałów.

Sprzedawane produkty z tego sklepu prawie zawsze docierają do odbiorcy! Dzięki Unii Europejskiej nie ma już żadnych wyraźnych kontroli celnych. Dopiero teraz i później pies z narkotykami przechodzi losowo obok zamówionych przesyłek. Ponieważ nie były one przeszkolone w zakresie leków naturalnych, można bez problemu kupić ayahuascę i zamówić ją w domu. Tysiące zadowolonych klientów od ponad 15 lat bez problemów kupuje psychoaktywne rośliny w drogeriach internetowych. Fakt, że możemy kupić ayahuascę, wynika wyłącznie z wielkiej i sprzyjającej Holandii w sprawach narkotykowych oraz swobodnego przepływu towarów w UE!

Niestety, czysty składnik DMT (bardziej szczegółowy opis i efekt farmakologiczny można przeczytać poniżej) tego leku nie jest legalny w wielu krajach, ale również nie jest wyraźnie zabronione. Często jest to "szara strefa", nawet przy sprzedaży – zobacz Wikipedię. Niemniej jednak, jako Europejczyk nie można kupić ayahuascy poza holenderskim sklepem internetowym, ale jeszcze jakiś czas temu trzeba było alternatywnie zarezerwować wycieczkę do Peru lub Ameryki Południowej do szamana.

Ostatnio coraz więcej sesji jagnięcych jest oferowanych w miastach europejskich, w sposób półlegalny lub raczej nielegalny. Te duchowe seminaria samo-odkrycia odbywają się zwykle z kilkoma osobami w ciągu jednego lub więcej dni i towarzyszy im rodzaj "terapeuty". Ceny takich seminariów ayahuasca wynoszą kilkaset euro. Zakup i przygotowanie go samodzielnie jest zatem znacznie tańsze. W dolnej części tego eseju zajmujemy się szczegółowo taką ofertą seminariów etnobotanicznych w europejskich regionach metropolitalnych. Można by alternatywnie polecieć do rdzennego rytuału w Ameryce Południowej. Bez kosztów przelotu taka prawdziwa ceremonia kosztuje średnio 1000 dolarów za tydzień.

Ayahuasca effect 4Obraz: Wielu konsumentów opisuje percepcję optyczną w sposób podobny do tego, co widać na zdjęciu – wszystko świeci i jest przeplatane geometrycznymi, harmonijnymi wzorami.

Nie każdy chce dokonać takich osobistych doświadczeń w obecności kilku obcych osób. Zazwyczaj seminaria takie rezerwuje od 10 do 30 osób. Oprócz wysokiej ceny, nie przeszkadza to jednak kilku psychonautom w uczestnictwie – którzy chcą dzielić się z obcymi być może najważniejszymi doświadczeniami w życiu? Dlatego zakup ayahuascy jest popularną opcją dla bardziej introwertycznych dusz. Ale również tutaj byłoby wskazane, aby mieć bliską przyjaciółkę Tripsitter z tobą! Ten ostatni sam pozostaje absolutnie trzeźwy i dlatego może dobrze mówić w przypadku dyskomfortu lub interweniować w jakiś inny sposób.

W przeciwieństwie do innych leków psychodelicznych, konsumpcji nie można tak po prostu prowadzić. Lek ten jest bardzo szczególny. Świadczy o tym fakt, że trzeba kupić co najmniej dwie różne rośliny i gotować je. Proces produkcji trwa zatem kilka godzin. Ciężko jest obudzić się rano i zdecydować: "Och, teraz będę miał dawkę herbaty yage pierwszy! Poza niemowlęctwem leżącym u podstaw tej postawy, przygotowanie zajmuje trochę czasu, a przede wszystkim niezbędną wiedzę. Zamówienie online ayahuascy reprezentuje jedną stronę, aby odpowiednio ją przygotować drugą. Później w tekście zagłębiamy się w to bardziej szczegółowo i wyjaśniamy przygotowanie i produkcję jako napój szamański.

W poniższym bardzo pouczający film wideo na ten temat:

Przede wszystkim ważne jest, aby wiedzieć, że ayahuascę można kupić w holenderskim Smartshopie i że nie jest to pojedynczy lek. Jak pokrótce wskazano, trzeba kupić co najmniej dwie lub więcej różnych części roślin lub korzeni, aby zrobić prawdziwą herbatę Yage i spożywać ją efektywnie. Powodem tego jest fakt, że substancja czynna z grupy DMT byłaby zbyt szybko rozkładana przez organizm w trakcie spożywania doustnego, tak że nie odczuwalny jest żaden efekt. Dlatego musisz kupić inną roślinę, oprócz tej zawierającej DMT, aby prawidłowo spożywać jagód. Jest to tzw. inhibitor MAO. Mówiąc prościej, inhibitor MAO powoduje, że aktywny składnik DMT z drugiej rośliny ulega degradacji w wolniejszym tempie i w ten sposób przedostaje się do krwioobiegu. Tylko wtedy słynny efekt może w ogóle wystąpić! Dowiemy się więc, że zakup ayahuascy zawsze wymaga co najmniej dwóch różnych części i dłuższego przygotowania.

Sprzedaż ayahuasca: Jaki jest najlepszy sklep?

Aby zamknąć rozdział sprzedaży, chciałbym wspomnieć o najlepszym sklepie ayahuasca: AVALON! Bo raz po raz kolejny ciekawi ludzie zadają sobie pytanie, który sklep ayahuasca sprzedaje najlepszą jakość. Odpowiedzią na to pytanie musi być oczywiście holenderski Smartshop. Prawdopodobnie na rynku pojawią się również inne sklepy internetowe. Niemniej jednak większość z nich kupuje tylko w tym sklepie. Tutaj ceny są najtańsze, a jakość najwyższa.

Nie bez powodu ten sklep sprzedaży katapultował się w ciągu ostatnich lat do absolutnego punktu w całej Europie! Wszyscy mieszkańcy naszego kontynentu, którzy chcą kupić poważną ayahuascę zamówić ją w tym oryginalnie czystym Magic Mushroom Shop. Dlaczego warto kupować gdzie indziej? Motto brzmi: "Nigdy nie zmieniaj zwycięskiej drużyny".  Ponadto polecamy tylko sklep ayahuasca, którego sprzedaż sami pomyślnie przetestowaliśmy. Nie chcemy oczerniać innych sklepów, ale możemy jedynie mówić o pozytywnych doświadczeniach z tego miejsca. Wszyscy znajomi i znajomi, których znamy, kupują w tym sklepie leki biogenne. I to przez wiele lat, zawsze bardzo zadowolony. Ten sklep po prostu sprzedaje niezawodnie wysoką jakość, ma wszystkie towary w magazynie, prawie nigdy nie jest wyprzedany i bardzo szybko dostarcza zamówienia do domu. Dlaczego więc szukać kolejnego sprzedawcy?

Czy sprzedaż ayahuascy jest legalna?

To, czy zakup i sprzedaż ayahuascy jest legalna, zależy wyłącznie od jej stanu i, oczywiście, od danego kraju. Ogólnie rzecz biorąc, jesteśmy w szarej strefie. Substancja czynna DMT podlega niemieckiej ustawie o narkotykach (Betäubungsmittelgesetz), ale każdy, kto kupuje ją wyłącznie w celu samokontroli botanicznej jako materiał roślinny bez zatrucia, działa zazwyczaj legalnie.

Staje się nielegalnym narkotykiem, gdy jest sprzedawany i przyjmowany do konsumpcji. W prostym języku oznacza to, że sprzedaż ayahuascy w jej składnikach jest zazwyczaj legalna. Jednak w momencie, gdy warzysz go do napoju, staje się już nie legalnym narkotykiem. Ten szary obszar jest prawdopodobnie również odpowiedzialny za fakt, że zazwyczaj nie widzisz go w lokalnym sklepie internetowym na sprzedaż. To samo jest znane z meksykańskiego kaktusa, którego kaktus lek kaktusowy meskalina również podlega prawu o narkotykach, ale jest legalnie dostępny do hodowli.

Sprzedaż ayahuascy jako gotowego zestawu

Ayahuasca była kiedyś sprzedawana w niektórych sklepach jako gotowy zestaw. Zawierał on już wszystkie niezbędne składniki dla dokładnie jednej osoby w prawidłowym dozowaniu. Wszystko, co trzeba było zrobić, to zrobić to samemu jako herbata. Jednak z przyczyn prawnych sprzedaż ta nie oferuje już sklepu. Dlatego musisz kupić obie części rośliny oddzielnie. Dobra równowaga jest absolutnie niezbędna do ważenia prawidłowej dawki! Najlepiej jest zamówić je w sklepie w tym samym czasie, i tak od czasu do czasu trzeba ich jako psychonautów.

Byłoby to bardziej niż irytujące, gdybyś poświęcił tak wiele czasu na gotowanie na wolnym ogniu i w końcu dostałeś niewłaściwą dawkę. W konsekwencji nie odczuwałoby się żadnego efektu i daremno podjęłoby się wszystkich kłopotów na sobie. Dlatego lepiej jest robić wszystko dobrze przy zakupie i nie podejmować niepewnej próby woli. Ponieważ w większości przypadków na sprzedaż dostępne są tylko stosunkowo duże ilości roślin ayahuasca, nie można uniknąć zakupów dla kilku osób na raz. Albo jeden zużywa go sam na kilka sesji w ciągu kilku miesięcy, albo jeden zachwyca bliźnich.

Przygotowanie przepisów ayahuasca

Nie znamy żadnego leku, który musiałby być przygotowany do spożycia w taki sam sposób, jak ayahuasca. Istnieją różne przepisy i preparaty, w tym różne instrukcje w Internecie. W naszym artykule "Przepisy ayahuasca" zebraliśmy najlepsze z nich. Zawiera szczegółowe instrukcje, jak również informacje o dawkowaniu itp:

+++

W końcu preparat jest zawsze bardzo podobny: w zasadzie składniki (zakład inhibitora MAO + zakład DMT) zważone wcześniej za pomocą skali są umieszczane w rondlu z wystarczającą ilością wody. Najlepiej jest dodać kwas, najlepiej ocet (lepiej rozpuszcza on składniki aktywne). Następnie gotuj go na wolnym ogniu przez chwilę. Wlać napar, zebrać go i dodać nową wodę do części rośliny. Robicie to trzy razy. Na koniec masz dużo brązowego naparu, który powoli gotuje się na niskim płomieniu, aż do wypicia około 1 dużej filiżanki, którą można wypić.

Dla popularnego przepisu Ayahuasca Ayahuasca Mimosa hostilis i Peganum harmala (Syrian Steppe Rue) przygotowanie byłoby wykonane zgodnie z następującymi instrukcjami:

Materiały potrzebne dla 1 osoby:

 • 9 gramów Mimosa hostilis kora korzeniowa (zawiera aktywny składnik DMT)
 • 3 gramy nasion Peganum harmala (czasami nazywanych syryjskim steppe rue; działa jako inhibitor MAO uwalniający aktywny składnik DMT do organizmu)
 • ocet jabłkowy lub sok cytrynowy, jeśli to konieczne
 • Woda
 • Donice (ważne: po wykonaniu z teflonu lub aluminium, ale używaj tylko donic ze stali nierdzewnej!)

Przygotowanie przepisu na ayahuascę:

 • Do rondla włożyć 300 ml wody wraz z mimozą i kwasem. Założyć garnek na piec.
 • Ogrzać piec. Poczekaj, aż zacznie gotować. Teraz pozostawić mieszaninę do wrzenia przez 3 minuty. Następnie minimalizujemy ciepło tak, aby nie gotowało się już dłużej. Przy tej niższej temperaturze zostawimy ją tam na pięć minut.
 • Wąskim sitem lub bawełnianą tkaniną (np. stara koszulka) odfiltrowujemy materiał roślinny i wlewamy płyn do nowego pojemnika.
 • Części roślin nadal zawierają wystarczającą ilość składnika aktywnego. Więc wkładamy je z powrotem do garnka, dodajemy wodę i powtarzamy poprzednie kroki jeszcze 2 razy.
 • Pozostałe płyny wlać do dużego rondla i gotować bardzo powoli na małym ogniu, aż do momentu, gdy pozostanie tylko niewielka ilość, która zmieści się w filiżance.
 • Do spożycia nasiona Peganum harmala są teraz mielone (np. młynkiem do kawy lub moździerzem), a następnie pite wodą. 15 minut później wypijasz kubek z aktywnym składnikiem DMT.

Jako alternatywę dla gotowania, można również wyciągnąć DMT i palić go później. Warto jednak najpierw poznać DMT za pomocą ayahuascy. Oto naprawdę bardzo prosty przewodnik po ekstrakcji:

Ekstrakt DMT: Prosty przewodnik

Wpływ ayahuascy

W tym rozdziale zajmiemy się kompleksowo różnymi aspektami efektu ayahuasca. Obejmuje to wpływ na umysł, na ciało, jak również długoterminowe efekty i dokładne składniki aktywne. Uwzględnione zostaną również wyniki badań naukowych.

Dla niecierpliwych podsumowaliśmy główny efekt ayahuascy z wyprzedzeniem w następujący sposób:

 • Bardzo silne halucynacje optyczne (CEVs closed-eye-visuals & OEVs open-eye-visuals) i zjawiska takie jak jasne kolory, pulsujące gry kolorystyczne, zniekształcona percepcja przestrzenna, przebłyski fikcyjnych istot (zwierząt, ludzi, stworzeń mitycznych) lub obiektów (roślin itp.), geometryczne wzory na powierzchniach – po prostu "bardzo potrójne"!
 • Halucynacje akustyczne, takie jak na przykład słuchanie "boskiego głosu" lub komunikowanie się z krewnymi, którzy zmarli.
 • Podstawowe spostrzeżenia i wizje o sobie i kosmosie (jeden z głównych efektów i cech tego leku leczniczego!)
 • Umożliwia to efekty samouzdrawiania (takie jak uzależnienia, przymus lub zaburzenia psychologiczne, takie jak depresja – niektórzy również chcą, aby ich rak został pokonany, patrz poniżej rozdział "Raporty z doświadczeń ayahuasca"). Ma miejsce pewna forma fizycznego i psychicznego oczyszczenia. Wiele osób kupuje ayahuascę tylko z tego powodu!
 • Doświadczenie psychodeliczne (pojawienie się podświadomości, "otwarcie duszy")
 • Możliwe doświadczenie bliskiej śmierci ("dusza" opuszcza ciało i może podróżować w innych wymiarach lub we wszechświecie)
 • Uczucia błogości, poznania, wiedzy, uczucia "Wszystkich Całych" (Enteogen) – w bardzo rzadkich przypadkach lęki lub dyskomfort (trwa zwykle tylko krótko i ma służyć uzdrowieniu)
 • Fizycznie efekt ayahuascy prawie zawsze występuje z wymiotami – według szamanów, konsument wymiotuje z nim swoje zło i wypycha je w ramach procesu oczyszczania (nudności te trwają zazwyczaj tylko krótko, jak również zawroty głowy).
 • Dalsze efekty i objawy można znaleźć w odpowiednich rozdziałach więcej

Poniżej szczegółowo opisujemy wszystkie aspekty tego efektu.

 ayahuasca experienceZdjęcie: Konsument zilustrował doświadczenie jako obraz artystyczny.

Ogólne informacje na temat efektu ayahuascy

Halucynogenne działanie ayahuascy jest jednym z najsilniejszych stanów zatrucia na świecie! Pierwotnie był on używany jako szamański środek leczniczy i do dziś spełnia tę funkcję. Wielu konsumentów doświadcza pewnego rodzaju wewnętrznego oczyszczenia, niektórzy nawet chcą, aby ich rak został pokonany. W każdym razie do tego halucynogennego leku należy podchodzić z wielkim szacunkiem. Nie ma strachu, ale zdrowy szacunek! Istotne jest również to, że nie jadłeś nic przez cały dzień – w przeciwnym razie efekt nie może wystąpić w całej swojej chwale, a czasami w ogóle nie występuje.

Efekt ayahuascy pojawia się powoli po kwadransie do 60 minut po spożyciu. Czas trwania podróży, która następnie zaczyna się i towarzyszy wielu halucynacjom, wynosi około 6 godzin. Przynajmniej jednak 2 godziny – w zależności od dawkowania i składu osobniczego. Jednak w pewnych okolicznościach zatrucie może trwać 12 godzin lub dłużej. Z reguły jednak najgorsze jest już po 6-8 godzinach.

Hałas charakteryzuje się przede wszystkim optycznymi i akustycznymi "halucynacjami". Cytaty wynikają z faktu, że nowoczesna (inspirowana Zachodem) nauka rozpoznaje zmysłowe wrażenia wywołanych narkotykami stanów świadomości czytanych czysto fikcyjnie. W rzeczywistości jednak (przynajmniej według opinii rdzennych użytkowników, którzy znają ten leczniczy lek od tysięcy lat) człowiek otwiera bramy przez efekt ayahuascy na wymiary, które w przeciwnym razie pozostałyby dla niego zamknięte. Nie wiadomo, czy dotyczą one jedynie własnej podświadomości, czy też odsłaniają obiektywne poziomy bytu. W każdym razie konsument zbiera ogromne, bardzo osobiste wrażenia i spostrzeżenia. Często dotyczą one jego życia i wyzwań lub problemów psychicznych. Dlatego też jest on również używany specjalnie do leczenia uzależnień lub chorób psychicznych, na przykład. Całkiem sporo konsumentów kupuje ayahuascę właśnie po to, aby osiągnąć ten leczniczy efekt!

Doświadczeniom takim towarzyszy ogromna zmiana w percepcji sensorycznej. Halucynacje te występują zwykle w formie optycznej, w której np. to pole zmysłów widzi jasne kolory, rozmyte formy, wzory, a nawet nieznane podmioty. Słuch może prowadzić do komunikacji z takimi podmiotami, jak zmarli członkowie rodziny. Doświadczenia te silnie przypominają doświadczenia bliskie śmierci. I rzeczywiście, niektórzy konsumenci Yage opuszczają swoje ciała i wyruszają w podróż poza świat. Bardzo trudno jest opisać całe spektrum działań. To tylko rozprzestrzenia się bardzo szeroko i jest indywidualnie całkiem inny. Jednak poniżej opiszemy szczegółowo najważniejsze efekty ayahuascy na ciało i umysł. Raporty z podróży pozwalają lepiej zrozumieć działanie tego sakralnego leku. Można je następnie obejrzeć poniżej w artykule.

Zasadniczo należy wiedzieć, że główna substancja czynna zwana DMT (dimetylotrypptamina, znana również jako "cząsteczka Boga") nie może być wchłaniana przez organizm ludzki podczas spożywania pokarmów (np. picia). Mimo, że działa najbardziej gwałtownie i najdłużej (a także najbardziej leczniczo), potrzebujesz do tego drugiej substancji. Są to tzw. inhibitory MAO. Mówiąc prościej, substancje te oznaczają, że organizm jest w stanie wchłonąć substancję czynną DMT w pierwszej kolejności i efektywnie przetworzyć ją w hałasie. Oba składniki występują w różnych roślinach. Z tego powodu do produkcji tego leku potrzebne są co najmniej 2 części roślin. Więc większość ludzi kupiła ayahuascę wcześniej niż gotowy pakiet. Tutaj sklep dokonał już dawkowania i wyboru, więc wystarczy tylko zagotować i przygotować. W dzisiejszych czasach trzeba to robić samemu, ale to nie jest problem.

Dr Christian Rätsch, badacz narkotyków, stwierdza również, że jeśli efekt jest zredukowany, możliwe jest stymulowanie osób z niewielkim spożyciem alkoholu, ponieważ substancja czynna DMT następnie przechodzi kolejne krótkoterminowe "ożywienie". Jednak początkujący nie powinni być odradzani od takich eksperymentów! Tylko doświadczeni psychonauci mogą zaangażować się w taką przygodę po zdobyciu wystarczającego doświadczenia z tą substancją. Pierwsza Wycieczka Ayahuasca-Trip będzie tak głośna w swoim działaniu, że i tak trudno poczuć potrzebę orzeźwienia. Zebrane wrażenia i spostrzeżenia są zbyt pilne, zbyt oszałamiające!

Efekt ayahuascy na umysł

Efekt ayahuascy w umyśle zostanie przedstawiony poniżej jako przegląd. Następnie podane są dalsze wyjaśnienia na temat psychologicznego aspektu efektu ayuasca. Następnie koncentrujemy się na efekcie fizycznym.

 • Open-Eye-Visuals (OEV) – wizualizacje wywołane przez lek (halucynacje) w otwartych oczach. Wiele czynników halucynogennych rozwija to, gdy tylko w dużych dawkach i inaczej "tylko" oferują CEV. Z drugiej strony ayahuasca z reguły powoduje bardzo silne halucynacje! To może zacząć się raczej słabo niż nagle pojawiające się promienie świetlne i jaskrawo świecące lub nawet bieżący kolor lub geometryczne wzory (w formie pulsującej lub zmiennej). W trakcie tego doświadczenia mogą również pojawić się fikcyjne istoty, takie jak zwierzęta, duchy, zmarli przodkowie, geograficznie odlegli przyjaciele i podobne postaci. Są one doświadczane jako tak jasne i realne, że są postrzegane i akceptowane jako część rzeczywistości. Czasami nawet komunikują się z Tobą. Niektórzy twierdzą, że lek ten otwiera drzwi do wymiarów i światów, które w przeciwnym razie pozostałyby zamknięte – ale nauka bezradnie nazywa go "fikcyjnymi halucynacjami".
 • Wizualizacje przy zamkniętym oku (CEV) – wizualizacje i halucynacje z zamkniętymi oczami. Dotyczy to przede wszystkim wzorów kolorystycznych. Ale mogą pojawić się również wewnętrzne obrazy i scenerie, które obserwuje się jak w filmie kinowym. Częściowo nurkujesz w tym świecie CEV jak w grze komputerowej i manewr w nim jako istota przewodnia.
 • Mogą również wystąpić halucynacje akustyczne. Należą do nich, na przykład, słyszenie obcych głosów przemawiających do Ciebie. Czasami jednak widzisz również mówcę (mówców) jako możliwą do zidentyfikowania istotę i rozpoczynasz z nimi rozmowę. Zgłoszone są również dźwięki kosmiczne lub harmonijne dźwięki.
 • Podstawowa wiedza i wgląd w naturę rzeczy są niezbędne dla efektu ayahuascy. Dotyczy to zarówno własnej osobowości, jak i wielkich kosmicznych lub światowo-historycznych kontekstów. Pochodzenie i wspólność religii są widoczne, a także choroby, śmierć lub błogość. Wiele rzeczy nagle wydaje się bardzo jasne i wyraźne, po raz pierwszy widziane są od nowego, rzekomo poprawnego światła.
 • Dzięki temu wnikliwemu punktowi widzenia, wielu konsumentów doświadcza leku na wiele różnych dolegliwości. Mówi się, że uzależnienia od narkotyków zostały wyleczone, jak również zaburzenia obsesyjno-kompulsywne, depresja, choroby przewlekłe, a nawet nowotwory. Wiele osób kupuje ayahuascę głównie z tego powodu!
 • Ogólnie rzecz biorąc, ma miejsce głębokie doświadczenie psychodeliczne. Oznacza to, że dusza otwiera się i rzeczy ukryte głęboko w podświadomości wychodzą na powierzchnię lub mogą być przetwarzane.
 • Doświadczenie entheogeniczne – konsument otrzymuje poczucie "całej jedności" i czuje się częścią "całości". To duchowe uczucie powoduje ogromną satysfakcję, radość serca i wewnętrzny spokój. Wygląda na to, że ktoś właśnie doświadczył i przeżył dużą część ostatniej wielkiej boskiej prawdy. Doświadczenie, które trudno ująć w słowa! To nie jest dla niczego, że główny aktywny składnik zwany DMT jest również nazywany "molekułą Boga".
 • Zazwyczaj podróży towarzyszy wielka radość i satysfakcja. Uzyskane spostrzeżenia czują się słuszne i obiecują wzrost wewnętrzny nawet po doświadczeniu ayahuascy. Z radością poddają się Państwo temu, czego doświadczyliście i dajcie się ponieść. Jednak wielu momentów doświadczenia nie da się świadomie zapamiętać z perspektywy czasu, ale podświadomie przynoszą one trwałe efekty.
 • Wizjonerskie doświadczenie – konsument otrzymuje wgląd w (ewentualną) przyszłość lub ujawnia inne wizje. Szamanie amazońscy, na przykład, rozpoznają przyczynę chorób u swoich pacjentów i mogą w ten sposób pomóc.
 • Możliwe są podróże astralne i doświadczenia związane z bliską śmiercią. Dusza odrywa się od ciała, by mówić i może podróżować w innych wymiarach lub światach. W ten sposób na przykład wchodzi się w kontakt ze zmarłymi krewnymi, podróżuje się przez system solarny lub odwiedza inne planety. Zazwyczaj jest to celowo kształtowane i kontrolowane przez własny umysł.
 • Nawet jeśli zdarza się to bardzo rzadko, efekt może być również częściowo lub w przeważającej mierze negatywny (choć z niego też będzie rosnąć). W takim przypadku konsument staje się niespokojny, widzi istoty negatywne i może przeżyć prawdziwą horroralną podróż. W rzeczywistości nie zdarza się to prawie wcale w przypadku ayahuascy – w każdym razie takie doświadczenia zdarzają się bardzo rzadko w przypadku innych czynników halucynogennych i są popularną legendą, aby przestraszyć ciekawskich, robiąc strach.

Alkaloidy halucynogenne rośliny (zwłaszcza DMT i 5-MEO-DMT) rozwijają swoje pełne działanie tylko w połączeniu z inhibitorami MAO innej rośliny – więc zawsze trzeba przygotować co najmniej dwie różne substancje i wypić je jako napój. Zasadniczo efekt ayahuasca należy do najbardziej intensywnych doświadczeń psychodelicznych w dziedzinie leków naturalnych! Porównanie efektu z innymi psychedelikami, takimi jak grzyby magiczne, nie oddałoby sprawiedliwości rzeczywistości. Gdyby Magiczne Grzyby były rowerem w świat psychodeliczny, ayahuasca byłaby prawdopodobnie rodzajem samolotu.

Efekt ayahuascy można ogólnie opisać jako senną scenerię, w którą wchodzi konsument. Każdej podróży towarzyszą bardzo silne halucynacje optyczne. Przejawiają się one na przykład w abstrakcyjnych formach geometrycznych, wzorach i pulsujących kolorach. Często jednak postrzegane są również dziwne istoty, na przykład jako wcielenia Boga, zwierzęta, anioły, mityczne stworzenia, a nawet demony. Z takimi bogami lub istotami podobnymi do boskich istnieje czasami również komunikacja, w której podmioty te rozmawiają z użytkownikiem o rzeczach osobistych. Głęboki wgląd we własne zachowanie i przyczyny problemów osobistych często ujawniają się jako typowy efekt. Dlatego też wielu ludzi kupuje ayahuascę z powodu tego doświadczenia, które jest następnie celowo wywoływane, w celu zbadania głębszych przyczyn ich własnych wzorców myślenia i zachowania oraz w celu opracowania rozwiązań problemów.

Dalszy efekt występuje w szczególności w przypadku wyższej dawki w doświadczeniu postrzeganym jako podróż astralna. Konsument oddziela swoją duszę od ciała fizycznego i podróżuje w wymiarach i czasach, które wcześniej były przed nim ukryte. Może nagle polecieć, podróżować do innych planet lub światów, a czasami nawet patrzeć w przyszłość lub rozmawiać z martwych.

Opisane są dalsze różne efekty ayahuascy. W większości przypadków są one opisywane jako rodzaj głębokiego duchowego doświadczenia Boga. Ale Yage jest zawsze bardzo różne w swoim działaniu od konsumenta do konsumenta, prawdopodobnie nawet bardziej różne niż na przykład halucynogenne grzyby. Poniżej znajdziesz różne doświadczenia jako raporty z podróży do przeczytania.

Jednak doświadczeni psychonauci twierdzą, że herbata ayahuasca ma bardziej kontrolowane działanie niż inne substancje psychodeliczne. Podczas gdy z grzybami zawierającymi psilocybinę i kaktusy Meskalin, na przykład na zbliżających się falach energetycznych, które trzeba zaakceptować, można lepiej zdominować efekt Yage. Jeśli, na przykład, ktoś czuje się źle, ciało wymiotuje i często uwalnia się. Dlatego też wyj±tkiem s± wyj±tki od horrorów. W każdym razie horrory są częścią efektów działania leków halucynogennych, ale w rzeczywistości, nawet z doświadczeniem LSD, zdarzają się one rzadko – w przeciwieństwie do krwiożerczych mediów, które chcą nas sprzedać.

Przykładowo, kiedy niemiecki prezenter Pro7 Joachim Winterscheidt zajął "Joko" Ayahuasca w południowoamerykańskim lesie deszczowym w Ekwadorze z szamanem w typowym rytuale, doświadczył on tej podróży jako niemiłej. Następnie w naszych wysokiej jakości mediach pojawiły się śmieszne nagłówki z nagłówkami o rzekomym niebezpieczeństwie związanym z tym leczniczym lekiem, takie jak: "Ayahuasca: Tak niebezpieczny jest lek, który Joko połknął w telewizji".

Czysty byk! I zazwyczaj nie wkładamy takich słów do naszych ust. Ale tutaj uderza w gwóźdź na głowie. Efekt ayahuascy jest od tysięcy lat integralną częścią rodzimej kultury wielu ludów Ameryki Łacińskiej. Ale kiedy hedonistyczni Europejczycy chcą nadużywać tego duchowego narzędzia jako ekstazy podobnego do partyjnego narkotyku, naturalnie zastanawiają się nad "ciekawym" efektem. Ayahuasca jest czymś bardzo intymnym, osobistym – a nie doświadczeniem, któremu powinien towarzyszyć zespół kamer.

Przy okazji, według Wikipedii, badacze znaleźli bardzo interesujący aspekt w badaniu tego leku: Długoterminowi konsumenci tego napoju mieli bardziej stabilną osobowość i lepszą pamięć niż grupa kontrolna badania.

ayahuasca effect Zdjęcie: Rysunek konsumenta w celu zilustrowania spektrum efektów podczas tradycyjnej ceremonii.

Efekt ayahuascy na organizm

Działanie ayahuascy na organizm człowieka zależy od dawki i stanu zatrucia. Jednym z najczęstszych skutków fizycznych są wymioty. Należy to jednak interpretować jako ważny element procesu czyszczenia. Yage ma oczyścić ciało i umysł, więc ciało wymiotuje od toksyn i ewentualnie innego duchowo zmaterializowanego zła. Przedawkowanie ayahuascy jest zatem praktycznie niemożliwe lub nieszkodliwe. Nie można na nią umrzeć – nawet jeśli niektórzy podróżni doświadczają własnej śmierci jako doświadczenia bliskiego śmierci, ciało nie może umrzeć z powodu przedawkowania ayahuascy. Poza ciężkimi nudnościami i głębokim, tranceopodobnym snem, przedawkowanie nie miałoby żadnego skutku fizycznego.

Innym efektem ayahuascy o charakterze fizycznym byłoby również pocenie się, które czasami można doświadczyć jako bardzo wyraźne. Ponadto występuje niewielki wzrost ciśnienia krwi i nieco szybszy puls. Jednak zawroty głowy i dreszcze mogą występować również jako postrzegane zimne prysznice. Ponadto biegunka występuje sporadycznie jako efekt uboczny.

Ponadto, innym niezwykłym efektem Ayahuascatee jest zachowanie w miarę możliwości fizycznego układu mięśniowo-szkieletowego. Oznacza to, że konsument zazwyczaj zachowuje kontrolę nad swoimi zdolnościami motorycznymi, tzn. nie musi czołgać się na wszystkich czworakach, jak w przypadku zatrucia alkoholem lub nawet nie byłby w stanie się poruszać. Oczywiście należy nadal pozostawać w podróży i unikać sytuacji, w których skoordynowane ruchy są niezbędne do przetrwania (np. na ulicy).

Fizyczna zależność od herbaty ayahuasca nie jest znana. Należy również zaprzeczyć, że ma to być uzależniające. Takie doświadczenia psychodeliczne nie są możliwe do zrealizowania na co dzień. Z jednej strony byłoby to zbyt wyczerpujące dla psychiki. Z drugiej strony, tolerancja zwiększałaby się bardzo szybko, tak, że po bardzo krótkim czasie żaden realny efekt nie byłby zauważalny lub przyzwyczaiłby się do tego efektu.

Nie należy jednak kupować ayahuascy pośpiesznie tylko dlatego, że wydaje się, iż nie ma żadnych negatywnych aspektów. Bo są! Tak jak każda psychodelia, również herbata z yage zawiera w sobie niebezpieczeństwo rozwoju psychozy narkotykowej. Dlatego też osoby psychicznie niestabilne i niedojrzałe nie powinny go spożywać.

Badania naukowe nad skutkami długoterminowymi

Badania naukowe zachodnich badaczy nad leczniczym wpływem ayahuascy na umiarkowaną długoterminową konsumpcję dały zaskakujące wyniki. Poniżej znajduje się cytat z poniższego źródła:

Badania naukowe przeprowadzili psychiatra Charles Grob, Uniwersytet Kalifornijski [UDV], Los Angeles oraz etnobotanista Dennis McKenna z Heffter Research Institute. Jest pierwszą osobą, która zbadała toksyczność substancji.

Zespół Groba, w skład którego wchodzili farmakolog James Callaway z Finlandii, psychiatra Rick Strassman z Uniwersytetu w Nowym Meksyku oraz grupa brazylijskich badaczy, zbadał 15 męskich członków Uniio do Vegetal, ruchu religijnego, który podobnie jak religia Santo Daime, opiera się na powszechnym spożyciu ayahuascy. Wszyscy uczestnicy są aktywnymi członkami wspólnoty kościelnej na Amazonii w Brazylii od co najmniej dziesięciu lat.

Herbata jest rytualnie pita co najmniej dwa razy w miesiącu. Uroczystości obejmują przemówienia księdza (lub Mestre) oraz pieśni chwalące piękno przyrody. Członkowie UDV nigdy nie biorą ayahuascy poza rytuały. Kościół domaga się ścisłej abstynencji od wszelkich innych środków odurzających, w tym tytoniu.

Członkowie zostali poddani kompleksowej serii testów biomedycznych, neuropsychologicznych i osobowościowych wraz z porównawczą grupą kontrolną składającą się z 15 mężczyzn, którzy nie spożywają yage.

Nie stwierdzono żadnych skutków ubocznych. Większość badanych wykazywała raczej doskonały stan zdrowia, który przypisywali rytualnemu stosowaniu leku.

Wiele osób zgłosiło wiele problemów osobistych przed przystąpieniem do UDV, w tym depresję, niepokój i nadużywanie substancji, zwłaszcza alkoholu. Opisali swój ówczesny stan umysłu jako impulsywny, lekceważący, gniewny, nieodpowiedzialny i nieudany.

Wszyscy 15 uczestników UDV sądzili, że ich doświadczenie z rytualnym przyjmowaniem ayahuascy "miało głęboki wpływ na ich życie", jak wynika z badań.

Generalnie zakładają, że ich pierwsze doświadczenia miały charakter transformacyjny, pokazując koszmarne sceny nędzy i autodestrukcji, które miałyby miejsce, gdyby kontynuowali swoje życie. Z czasem zmienili styl życia, a obrazy stały się bardziej pozytywne.

Aktywne składniki w herbacie z drożdży

Efekt działania herbaty jagnięcej można prześledzić na podstawie wielu różnych składników aktywnych, z których najważniejszymi są tryptaminy wokół leku DMT. Zasadniczo mechanizm działania jest następujący: Ponieważ organizm nie może przetwarzać DMT podczas doustnego spożycia, potrzebuje tzw. inhibitorów MAO. Zapewniają one, że organizm może również metabolizować istniejące DMT. Dlatego potrzebne są również 2 różne rośliny do herbaty. Rezultatem jest znany efekt.

Z pełną listą wszystkich znanych aktywnych składników herbaty Yage:

 • Dimetylotrypptamina (DMT można kupić i wędzić również czyste)
 • 5-MeO-DMT
 • krzywda
 • DMT-NO
 • tetrahydroharmina
 • acetylnorharmina
 • bufotenina
 • N-metylotrypptamina
 • harmalol
 • harminamid
 • szkodliwy dla metylu
 • szkodliwy kwas
 • szkodliwa N-tlenek N
 • harmalina
 • harmol
 • 2-metylo-1,2,3,3,4-tetrahydro-ß-karbolina (lub po prostu "2-MTHBC")
 • d4-5-MeO-DMT
 • szkodliwy kwas
 • 6-metoksytyptamina
 • Banistenosid A i Banistenosid B
 • Shihunin
 • tetrahydronorharmina
 • Dihydrosihunina i wreszcie
 • ketotetrahydronorharmina

(kolejność losowa)

Zdjęcia efektu ayahuascy

Teoretycznie omówiliśmy już odpowiednio efekt ayahuascy. Często jednak obrazy mówią więcej niż tysiąc słów. Dlatego w poniższym zestawieniu chcielibyśmy wymienić zdjęcia ilustrujące podróż w jej efekcie. Wszystko to daje mały wgląd w ten wówczas doświadczony świat. Pochodzą one od konsumentów i dlatego składają sprawozdania z pierwszej ręki:

Czas trwania działania ayahuascy

Jak wspomniano powyżej, czas działania ayahuascy wynosi od 2 do 6 godzin. Najpóźniej po 8 godzinach efekt powinien jednak prawie całkowicie zanikać. Jeśli czyta się w sieci różne raporty z doświadczeń (również w raportach z podróży w języku angielskim), wówczas odkrywa się czas trwania efektu trwającego średnio od 4 do 6 godzin, w którym odbywa się główne wydarzenie.

Następnego dnia powinieneś być całkowicie trzeźwy i czysty w głowie najpóźniej po spaniu. Oczywiście, to, czego doświadczyliście, musi być przetworzone, ale nie kontynuuje pracy przez wiele dni, jak to ma miejsce w przypadku ibogi. Ale mówi się również, że iboga ma jeszcze silniejsze działanie lecznicze niż herbata jagnięca! 80% wszystkich uzależnionych od heroiny powinno być zwolnione z nałogu po tylko jednej aplikacji z ibogą.

Według dr Christiana Rätscha można by wydłużyć czas trwania akcji ayahuascy poprzez wypicie alkoholu pod koniec podróży. Zaleca whiskey. Powinno się to jednak odbywać wyłącznie jako doświadczony konsument, ponieważ konsumpcja mieszana jest na ogół ryzykowna.

Dawkowanie

Istnieją różne informacje na temat dawkowania ayahuascy zarówno w literaturze, jak i w sieci. W przeszłości można było kupić gotowy zestaw ayahuasca. Więc możesz być pewien, że osiągniesz optymalną dawkę dla jednej osoby. Dozowanie zależy również zasadniczo od jakości i rodzaju stosowanych roślin. W zależności od użytego surowca, szacowana jest tu inna ilość. Więcej szczegółów można znaleźć w rozdziale "Przepisy". Zawiera najczęstsze i najczęściej testowane ilości.

Aby zilustrować, w jakim stopniu dane dotyczące dawkowania różnią się od siebie, porównuje się następujące dane. Etnobotanista Jonathan Ott stwierdza jako zalecenie dotyczące dawkowania ayahuascy, że 160 mg harmaliny (jako inhibitor MAO) i 60 mg DMT (jako rzeczywista substancja czynna) miałoby silne działanie psychodeliczne. Z drugiej strony, raporty z doświadczeń użytkowników Ayahuasca.com, z drugiej strony, mówią o 300mg harmalin i 300mg DMT dla standardowego doświadczenia.

Nawet gdyby te dane dotyczące dawkowania były prawidłowe, nadal istniałby poważny problem. W jaki sposób te dwie substancje mogą być niezawodnie obecne w takiej ilości? Rośliny je zawierające musiałyby być ekstrahowane w laboratorium, a czystość substancji czynnych musiałaby być następnie szczegółowo zbadana, aby to zapewnić. Wystarczy polegać na ogólnych zaleceniach dotyczących dawkowania w odniesieniu do ilości roślin.

Konsumpcja – o czym należy pamiętać!

Jedna ważna rzecz, o której należy pamiętać podczas spożywania ayahuascy! Ponieważ części roślin, które zawierają inhibitory MAO mogą czasami mieć negatywny wpływ na organizm. Dzieje się tak w przypadku przyjmowania innych substancji i substancji, takich jak leki (np. antydepresanty, SSRI, ….) lub niektórych produktów żywnościowych bez ich znajomości. W tym przypadku może to prowadzić do poważnych powikłań. Listę substancji, których nie wolno spożywać w związku z MAO-Inhibitorami Yage, można łatwo znaleźć tutaj, w Internecie.

W przeciwnym razie ważne jest, aby wiedzieć, że ten szamański napój należy pić tylko na pusty żołądek. W przeciwnym razie efekt ayahuascy prawie się nie rozwinie lub w ogóle nie rozwinie, a ktoś kupiłby go za darmo i przygotowałby go również misternie. Jeśli smakuje zbyt obrzydliwie dla Ciebie, możesz trzymać nos. Ułatwiłoby to konsumpcję, ale smak jest wyraźnie oparty na osobistych doświadczeniach. Zaleca się nie jeść niczego i pić wodę tylko przez cały dzień! Prawdziwe rytuały wymagają nawet kilku dni postu. Tutaj unika się wielu substancji i substancji (takich jak cukier lub wszystkie środki odurzające, w tym papierosy i kawa). Powinno to w jak największym stopniu przygotować ciało i umysł do podróży psychodelicznej. Z pewnością efekt można w ten sposób zmaksymalizować, ale w kulturze zachodniej jest to trudne do utrzymania i nie jest absolutnie konieczne. Zobacz również rozdział poświęcony rytuałowi i specjalnej diecie ayahuascowej.

Ponadto istnieje ostrzeżenie przed ayahuascą mieszanym zużyciem! W żadnym wypadku – a z pewnością nie jako nowy lub pierwszy konsument – nie należy brać alkoholu lub innych narkotyków razem z ayahuascą w konsumpcji mieszanej. To nie tylko fałszuje lub rujnuje efekt, ale może mieć również krytyczne dla zdrowia konsekwencje. Zawsze powinien być trip-sitter. Jest to osoba, której w pełni ufasz i która pozostaje całkowicie trzeźwa.

Rytuał i ceremonia ayahuasca oraz ceremonia ze specjalną dietą

Prawdziwy" rytuał ayahuasca może być wykonany tylko przez wyszkolonego szamana. Taka szamańska edukacja trwa wiele lat, nierzadko dziesięcioleci i tradycyjnie odbywa się w środowisku życia Indian amazońskich. Tam ceremonia ayahuasca jest mocno zakotwiczonym rytuałem i jest praktykowana od tysięcy lat.

Encyklopedia roślin psychoaktywnych" napisana przez etnobotanistę i eksperta ds. roślin dr Christiana Raetscha zawiera ciekawą anegdotę o odkryciu tego leku. Przecież ktoś musiał mieć pomysł przyrządzenia herbaty ayahuasca. Legenda głosi, że duch Yage objawił się przede wszystkim:

"Dawno temu w lesie deszczowym żył wybitny myśliwy. Pewnego dnia, z dala od domu, usłyszał przemawiającą do niego lianę. Myśliwy, który dużo wiedział o tym, jak przygotować trucizny do polowania od korzeni, kory i nasion, wiedział o mocy roślin. Wrócił do domu z nowym znaleziskiem. Następnej nocy miał sen, w którym duch liany wyjaśnił mu, jak przygotować z nią napar, z którym można leczyć wiele różnych chorób. «

Tradycyjny rytuał ayahuasca jest planowany i wykonywany przez kompetentnego szamana przez wiele dni w wielu szczegółach. Obejmuje to staranne zbieranie wymaganych części roślin Yage i korzeni lub kory. W międzyczasie konsument praktykuje post przez wiele dni i w ten sposób przygotowuje swoje ciało i umysł oddzielnie do tego doświadczenia. Jest to tzw. "dieta ayahuasca". Na kilka dni rezygnuje się z niektórych pokarmów (cukier, sól, …) oraz wszystkich środków psychoaktywnych, w tym kawy, papierosów itp.

Przed spożyciem herbaty szaman Yage daje mowę i prosi o boską pomoc. W trakcie tego efektu intonowane są następnie różne śpiewy. Doctor Raetsch oferuje dokładny opis rytuału Indian Shipibo na swojej stronie internetowej lub w swojej książce. Przy zakupie ayahuascy na własną rękę, jest mało prawdopodobne, aby taka skomplikowana procedura została zrealizowana. Ważne jest jednak, aby mieć pusty żołądek i nie mieć żadnych leków itp. intuicji. Ponadto, należy robić zakupy tylko w sklepie, który sprzedaje dobrą jakość.

Podróż do Peru i Ameryki Południowej

W dzisiejszych czasach obserwuje się rosnącą tendencję do stawania się częścią tak starożytnego ayahuascowego rytuału. Poszukiwacze podróżują do krajów pochodzenia Peru, Ekwadoru, Kolumbii i okolic.  Taka ayahuascowa wycieczka trwa kilka dni i kosztuje dużo, ale można to zrobić ręcznie. Jako przykład należy podać ofertę "kapitari":

https://www.kapitari.org/

Tam pobyt podróżny na tradycyjny rytuał ayahuasca trwa około 7 dni i kosztuje 800 dolarów (około 750 euro). Czysty czas trwania rytuału to 4 dni! Jedna uwaga, szamani Yage traktują tam lek znacznie poważniej niż my robimy to tutaj za granicą (przynajmniej w zakresie przygotowania jak dieta, post itp.).

Alternatywnie można oczywiście po prostu kupić ayahuascę i wziąć ją na własną rękę. Oczywiście cena jest znacznie niższa. W każdym razie, jeśli właśnie podróżowałeś w takim kraju i planujesz wypróbować Yage’a, możesz od razu skorzystać z okazji.

Doświadczenia ayahuascy i raporty z podróży

Z niektórymi wybranymi doświadczeniami ayahuasca są podsumowywane jako raporty z doświadczeń ("raporty z podróży"). Niektóre sprawozdania są również w całości reprodukowane. W większości przypadków wydobywaliśmy tylko najważniejsze momenty z naszego punktu widzenia i destylowaliśmy je, że tak powiem, jak w przygotowaniu Yage. Większość raportów pochodzi od konsumentów, którzy zakupili ayahuascę poprzez sprzedaż online lub przeprowadzili ceremonię z szamanem.

To, czy można nawet mówić o "podróży ayahuascą", jest bardzo wątpliwe. Jak wynika z prawie wszystkich doświadczeń, nie wygląda to jak klasyczny narkotyk na wycieczkę. Ayahuasca funkcjonuje raczej jako środek duchowy. Raport terenowy mówi nam nawet, że może on tylko pokonać swoim nowotworem tylko z nim! Niewielu pisze, że można by z tym uzdrowić całą ludzkość z jej przerażenia. Widzisz, w efekcie ayahuasca istnieje niesamowity głęboki potencjał uzdrawiania i samopoznania.

Pominięcia w sprawozdaniach oznaczono nawiasami kwadratowymi [….] ze względu na ich czasami długą długość. Podświetlenie pogrubioną czcionką przez nas.

Doświadczenie ayahuascy jako kompletny raport z podróży:

Z forum Eve-and-Rave-Forum użytkownik bardzo żywo opowiada o swoich doświadczeniach z ayahuascą i działaniu tej substancji. Nawiasem mówiąc, zrobił to doświadczenie z szamanem. W ten sposób opisuje swój raport z podróży:

"Cóż, to już prawie dwa tygodnie. Zgodziłem się na rytuał ayahuascar. Tydzień wcześniej zacząłem jeść mniej i lżej, wyrzekłem się alkoholu i spojrzałem na swoje ciało. Od czterech miesięcy nie miałem doświadczenia psychodelicznego i z niecierpliwością oczekiwałem na Yage. Nie wiedziałem jeszcze o tym i nie wiedziałem, czego się spodziewać. Czytałem i słyszałem o tym wiele, a teraz sam to doświadczyłem.

Ostatnie dwa dni nic nie jadłem i byłem dość głodny, gdy byłem w drodze do miejsca rytuału.  Na stacji odebrało mnie kilka osób, które również miały napisać raport.

Przybywając na miejsce rytuału, pojawiły się pewne nieporozumienia, ponieważ pokój nie spełniał wszystkich oczekiwań. Około 25 osób miało wziąć udział w rytuale, a niektóre czekały już przed domem.

Ustawienie było następujące.
W dużym pokoju wszyscy leżą/sądzą w kole na parkiecie. W tym pokoju była mała toaleta. Schody prowadziły do swego rodzaju podwórka, które z jednej strony graniczyło z rodzajem ogrodu działkowego, w którym znajdował się wózek z dwoma kolejnymi toaletami.

Zestaw był dobry, byłem trochę zdenerwowany, głodny (dość odurzony tym) i niestety nie całkiem sprawny (prawdopodobnie trochę za mało zjadany).

Szaman przywitał nas i opowiedział nam o ayahuasce przed rozpoczęciem ceremonii.  Ceremonia była taka:

Szaman najpierw przemówił do ayahuascy, wędził ją wiązką gałązek i zrobił coś z kryształem i instrumentem muzycznym, który wyglądał jak fan suchych liści.
Następnie poprosił uczestników, aby przyszli do niego indywidualnie. Zmierzył porcję, przemówił do tej porcji, a następnie dał ją osobie.
Byłem pierwszy, poślizgnąłem się po podłodze do niego i wypiłem gęsty, ciemnobrązowy napar. Smakował lepiej niż się spodziewałem, ledwo gorzki, a w Kakau był szczególnie smaczny.

Kiedy ceremonia rozdawania była w połowie drogi, zauważyłem zmianę w percepcji w pierwszych singlach. Ciepłe, pulsujące uczucie rozprzestrzeniało się na żołądek, a znaczenie sygnałów optycznych i akustycznych zaczęło się stopniowo zmieniać.

Wkrótce przeszkadzało mi jasne światło w pokoju. Odurzenie było w pewnym sensie podobne do rozpoczęcia wyprawy grzybowej, ale coś było zupełnie innego.
Kiedy ceremonia była już prawie zakończona, zaczął się efekt. Moja optyka zmieniła się zasadniczo. Nie jak LSD czy grzyby, to było znacznie bardziej subtelne, ale nadal bardzo silne.

Moje myśli zaczęły kręcić się jak w gorączkowym śnie.
Mój żołądek narzekał. Ogólnie rzecz biorąc, ciało było bardzo obecne przez całe zatrucie. Nie było to dla mnie paskudne, ale mój mangen mógł się skurczyć, a moja psychika zachowywała się podobnie. Nie był ani przyjemny, ani psychodeliczny, w ścisłym tego słowa znaczeniu. Osoba, która dostała swoje yage po mnie już zaczęła odwiedzać toaletę. Czekałem.
W końcu każdy dostał jarzmo, wkrótce zgasło światło i szaman zaczął śpiewać i robić muzykę.

Byłem odciążony, ale w tym samym czasie ayahuasca założyła sprzęt.
Miał mnie teraz całkowicie pod swoim urokiem. To, co się teraz wydarzyło, jest bardzo trudne do opisania. To było tak, jakby moja dusza została nasączona środkiem czyszczącym. Moja świadomość była pełna piany i brudu, który cały czas dryfował na powierzchnię. To było bardzo nieprzyjemne. Najciemniejsze strony mnie dryfowały obok mnie. Miałem zamknięte oczy, otwarcie ich nie wchodziło w rachubę. CEV nie były ustrukturyzowane, wyglądały jak szare Cottage Chese, zmieszane z moimi gorączkowymi myślami.

Potem wrócił mój żołądek. Zszedłem schodami na podwórze do łazienki. Nie miałem ochoty iść do górnej toalety, ponieważ większość uczestników nadal czekała na odurzenie i czułem się bardzo nagi i jakoś nie na miejscu. Kiedy byłem w łazience, zawsze było tak samo. Najpierw przyszły mi do głowy "negatywne" rzeczy, potem nastąpił proces psychodeliczny, po którym skurczył się mój żołądek i wymiotowałem. Wymiotowałem kilka razy. Potem chciałem palić papierosa, ale po dwóch przeciągach papieros zachorowałem i zamiast tego wróciłem do toalety.

Potem wróciłem do pokoju i potknąłem się leżąc przed sobą, słuchając śpiewu i muzyki szamana. Muzyka była masywnym motorem podróży. Teraz moje CEV były przytłaczające. Harmonijnie płynące wzory w falach, zmieszane z obrazami moich myśli. Ale wciąż byłem w złym stanie.
Przerwałem i powiedziałem Ayahuaca, że nie czuję się dobrze i że jestem zmęczony, obiecałem, że będę rozważny.
Potem musiałem znowu iść do toalety, tym razem wyszła z obu stron, na szczęście miałem przy sobie plastikową torbę.
Nigdy bym nie pomyślał, że po zjedzeniu tak małej ilości pokarmu, nadal masz tyle materiału w przewodzie pokarmowym.

Wreszcie wymiotowałem suchy, czarny proszek. Nigdy w życiu nie widziałem czegoś takiego i wiedziałem, że "to" jest teraz na zewnątrz.
Teraz czułem się zrelaksowany i bardzo wygodny.
Wróciłam do maty i cieszyłam się resztą zatrucia.
Teraz CEV były ciche i bardzo przyjemne. Obserwowałem, jak z tła moich wizualizacji wydostał się mały wąż. Stawał się coraz większy i większy i mienił się we wszystkich kolorach. Wiedziałem, że to ayahuasca. Podziękowałem wężowi, chociaż do tego czasu był on właściwie bardzo męczący i nieprzyjemny. Wąż podszedł do mnie i zjadł mnie, musiałem zasnąć, bo to ostatnia rzecz, jaką pamiętam.

Marzyłam bardzo żywo i kiedy obudziłam się następnego ranka, poczułam się jakbym urodziła się ponownie.
Znałam to uczucie, że psychicznie zaszczepiłam się z innych roślin i grzybów. Ale z ayahuascą to było bardzo silne.

Od tego czasu wielokrotnie i przy różnych okazjach zauważyłam, że jestem dużo świeższa i że wszystkie psychosludge zostały zmyte.
Bardzo dobrze się to udało. Prawdopodobnie znowu wezmę ayahuascę.
Rzeczywisty efekt roślin był mniej więcej ukryty w organizmie. Czas po podróży nauczył mnie więcej o ayahuasce niż o samej podróży, ponieważ wtedy byłem głównie zajęty wyrzutem.

Następnym razem jednak będę pościć nieco mniej. Myślę, że przez nieznany post, miałem prawie za mało energii na tę podróż. Wykonywałem swoją pracę, ale potem zasnąłem. Coś, co ma większą moc, nie może zaszkodzić.

Ayahuasca to wspaniały lek. Nie można go porównać do niczego, co wiem (nawet nie czysty DMT). To z pewnością nie jest lek partyjny, ale myślę, że każdy zainteresowany lekami psychodelicznymi będzie cieszyć się tym potężnym eliksirem roślinnym.

Wiele mu już mu zawdzięczam! “

Doświadczenia klientów sklepu internetowego:

Zakup ayahuascy jest łatwy we wspomnianym sklepie. To, co tamtejsi klienci raportują o swoich doświadczeniach, zostało przedstawione poniżej:

 • ponieważ i smak dmt nazywam mnie kimglosha "władcą conciessness
 • Więc jeśli ayahuasca nie działa, to nic nie wiem, co powinno działać. to zdecydowanie najsilniejsza rzecz, którą wziąłem, ale w peru z szamanem. nie powiedziałbym, że to halucynogen, ale otwiera drzwi w innych subtelnych światach tuż przed naszymi oczami, tak samo realne, jak Ty widzisz wszystko inne.
 • Dokładnie to, co myślałem: całkiem dobra jakość za coś poza sklepem. Ayahuasca to zdecydowanie nie dla ludzi, którzy chcą po prostu mieć świetną podróż….
 • No cóż – tygodniowy post jest nieco przesadzony! Para godzin jest w zupełności wystarczająca. I SOO to nie jest ciężkie ponownie – każdy, kto ma już jakieś doświadczenie z psychedelics dostanie to też, ohgne szaman lub instrukcja, aby mieć wizje na rzeczy….
 • Bardzo dziękuję za umożliwienie nam dostępu do tej substancji. Była to intensywna i wnikliwa podróż. Stworzyłem rzeczy, które są opisane w dziale "Recpts".
 • Występuje również negatywne doświadczenie, w którym nie wystąpił efekt ayahuascy i prawdopodobnie z powodu nieprawidłowego przygotowania lub niewystarczającej ilości informacji o sobie, jak sugerowałaby zła ortografia]. Ten użytkownik pisze: "Jaki ładunek gówno nie jadłem przez cały dzień. Gotowałem te rzeczy przez sześć godzin. Nic się nie stało. Nawet moja dziewczyna nie zauważyła. Myślę, że to było po prostu za mało.

Obszerne ayahuasca doświadczenie ceremonii:

Na forum narkotykowym "eve-rave" użytkownik o zabawnej nazwie "DerMitDerBongTanzt" szczegółowo relacjonuje swoje doświadczenia ayahuasca. Opowiada o dniach przygotowań i ceremonii oraz o oszałamiającym efekcie:

Element optyczny nie był tak interesujący, ale to nie jest to, co chciałem konsumować. Było to w większości ograniczone do geometrycznych, raczej bladych gier kolorowych, ponieważ znam je z LSD. W naszej podróży międzyludzkiej całe pomieszczenie krążyło i czuło się jak UFO. Zamknęłam oczy na prawie cały czas, ponieważ doświadczenie to wydawało mi się nieco bardziej intensywne.

Widziałem płomień świecy, która wychodziła za czarnymi oknami, rzędy liczb, które mi się stukały przez pole widzenia, mrówki czołgające się w moim polu widzenia, głowę starca, parę dużych oczu i głowę sowy. Próbowałem nawiązać kontakt z tymi bardzo lekkimi wizjami, próbowałem "nurkować" przez geometryczne wzory, aby uzyskać prawdziwe wizje, ale nie udało mi się.

Chociaż w tym momencie powinienem był być rozczarowany, nie byłem. Ayahuasca zdawała mi się mówić, że nie byłam jeszcze gotowa na takie rzeczy, które mogłam w pełni zaakceptować. Miałem naprawdę imponującą wizję, widziałem linie energetyczne pomiędzy wszystkimi uczestnikami ceremonii. Jaskrawo żółte linie, które połączyły nas wszystkich.

[…]

To, co się wtedy wydarzyło, było najbardziej imponującą rzeczą całej ceremonii, być może jednym z najsilniejszych doświadczeń, jakie kiedykolwiek miałem. Miałem wrażenie, że moja podświadomość "otworzyła się". Siedziałem jak programista przy komputerze i mogłem pracować nad swoją podświadomością, mogłem ją przeprogramować. Widziałem to przed sobą, niemalże w przenośni, jak mogłem łowić niechciane myśli/nawyki z mojej obecnej świadomości z mojej podświadomości i wyrzucać je z powrotem. W tych momentach musiałem wyrzucić flegmę.

Po tym jak wyrzuciłem kilka rzeczy, zauważyłem, że nie mam już zbyt wiele czasu i zacząłem wbudowywać ważne rzeczy w moją podświadomość i je internalizować. Proces ten był niezwykle krótki, może pięciominutowy, a także naprawdę wymagający. Miałem nawet lekki pot na czole.

Bardzo godny uwagi w tym raporcie z wyjazdu jest opis działalności programistycznej. Jak haker siedział przed swoją podświadomością i miał 5 minut, aby wyłudzić z duszy całe zło. Umieściłem tezę w pokoju, że ayahuasca jest najpotężniejszą terapią na ziemi oprócz Ibogain. Pewnego dnia znajdzie swoją drogę do psychoterapii nawet na Zachodzie.

"Ayahuasca: roślina, która zmieniła moje życie".

W tym raporcie ktoś opowiada o swoich doświadczeniach z Yage’em na forum kulturysty (!). Raport nosi tytuł "Ayahuasca: roślina, która zmieniła moje życie":

"Ale to uczucie spokoju jest najpiękniejszą rzeczą, jaką kiedykolwiek czułem. I to było takie pocieszające. Zaraz potem moja ścieżka trwała, a ja znalazłem i poczułem moją duszę. Jakkolwiek brzmi to szalone, to był to złoty promień w środku mojego ciała.

[…]

Potem zobaczyłam przed sobą kolejną sytuację, wchodząc do sklepu i będąc miłą dla sklepowej dziewczynki. Ta sytuacja napełniła mnie tak wielką radością. To jest to, co chcę zrobić z moim życiem. Bądź miły dla moich bliźnich, nie bądź dla nikogo niemiły ani nienawistny. Żadnych pieniędzy na świecie, nic nie może zbliżyć się do tego uczucia.

[…]

To było doświadczenie, które na zawsze zmieniło moje życie. Zawsze mówiłem, że ayahuasca jest lekiem, ale potajemnie klasyfikowałem go jako lek. Teraz wiem w 100%, że to lek. To nie jest narkotyk, to leczy ludzi. To smutne, że jest on klasyfikowany jako narkotyk niemal na całym świecie. Miałoby to tak duży potencjał w zakresie ratowania życia (narkomanów) i poprawy jakości życia wielu ludzi. “

=> Zwróć uwagę na czasem niezrozumiałe, proste komentarze pod raportem. Dla materialisty, kogoś, dla kogo nie ma ducha i duszy, dla kogo świat składa się tylko z atomów, ayahuasca jest oczywiście tylko lekiem iluzyjnym. W związku z tym pochlebczo patrzy na takie doświadczenia i trąbi je w świat.

Doświadczenie ayahuascy w Peru:

W tej książce ktoś opisuje doświadczenie ayahuascy z Peru z szamanem, w którym pokonał raka (!). Przygotowywał się fizycznie do ceremonii Yage przez ascezę przez prawie 2 tygodnie:

Byłem w kwietniu 2012 roku przez 14 dni w Pucallpa w Peru i zrobiłem tzw. dietę szamańską z bardzo doświadczonym szamanem. Dieta była taka, że przez 12 dni musiałem się obejść bez soli, cukru, kawy, seksu i alkoholu.

[…]

To, czego nauczyła mnie Matka Ayahuasca, to przede wszystkim lekcje miłości i przebaczenia. Widziałem wszystkie pretensje, które były zdeponowane w moim ciele i w mojej psychice, pretensje, które mam przeciwko innym. Nadal czułem się nieświadomie o ludziach. Nie wiedziałem nawet, że nadal jest tyle urazy i starego ciężaru. Jednocześnie Matka Ayahuasca pokazała mi piękną energię przebaczenia: była to nieopisanie piękna, zmysłowa, świetlna, ciepła energia! Mógłbym wybierać pomiędzy żalem i przebaczeniem. Oczywiście zakochałam się tak bardzo w energii przebaczenia, że nie mogłam pomóc, ale ogarnąć ją i przebaczyć wszystko i wszystkim z głębi serca. Czułam (i czułam) się tak lekka, czysta, szczęśliwa potem!

Ale wielkim wydarzeniem była ostatnia ceremonia ayahuascowa, podczas której zdecydowanie wyleczono mnie z raka. Byłem w wymiarze, w którym mogłem zrozumieć i zobaczyć, jak i dlaczego pojawiają się choroby i jak są leczone. W tym wymiarze wszystko, absolutnie wszystko, może być wyleczone. Choroby to tylko formy energii, które są osadzane w organizmie. Mogłem zobaczyć te energie, skompresować "niechciane" energie w moim ciele, a następnie pozwolić im stać się materią i wydalić je przez wymioty. Mogłem się tam uzdrowić. To było absolutnie niewiarygodne!

Pierwszy raz ayahuasca – raport z podróży:

Poniżej znajduje się naprawdę długi i szczegółowy raport z doświadczeń z pierwszej ayahuascy w formie raportu z podróży:

"W ayahuascy nie ma nic fałszywego, nic złego, wszystko jest w porządku i prawdziwe. To umysł sprawia, że patrzymy na rzeczywistość w sposób zniekształcony. Yage pozwala nam patrzeć za zasłonę rozumu. Serce jest zawsze w porządku. Jeśli nauczymy się słuchać naszego serca i używać naszego umysłu jako narzędzia, a nie być nim kierowanym, możemy znaleźć naszą indywidualną i ogólną drogę szczęścia i miłości.

[…]

Uważam to za świadectwo braku doświadczenia i niewiedzy, kiedy ayahuasca nazywana jest "narkotykiem". Ponieważ jest to nieopisanie dużo więcej niż reakcja chemiczna w mózgu. Ayahuasca jest prawdziwym lekarstwem, które działa na poziomach, których nie możemy sobie wyobrazić. Wierzę nawet, że ayahuasca ma potencjał, aby uzdrowić ludzkość i wprowadzić ją na lepszą drogę. “

Zamów ayahuascę bezpiecznie online

Tam, gdzie można zamówić ayahuascę, wyjaśniliśmy teraz: we wspomnianym smartshopie internetowym, europejskim lider rynku. Ponadto stwierdziliśmy, że dzięki kilku szczęśliwym okolicznościom możliwe jest zamówienie go niemal bez ryzyka. Po dokładniejszym zbadaniu tej kwestii poniżej, pokazujemy niemal w 100% bezpieczną drogę dla paranoidalnych alkoholi, aby zamówić ayahuascę z maksymalnym bezpieczeństwem.

Po pierwsze, faktem jest, że my w UE jesteśmy bezcłowi i dlatego nie ma ograniczeń handlowych. W związku z tym można zamawiać wszelkiego rodzaju narkotyki ponad granicami państwowymi. Sklep sprzedaje Yage nawet do prawie każdego kraju na świecie – z kilkoma wyjątkami konsument końcowy może kupić ayahuascę prawie z każdego miejsca! W związku z tym wolnym handlem i otwartymi granicami nie ma wyrywkowych kontroli lub są one tylko śmieszne. To prowadzi nas do następnego punktu, dlatego zamawianie ayahuasca online jest w zasadzie bardzo bezpieczne.

Drugi powód leży w jego rzadkości i został wyjaśniony poniżej. Te kontrole policyjne przeprowadzane są sporadycznie przez służby celne z pomocą psów wąchających narkotyki. Takie psy są jednak szkolone tylko na klasycznych narkotykach, takich jak marihuana (chwasty, marihuana, trawa, olej z marihuany itp.), haszysz, kokaina, amfetamina (pep narkotyków Prędkość), krystaliczne metale, opium i tak dalej. Oznacza to, że nie mogą pachnieć takimi narkotykami jak herbata ayahuasca, grzyby magiczne, Kanna, Kava Kava Kava, Ibogain, gaz rozweselający, Salvia divinorum, Baby Woodrose, LSA Seeds, nasiona marihuany, Legal Highs (mieszanka tytoniowa jak mieszanka ziołowa z przyprawami), Research Chemicals (sól kąpielową), 1P-LSD, ETH-LAD, Al-LAD, Mescaline i wszystkie inne środki odurzające przeznaczone do sprzedaży we wspomnianym Smartshopie.

W związku z tym nie można poinformować psa przewodnika o takim zamówieniu. I właśnie dlatego ayahuascę i wszystkie inne substancje można kupić w sklepie bez żadnych specjalnych środków. Tego typu naturalne narkotyki są po prostu zbyt mało interesujące i rzadkie dla policji i służb celnych. Tłumy ludzi są wysoko w stosunku do standardowych leków. Ale mądry psychonaut pozostaje z Matką Naturą. Dlatego ich sprzedaż jest tak prosta.

Tym, którzy jednak zawsze się boją, zaleca się teraz podjęcie 3 środków bezpieczeństwa, za pomocą których można zamówić ayahuascę w prawie stu procentach bezpieczeństwa:

 1. Głównym warunkiem bezpiecznego zamawiania i zakupów online jest godny zaufania i otwarty przyjaciel. Do tych z nich zbliża się prośba o zamówienie pakietu na adres zamieszkania. W ten sposób Twój adres nie pojawi się nigdzie indziej. W najlepszym przypadku nie miałby się czego obawiać, ponieważ żyje bez narkotyków i jest czysty. Długoletnia przyjaźń dla tej metody jest rzeczywiście niezbędna.
 2. Po drugie, proces płatności powinien być możliwie najbardziej anonimowy. Istnieje kilka możliwych wariantów w tym zakresie. Albo wyślesz potrzebne pieniądze dyskretnie pocztą do sklepu Ayahuasca Shop po skontaktowaniu się z nimi. Możesz też ponownie poprosić najlepszego kolegę o pomoc. Niech on również dokona transferu w imię przyjaźni. Idealnie, dwie różne osoby to robią – jedna zamawia jagód, jedna płaci za jagód. W każdym razie oba wymagają dużego zaufania. Alternatywnie można również zapłacić anonimowo przez Bitcoin!
 3. A trzecią jest zamówienie być może banalnej, brzmiącej banalnej wskazówki dla bezpiecznej ayahuascy. Ale nadal jest on zbyt rzadko brany pod uwagę. To po prostu "Zamknij się o tym! Nikt nie musi przejmować się tym, że kupiłeś Yage lub dowiedziałeś się, gdzie go kupić. Każdy, kto wie więcej, jest potencjalnym zdrajcą. Kto wie, jak za kilka lat zmierzysz się z dzisiejszymi "przyjaciółmi". Nierzadko zdarza się, że nawet najbliżsi lojalni ludzie upadają najpóźniej, gdy ktoś został przesłuchany przez policję i chcą wiedzieć, czy nie chcieliby otrzymać niższej kary za zdradę. Nawet jeśli nie ma to już wiele wspólnego z bezpieczniejszym nabyciem, należy zauważyć w tym miejscu: Policjanci zawsze leżą w takim przesłuchaniu! Nie można nawet złagodzić kary. Tylko prokurator może to zrobić. I dopóki nie zapewni tego na piśmie, będziesz po prostu pieprzony. Poza tym nie zdradza się nikogo – nie ma dealera i na pewno nie ma przyjaciół. Tyle na boku. Jednak żadna władza nie jest zainteresowana indyjskim napojem Amazon, chyba że jest z nim wyraźnie skonfrontowana. Koncentrują się one na klasycznej scenie narkotykowej marihuany, kokainy, heroiny, amfetaminy, cracku kokainy i co.

Nawet jeśli bardzo łatwo jest zamówić ayahuascę online, uprzejmie prosimy o poszanowanie praw swojego kraju! Każdy jest odpowiedzialny za swoje działania i działania. Nie zachęcamy nikogo do kupowania lub spożywania narkotyków w ogóle. Ostrzegamy raczej zdecydowanie przeciwnie, przed popełnieniem czynów niezgodnych z prawem! Każde zażywanie narkotyków powinno być odrzucone, a wyraźna głowa powinna być preferowana. Dowiedz się więcej o przepisach prawa w Twoim kraju i nie kupuj Yage bez zgody władz.

Podsumowanie: ayahuasca kupuje i sprzedaje w sklepie, efekty, konsumpcja

Na koniec! Po przeczytaniu tego artykułu o "Kupnie ayahuascy" i "Sprzedaży ayahuascy" dowiedziałeś się już prawie wszystkiego, co musisz wiedzieć o roślinie Yage. Teraz wiemy, gdzie zamówić Yage online i który sklep sprzedaje go po jakich cenach. Mianowicie, gdy pozwalają na to przepisy prawa Państwa kraju zamieszkania, najlepiej jest to możliwe w Smartshopie z Holandii – ponieważ klienci z całej Europy praktykują już od ponad piętnastu lat z pełną satysfakcją. Ale proszę nigdy nie łamać prawa, nawet jeśli ta apteka sprzedaje się do prawie każdego kraju.

Następnie przyjrzeliśmy się efektowi ayahuascy w każdym szczególe. Szybko zauważyliśmy, że efekt jest trudny do opisania słowami, ale można go z grubsza zarysować. Mianowicie: ten szamański napój oczyszcza duszę i ciało, ma silne działanie halucynogenne i pomaga w uzyskaniu cennej samowiedzy.

Dowiedzieliśmy się, że najlepiej jest przyjmować dietę przed spożyciem Yage’a, najlepiej kilka dni z jednoczesną ascezą, taką jak wyrzeczenie się stymulantów (brak alkoholu, nikotyny, kofeiny itp. w tym okresie) – ale przynajmniej mieć pusty żołądek, aby rozwinąć jego działanie.

Ponadto zajmowaliśmy się przygotowaniem herbaty ayahuasca i odpowiednimi przepisami. Zwróciliśmy uwagę, że zawsze trzeba zamówić co najmniej 2 składniki do yage, które w końcu gotować w garnku na godziny. Jeden składnik przynosi ze sobą substancje psychoaktywne, podczas gdy drugi, poprzez inhibitory MAO, w pierwszej kolejności umożliwia ich działanie w organizmie człowieka. Należy przy tym zwrócić uwagę na to, aby zapewnić sprzężenie zwrotne z innymi lekami lub substancjami (leki, żywność itp.) z powodu inhibitorów Mao.

Następnie dowiedzieliśmy się więcej o przebiegu rytuału ayahuascowego i o tym, jak kosztowny jest taki rytuał w rejonie pochodzenia Amazonki z miejscowym szamanem w drodze wycieczki do Peru. Na koniec wymieniliśmy kilka najbardziej czytelnych referencji na końcu. Nieważne, czy sam chcesz kupić ayahuascę, czy też chcesz, aby zrobił to szaman jako długi rytuał: Herbata Yage Tea nie jest partyjnym narkotykiem, ale duchowym narzędziem do samoleczenia!

Ta samodzielna nauka jest niezbędna, aby naprawdę doświadczyć efektu yage tea w całej jego mocy. W tym miejscu chcielibyśmy jeszcze raz podkreślić, że w żadnym momencie nie propagujemy konsumpcji, a nawet zakupu jakichkolwiek leków, a na pewno nie łamiemy prawa. Przed zakupem sprawdź, czy jest to legalne w Twoim kraju i w miarę możliwości uzyskaj osobne pozwolenie. To, co promujemy, to życie wolne od narkotyków. Każdy dorosły, który nie chce iść za tym przykładem, powinien przynajmniej dokładnie poinformować się o zagrożeniach i bezpiecznym stosowaniu zażywanego leku. Ponadto, nie jest wskazane, aby nowicjuszom natychmiast podchodzić do Yage. Raczej Magic Mushrooms Order lub kupić magiczne grzyby będą tu rozważane, aby uzyskać pierwszy wgląd w świat roślin psychoaktywnych.

Ostatecznie każdy człowiek decyduje dla siebie na podstawie swojej wolnej woli, czy i co kupuje i konsumuje oraz w jakim zakresie. Odpowiedzialność osobista jest kluczem do samostanowienia życia. Każdy, kto chce spożywać herbatę yage powinien postępować ostrożnie. W każdym razie wiek większościowy jest obowiązkowym warunkiem koniecznym do odpowiedzialnego zażywania narkotyków. Sprzedaż ayahuascy nie oznacza, że jest ona legalna w Twoim kraju w tym samym czasie! Przed dokonaniem zakupu prosimy o niezależne poinformowanie się o aktualnej sytuacji prawnej w Państwa kraju.

Dalsze linki do tematu:

Więcej ciekawych artykułów na tym blogu:

Oval@3x 2 Tak, to nadal działa: możesz kupić ayahuasca (ajałaska) i zamówić ją online tutaj. Dzięki Internetowi sprzedaż ayahuascy poza granicami Holandii jest bardzo prosta.

Verpassen Sie keine Artikel!

We don’t spam! Read our privacy policy for more info.